0

Nagrodę najlepszego strzelca może dostać Ronaldo mimo że nie będzie miał najwięcej bramek na koncie. Absurdalna sytuacja, ale o nagrodzie decyduje jakaś gazeta i to ona interpretuje sytuacje boiskowe (na korzyść Ronaldo, gdyż to gazeta madrycka)...

0

jak złotej piłki w tym roku nie dostanie Xavi to przestaje mnie intersować ta nagroda...

0

Messi był, jest i będzie lepszy od Ronaldo. To różnica przynajmniej klasy na korzyść Argentyńczyka, ale z pewnością portugalczyk to nr 2 już od kilku sezonów. Messi >> Ronaldo >> Reszta

0

dokładnie! po 5:0 kibice realu powinni się jeszcze wstydzić za swoich żelków pół roku, a oni cwaniakują......... żal mi ich...

0

kibice realu i pilkarze juz sie jaraja ze barca odda mecz walkooverem... to co najmniej załosne. Ale zobaczycie, Barca przyjdedzie i wygra z 3-0;DDD

0

no to mamy walkover;/ i znów real będzie 1szy. Brawo!....

0

Maciek

to ja usunę punkt 2 i 3 i dodam 6 i 7.

6. real zagrał beznadziejnie

7.barca zagrała wybitnie!

0

"Uważam, że jesteśmy najlepszą drużyną na świecie i to bez dyskusji. Mamy swój własny styl i powinniśmy się go trzymać" - Sergio Ramos przed meczem.

Ciekawe co teraz powie.

Pewnie będzie musiał się tłumaczyć, co miało znaczyć jego chamstwo na koniec;DD Śmieszny ludek z niego.

0

Co robi Ronaldo na Camp Nou?

Wraz z 100tyś fanów podziwia i zazdrości popisów największych magików świata!

0

szkoda Casillasa. tylko on ma mój szacunek z tego klubiki miernego;/

0

Co do prośby Ronaldo o 8:0. Mało nie brakowało - słupek Messiego, boczna siatka Xaviego na pustą, fenomenalna interwencja Casillasa przy strzale Villi na w zasadzie pustą bramkę. To wszystko mogło wpaść, wtedy Ronaldo chyba by się popłakał :DDD

0

Beznadzieja i chamstwo piłkarzy realu były w tym meczu nieskończone. Kamera specjalnie omijała niektóre sytuacje stykowe w tych "starciach" grupek piłkarzy obu klubów. Szkoda tylko Casillasa. Jego tylko cenię z Madrytu, bo to znakomity(zdecydowanie lepszy od CR) piłkarz i potrafi zachować klasę nawet po tak dotkliwej porażce (w przeciwieństwie do Ronaldo, który powinien wylecieć z boiska i Ramos w szczególności). Barca jest wielka, genialna i wspaniała - lata świetlne przed piłkarskopodobnym wytworem Jose Mourinho, który dziś nie miał pomysłu na grę (0!!!!! sytuacji w 2 połowie:DDD). Szkoda, że Messi w pierwszej połowie się nie odnazał(zagrał troche chaotycznie), bo zasłużył na bramkę. Ale brawo za asysty!! Szczególne słowa uznania dla niego, Villi, Xaviego, Iniesty. To co wyprawiali w tym meczu można nazwać magią!

0

jestem wielkim kibicem barcy, ale chyba to real wygra. bo zostawimy dużo miejsca na kontry. Będzie 3-2 dla realu - taki miałem sen;/

0

Ronaldo

0

Ronaldo

0

raczej nie dojdzie do tego transferu. City będzie pewnie chciało z 70mln za niego wiec sie nie oplaca

0

będzie 3-2 dla Barcy gole:

Messi

Higuain

Ronaldo

Villa

Messi

0

Zdecydownie najlepszy transfer Barcy ostatnich 2-3 sezonów. Znakomity piłkarz i człowiek, no i do tego jaki skromny! Imo na chwilę obecną lepszy od Sergio i to on powinien regularnie występować w 1szym składzie

0

Stawiam na Iniestę, chociaż Ozil to naprawdę znakomity piłkarz. Żałuje, że nie gra dla Barcy, bo byłby doskonałym zastępcą Xaviego w przyszłości.

0

Adriano jak najbardziej na 8 zasłużył. Oddał 3 groźne strzały z których każdy mogł zakończyć się bramką lub szczęśliwą asystą. Villa zbyt surowo też oceniony... 5 lub 6 powinno być, mimo małej aktywności w grze kilka razy ładnie odgrywał, a za brak goli nie powinniśmy go w tym meczu obarczać, bo zwyczajnie brakowało okazji. Iniesta - geniusz! Nawet 9 bym dał! A Messi zagrał wyjątkowo słaby mecz wg mnie. Oczywiście strzelił gola, ale to było dosłownie wystawienie nogi. Kilka razy w łatwy sposób stracił piłkę a z jego "pięknych" dryblingów i wypadów w pole karne nic nie wynikało, bo w końcówce troche się gubił. Dla mnie silne 6/słabe 7

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?