0

przestań oszukiwać ludzi.... to płatna transmisja, trzeba wysłać SMS

0

na rojadirecta na pewno znajdziesz jakiś stream który się nie tnie, ja zawsze tak robie. Jutro chciałem w TV obejrzeć, ale chyba nie da rady, bo nie ma nigdzie w NC+ poza eleven

0

dołączam się do pytania.... i nie piszcie żebym płacił za eleven, bo nie będę. Nie można się uginać to może liga hiszp wróci na C+

0

będzie można gdzieś obejrzeć jutrzejszy mecz na platformie nc (poza zakodowanym eleven) czy trzeba się męczyć ze streamami internetowymi?

0

Oglądałeś w ogóle jak Reus gra? Neymar jest mocno przereklamowany, natomiast Reus mocno niedoceniany.

0

Podobno kara miała być obniżona do 1 miesiąca.

0

Czekam na kary dla Fifa za oszustwa w około 12% rozgrywanych meczy, tylko pytanie kto je wyegzekwuje. Niech dadzą sobie spokój z takimi karami za komiczne akty ugryzienia a spojrzą na siebie i zastanowią się jak ratować futbol z ogromnego kryzysu.

0

Ugryzienie to też faul, zresztą sędzia tego nie widział a mimo to dostał tak wysoką karę, w tym wypadku kara powinna być przynajmniej podobna.

2

Kaganiec w cenie?

0

Dlaczego więc nie można dodać albo odjąć bramki po meczu na podstawie zapisu video, jeżeli sędzia widział spalonego którego nie było? Przecież wynik meczu jest rzeczą najważniejszą - dużo ważniejszą niż szczeniackie zachowanie jednego gracza. Ja apeluje po prostu o trochę konsekwencji.

1

Wszystko fajnie, ale dlaczego Suarez ma być karany dyskwalifikacją po meczu, mimo że sędzia nie odgwizdał faulu? Trochę konsekwencji panowie z Fifa, ponoć sędzia ma zawsze racje, jego decyzje są nieodwołalne, dlaczego zatem w obliczu braku kary podczas meczu korzystacie ze znienawidzonych przez was powtórek video by ukarać wampira - tym samym podważając ugruntowaną przez waszą ignorancję pozycję wszechwiedzącego arbitra. Z drugiej strony nie korzystacie z powtórek video odnośnie znacznie ważniejszych błędów/niedopatrzeń, które mają wpływ na wynik meczu. Przez takie sytuacje trudno określać futbol mianem sportu, bo jedną z podstawowych zasad każdej dyscypliny sportowej jest sprawiedliwość i jednoznaczność przepisów a tego na tych mistrzostwach (mimo niezłego poziomu) nie dostrzegam.

0

Każdy kibic Barcy powie - Messi lepszy, każdy kibic Realu powie - Ronaldo lepszy, każdy obiektywny kibic powie Messi lepszy.

0

Wygra oczywiście Xavi, innej opcji nie ma;p

0

a4tech

niby wygrał, ale sposób w jaki tego dokonał hańbi.

0

Valdes,Alves,Fontas,Abidal, Maxwell, Busquets, Xavi, Iniesta, Pedro, Bojan, Villa

0

hiszpania 9 - reszta świata 2

0

Pique kartki, Puyol kontuzja i 10 dni przerwy.

0

Snejder zamiast alonso i będzie ok

0

bez Messiego i dwójki Puyol Pique będzie cieżko, dobrze ze rywal słaby

0

IBRAKADABRA32

Czemu ma się nie udać?;] Póki co jesteśmy z przodu, jak uitrzymaja forme to raczej będzie rekord;]

0

bez Messiego, Puyola, Pique i bez debiutu Affelaya następny mecz;/ Troche rozczarowany jestem;/

0

jest jakieś video z tych gierek?:P Chętnie obejrze jak Iniesta osmiesza tych amatorów;}}}

0

haha białą koszulka. ale dowalili ;DD

0

przełożenie meczu to szansa dla Messiego na strzelenie paru bramek i wyprzedzenie Krystynki;]

0

ja nadal nie rozumiem dlaczego on nie jest w barcy:

0

Nie będzie Messiego, Pique i Affelaya. Ale za to szanse dostanie Bojan, który strzelił dziś 2 bramki i pewnie Fontas

0

Niby 2 bramki i 2 asysty, ale rywal słaby;pp Bramki to po prostu dobre podania kolegów i strzały do pustej bramki, po złym wyjściu bramkarza;p W lidze powtórka bedzie trudna;p

0

żałuje że Villa dopiero teraz przeszedł do barcy;ppp mogł dla niej już pare sezonów temu zdobywać gole!

0

furia!

A co pokazuje Ronaldo w rep Protugalii?:}}

0

ale gejowska focia;O

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?