0

Nolito to cienias, jest niegodzien gry w Barcie A. Niech ucieka, nikt nie będzie za nim płakał;]

0

furia! zgadzam się, że w innym zespole by się nie sprawdził, bo po prostu gra za dobrze i za szybko. Koledzy nie ogarneli by go;]]] Czy to mnie boli? Nie, bo to świadczy o tym, że jest najlepszy na świecie i musi grać w najlepszej drużynie.

0

no nieźle, co ciekawe Real Madryt z 2010 zajmuje 3 miejsce. Brawa też dla nich;]

0

Pamiętajmy, że to nagroda INDYWIDUALNA i oceniany powinien być poziom gry i jakość konkretnego zawodnika, a nie sukcesy całej drużyny. Tak więc brak Snejdera całkowicie wyjaśniony wg mnie. Miał fantastyczny sezon i to znakomity piłkarz, ale z całym szacunkiem dla niego trochę mu do 3 najlepszych na globie brakuje.

0

Xavi musi ją dostać! Iniesta za rok, a później Messi do końca swojej kariery, rok w rok;] Taka moje marzenie odnośnie złotych piłek;]

0

Iniesta pogra jeszcze troche. On ma dopiero 26 lat;]

0

przy tym 200min mniej gry

0

Dwie najważniejsze statystyki dla Messiego :

Bramki otwierające wynik:7-3

Asysty:10(czytaj:12)-4

0

gdyby czas na imprezki przeznaczył na cięzki trening nadal byłby piłkarzem Barcy i to pewnie podstawowego składu. Szkoda że sie tak zaniedbał;// Wyobraźcie sobie duet dzisiejszy Messi i Ronaldinho z formą z pierwszej połowy dekady;]]] To byłaby istna masakra dla obrońców przeciwnych drużyn;D

0

Co z tego, że sprzedaż była sukcesem skoro zakup był mega klapą;PP

0

Ale fakt, że Messi nie zagra troche mnie niepokoi z uwagi na nagrodę na króla strzelców. Messi będzie się musiał sprężyć żeby ją wygrac z Ronaldo i udowodnić że to on jest najlepszy na świecie.;]

0

IBRAKADABRA32

to chyba była ironiczna odpowiedź;]

0

Jest 112 piłkarzem świata na mojej liscie;]

0

Messi z tych co weszli najwiecej zrobił, ale to nie wystarczyło. Szkoda że sędzia zatrzymał jego indywidualną akcję;p

0

Maxwell zagrał przyzwoicie;p

0

na następny mecz z Ath najlepszy squad bez słabych Keity , Adriano i Bojana. trzeba to wygrac!

0

Pamiętali o zamknięciu okien w autobusie po prostu, a nie kryzys;]

0

Keita i Bojan wypad, Thiago i Messi na boisko

0

Nie ma Messiego;//

0

Alves musi zostać. Władze powinny jak najszybciej dogadać się z Alvesem i nawet dać mu tą podwyżkę, gdyż na nią zasługuje, co udowodnij chociażby meczem z Espanyolem.

0

Villa gra świetnie u nas;] tak trzymac!

0

Współczuje kibicom Realu, że oglądają tak słabe i nudne (poza wybitnym aktorstwem i brutalnością zarazem) mecze. Praktycznie w każdym meczu nie pozostaje im nic innego jak liczyć na farta pod koniec meczu. Mecz z Sevilla - okazje Realu 2, okazje Sevilli 3. LOL! Dla porównania Barca po każdym meczu ma przynajmniej kilkanaście sytuacji.

0

91Barca91

Zależy od interpretacji tego zagrania to był strzał - tu się zgodzę, ale wyszło z tego niezłe podanie, a co za tym idzie asysta. Dla mnie miał 3 asysty;]

0

Messi zaliczył 3 asysty w tym meczu i ma już ich 12. W tekscie jest błąd;]

0

Hala Madrit17

Nazwałeś Cristiano królem futbolu - ok spoko, ale Messi to bóg futbolu w takim razie;]

0

geniusz! A city chyba po tym komentarzu może tylko pomarzyć sobie o nim;DD

0

Messi jest zdecydowanie najlepszy, Cristiano to zdecydowany numer 2. Każdy kto nie jest zagorzałym kibicem Barcelony lub Realu i zna się choć trochę na piłce powinien to powiedzieć.

0

gitkolo

miał 3 asysty - 2 razy do Pedro i raz Villa.

0

Messi 12 asyst w sezonie... już nie mam słów na to, co to ten chłopak wyprawia:DDD To najlepszy pomocnik i napastnik świata:DD

0

Leo Messi jest bezapelacyjnie najlepszym piłkarzem świata, ale wg mnie Złota piłka należy się Xaviemu. Trzeba uhonorwac tego geniusza, bo to pewnie ostatnia szansa! A Messi i Iniesta jeszcze pewnie zdobędą niejedną Złota Piłkę;]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?