0

Najgorsze jest to że,PSG uważają za spaniały klub a tak naprawdę wychowanków PSG można policzyć na palcach jednej ręki,czyli klub jedynie żyjący I ut trzymający się jedynie z pieniędzy.Nie to co jak Barca...Barca swoich najlepszych zawodników takich jak:Messi,Iniesta,Xavi czy reszta podstawowego składu ma właśnie z wychowania w Barcelonie B cz C :D

0

Ile on meczy zagrał? może 45 min maximum już lepiej jakby go do byle jakiego klubu wypożyczyć bo 1 składzie się marnuje,nie przepraszam na trybunach się marnuje tak samo jak dos Santos,Montoya czy Muniesa...

0

Super bramki!

0

Kiedy będzie ocena meczowa?

0

Kiedy będą oceny meczowe?

0

This is VILLA!!! xD

0

Xavi ma 33 lata? Mam nadzieje że to zostanie zmienione...

0

Messi wyrównał rekord jednego z byłych(z 1930 roku)zawodników Ruchu Chorzów czyli ileś tam bramek w spotkaniach ligowych...

0

Moim zdaniem trzeba za W kupić kogoś młodego.Kogoś max. 25 lat np. Szczęsny(chociaż morze za 1-2 lata bo nie jest w formie),De Gea(co raczej jest nie możliwe),Ter Steggen czy Courtois(może za sezon bo na wyp.)

0

@ksobi,Wiem sam zobacz jakie głupoty ludzie tu piszą:Kupujemy Ronalda,Aguero,Rooneya,Hazarda.Też chciałbym żeby to było takie proste :( Ale możemy pomarzyć że np. Real sprzeda nam Ronalda albo że np. Milan widzi jak SŁABO gra Alexis to nawet jakbyśmy dali 10-7mil. z Alexisem to i tak nie sprzedali by nam Szarego :(

0

Hehehe Może wymienimy Alexisa za Neymara? Albo za Szarego? Za Neymara Alexis i 10 mil. albo za Szarego Alexisa i 7 mil. ???

0

@Ratamahatta,Man City chcę sprzedać(a przynajmniej chciało go sprzedać) Bo pamiętam był News na Osfajd.onet że miał wyjść w pod. 11 a nie poleciał na mecz tylko do Argentyny do rodzinny :D Nawet nie czuje jak rymuje :D

0

@MESSIah16 Żeby było tak łatwo...Real wżyciu nie sprzeda Ronaldo,a tym bardziej Barcelonie.Może za ponad 100 milionów hehehe.

0

@czempionslig, Wierz że takich komentarzy tu było miliony? Poco to kopiujesz? Bo mogę się założyć że skopiowałeś to z jakiegoś artykułu...słowo w słowo!

0

Najpierw trzeba się upewnić że nie zabierze nikt go nam,a potem trzeba by było pomyśleć nad Sanchezem jeżeli sprzedał by się za min. 20-28 milionów to Neymara możemy ze spokojem brać ale jeszcze trzeba NAJPIERW kupić bramkarza,a później pomyśleć o Neymarze,a na końcu nad Hummelsem :D

0

Moim zdaniem Barca powinna spróbować wystawić,chociaż na te 45 minut,przyda się jakaś odskocznia od nieskuteczności Sancheza czy Pedro!

0

Jak można porównywać Zidana do Iniesty? Zidan skończył karierę ale to nie znaczy że był słabszy niż teraz jest Iniesta. O baj piłkarze są świetni :D

0

Kurde,właśnie takie same zgłoszenie przed chwila wysłałem.Mam pytanie czy one już się nie liczy?

0

Kokoko Barca spoko,strzały lecą chen wysoko,wszyscy razem zaśpiewają El Clasico wygrywajmy!Roura się zaśmieje Vilanova się zapłacze a Ronaldo posra się w gacie!(nie chciałem go obrazić ale nie miałem więcej rymów:))
Powtórzy się historia! Strzelimy 5 goli,a Real to wyboli! Villa na ataku Iniesta na pomocy to nasza taktyka żeby doprowadzić Real do koszmarów w nocy!

0

Barcelona może grać defensywnie lub ofensywnie jeżeli zagra defensywnie i Real nie strzeli to finał jest nasz,ale jeżeli będziemy tak rajdować Real bez lepszej ofensywy to będzie piasek :( Musimy wyjść najlepszym składem moim zdaniem najlepszy jest taki:
Valdes
Alves Pique Puyol Alba
Busquets

Xavi Iniesta

Pedro Messi Villa

0

Ludzie ale wiecie że Hummels jest drogi? Nie dość że na głowie mamy Neymara który kosztuje 50 milionów i jeszcze Hummelsa który jest wart 30-40 milionów? Tak to Barca się wykosztuje i nie będzie miała kasy no chyba że dadzą im jeszcze Manscherano i 10 mil to ok.

0

Moim zdaniem Barcelona nie ma takiego zgrania jak kiedyś popatrzmy na to z innej strony: Alexis Messi czy Pique stawiają bardziej na drybling a z kolei Xavi Iniesta i Puyol na podania więc tu tak trochę jest niejakie więc coś z tym zgraniem trzeba zrobić więc w końcu Barcelona jakim stylem gra? No właśnie i to psuje całe zgranie więc mam nadzieje że niedługo będzie jakiś trening na styl czy coś podobnego a jeżeli styl się nie zmieni(którego za bardzo niema) to Barca będzie przegrywać mecze bo ten gra tym czy takim stylem a kolega obok innym a jeżeli do tego dojdzie Neymar to będzie katastrofa.Więc jak już mówiłem Barcelona musi ustawić swój styl bo tak to my woglę nie będziemy wygrywać meczy...

0

Nie mogę się doczekać gdy David wyjdzie na boisko może nawet strzeli gola a już przewspaniale by było gdyby strzelił hat-tricka co wydaje mi się troszeczkę nie możliwe ponieważ dawno nie grał :(

0

Mi ocena Puyola nie pasuje dawał z siebie wszystko po utracie 2 bramki,A co do Alvesa grał w pierwszej połowie super ile razy wspaniale dośrodkowywał
,i moim zdaniem Messi powinien dostać gorszą ocenę nie wiem za co taka wysoka za drybling którego za bardzo nie wykorzystał za to Iniesta grał na początku bardzo dobrze :D

0

I pomyśleć że AC Milan sprzedał go za 2 miliony...

0

Oby Barca wystawiła młodszy skład na spotkanie z Milanem bo będzie większa dynamika gry.A jeżeli nie pójdzie Barcelonie z Milanem to zostaje nam
,,Puchar Króla" W którym mamy szanse wygrać z Realem a później z Atletico Madryt!

0

No wreszcie będzie mógł grać przyda nam się bardzo.Kto wie może nawet będzie grał w 1 składzie?

0

Moim zdaniem nie powinni sprzedawać Alexisa bo jest młody i jeszcze może się wspaniale rozwinąć i być na poziomie takich gwiazd jak Hazard czy Silva.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?