Heeel
Dołączył/a: listopad 2010
aaa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
przestań oszukiwać ludzi.... to płatna transmisja, trzeba wysłać SMS
0
na rojadirecta na pewno znajdziesz jakiś stream który się nie tnie, ja zawsze tak robie. Jutro chciałem w TV obejrzeć, ale chyba nie da rady, bo nie ma nigdzie w NC+ poza eleven
0
dołączam się do pytania.... i nie piszcie żebym płacił za eleven, bo nie będę. Nie można się uginać to może liga hiszp wróci na C+
0
będzie można gdzieś obejrzeć jutrzejszy mecz na platformie nc (poza zakodowanym eleven) czy trzeba się męczyć ze streamami internetowymi?
0
Oglądałeś w ogóle jak Reus gra? Neymar jest mocno przereklamowany, natomiast Reus mocno niedoceniany.
0
Podobno kara miała być obniżona do 1 miesiąca.
0
Czekam na kary dla Fifa za oszustwa w około 12% rozgrywanych meczy, tylko pytanie kto je wyegzekwuje. Niech dadzą sobie spokój z takimi karami za komiczne akty ugryzienia a spojrzą na siebie i zastanowią się jak ratować futbol z ogromnego kryzysu.
0
Ugryzienie to też faul, zresztą sędzia tego nie widział a mimo to dostał tak wysoką karę, w tym wypadku kara powinna być przynajmniej podobna.
2
Kaganiec w cenie?
0
Dlaczego więc nie można dodać albo odjąć bramki po meczu na podstawie zapisu video, jeżeli sędzia widział spalonego którego nie było? Przecież wynik meczu jest rzeczą najważniejszą - dużo ważniejszą niż szczeniackie zachowanie jednego gracza. Ja apeluje po prostu o trochę konsekwencji.
1
Wszystko fajnie, ale dlaczego Suarez ma być karany dyskwalifikacją po meczu, mimo że sędzia nie odgwizdał faulu? Trochę konsekwencji panowie z Fifa, ponoć sędzia ma zawsze racje, jego decyzje są nieodwołalne, dlaczego zatem w obliczu braku kary podczas meczu korzystacie ze znienawidzonych przez was powtórek video by ukarać wampira - tym samym podważając ugruntowaną przez waszą ignorancję pozycję wszechwiedzącego arbitra. Z drugiej strony nie korzystacie z powtórek video odnośnie znacznie ważniejszych błędów/niedopatrzeń, które mają wpływ na wynik meczu. Przez takie sytuacje trudno określać futbol mianem sportu, bo jedną z podstawowych zasad każdej dyscypliny sportowej jest sprawiedliwość i jednoznaczność przepisów a tego na tych mistrzostwach (mimo niezłego poziomu) nie dostrzegam.
0
Każdy kibic Barcy powie - Messi lepszy, każdy kibic Realu powie - Ronaldo lepszy, każdy obiektywny kibic powie Messi lepszy.
0
Wygra oczywiście Xavi, innej opcji nie ma;p
0
a4tech
niby wygrał, ale sposób w jaki tego dokonał hańbi.
0
Valdes,Alves,Fontas,Abidal, Maxwell, Busquets, Xavi, Iniesta, Pedro, Bojan, Villa
0
hiszpania 9 - reszta świata 2
0
Pique kartki, Puyol kontuzja i 10 dni przerwy.
0
Snejder zamiast alonso i będzie ok
0
bez Messiego i dwójki Puyol Pique będzie cieżko, dobrze ze rywal słaby
0
IBRAKADABRA32
Czemu ma się nie udać?;] Póki co jesteśmy z przodu, jak uitrzymaja forme to raczej będzie rekord;]
0
bez Messiego, Puyola, Pique i bez debiutu Affelaya następny mecz;/ Troche rozczarowany jestem;/
0
jest jakieś video z tych gierek?:P Chętnie obejrze jak Iniesta osmiesza tych amatorów;}}}
0
haha białą koszulka. ale dowalili ;DD
0
przełożenie meczu to szansa dla Messiego na strzelenie paru bramek i wyprzedzenie Krystynki;]
0
ja nadal nie rozumiem dlaczego on nie jest w barcy:
0
Nie będzie Messiego, Pique i Affelaya. Ale za to szanse dostanie Bojan, który strzelił dziś 2 bramki i pewnie Fontas
0
Niby 2 bramki i 2 asysty, ale rywal słaby;pp Bramki to po prostu dobre podania kolegów i strzały do pustej bramki, po złym wyjściu bramkarza;p W lidze powtórka bedzie trudna;p
0
żałuje że Villa dopiero teraz przeszedł do barcy;ppp mogł dla niej już pare sezonów temu zdobywać gole!
0
furia!
A co pokazuje Ronaldo w rep Protugalii?:}}
0
ale gejowska focia;O