6

Przy aktualnym kursie łatwo zebrał prawie 35mln euro

Przerażające ze tyle wysiłku znanych osób i w świecie piłki można by kupić jakiegoś Rashforda najwyżej a dla nas na złotówki wydaje się to kupa kasy

0

Lexy się ogoliła?

4

Legendarny stream i to z kawalerki na warszawskiej Pradze

Łatwo to chyba nieliczny tiktoker/youtuber który robi content z zajawki i nie patrzy na każdym kroku jak to spieniężyć na własną korzyść

Mówił że już 1 dniu firmy współpracujące z nim będą niezadowolone jak się ogoli i miał wywalone a dziś każda marka by do za niego pokroiła

3

Jaki łatwo na początku streama miał cel? Coś kojarzę że 1,5mln i było takie wtf że ciężko będzie wbić xD

1

Serio łatwo kończy za godzinkę czy jest mowa o przedłużeniu?

2

Czekam na filmik na YouTube z tego chorego uniwersum z wymienieniem wszystkich gości i co się działo danego dnia xD

3

@mordini123 jezu ciężko wymienić kogo nie było strzelając w sławne osoby XD

3

@BojanKriKicz wcześniejszy rekord należy do buddy około 700k, łatwo przebił to łatwo :)

0

Skoro był Szyc to był może Pazura? Cezary też jest youtuberem

4

Niemal 1mln widzów na streamie w Polsce

Jaka totalnie chora liczba, pamiętam niemal dekadę temu Magical miał bodajże 65k na wywowylaniu duchów i wydawało się wtedy że będzie ciężko to przebić

0

Ciekawe za ile pójdzie 22 stronicowy dokument Goli xD

1

Milion osób na streamie już pękło?

2

Mam nadzieję że jakiś twórca nagra filmik z całego podsumowania streama łatwo i z grubsza streści co się działo i jakie osoby pojawiły się w uniwersum

0

Ktoś kojarzy ile łatwo miał na początku jak zaczynał stream? Chyba 20k widzów wtedy nie przekraczał

0

Łatwo widziałem ponad 850k na live, chyba ma rekord już polskiego yt

0

Xavi Simons co o nim myślicie?

Pamiętam ten hype na niego w mediach i na insta z 10 lat temu jakby miał być nowym Iniesta, ale czy wg was dowiózł oczekiwania?

Jest zawodowym piłkarzem w Premier League jednak wydawało się że osiągnie większy poziom

1

@Eto'o9 R10 Dla mnie Wenger z tym składem robił robotę ponad stan, co miał jakiś lepszych piłkarzy jak Henry, van Persie czy Nasri to zostali sprzedani

Z drugiej strony wydał dużo na Ozila i Alexisa i za dużo to nie przyniosło

2

Jeszcze trochę ponad 10mln i darczyńcy uzbierają tyle samo u Łatwo co Jacek Sasin przepierdzielil na wybory kopertowe które nigdy się nie odbyły

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Encore gdyby w początkowych sezonach w United strzelał trochę więcej goli bym się zgodził z tym

7

U latwoganga byli już wszelakiej maści znane osoby z różnych środowisk

Nieprawdopodobnie czego dokonał z tą zbiórka

2

Mainz zdecydowanie frajerzy tego weekendu, prowadzić 3:0 z Bayernem i ostatecznie przegrać mecz…

2

Trofea w pierwszych dwóch sezonach dla Realu

Cristiano: 1
Mbappe: 2

Z czego u żółwia to Superpuchar Europy i interkontynentalny, z głównych trofeów (LM,PK,LL) nie zdobył nic


0

@tbas niektórzy wpłaca jak Doda zagra u nich koncert :)

26

Równo 13 lat temu Robert zapakował 4 gole Realowi

Zarówno ten jak i 5 goli z Wolfsurgiem chyba jego najbardziej ikoniczne mecze

5

I liga mecz:
Ruch - Wisla: 53314 widzów

Premier League mecz:
Man City - Arsenal: 52523 widzów

To są te detale.

1

@Popitek12 Real też ostatnio trenują byli piłkarze i jakoś raczej dobrze im nie idzie xD

1

Jak Arsenal zesra się znów metr przed kiblem wg was Arteta utrzyma posadę?

Wg mnie tak, tyle lat wegetacji z Wegnerem a teraz co roku jest chociaż pewna gra w LM gdzie parę lat temu nawet tego nie było

5

Atletico zdobyło ostatnie trofeum wtedy gdy grał tam jeszcze Luis Suarez

Ten klub to mem xD

1

@Batys w sumie nie widziałem że Jordi ma ta slynna LM z 99

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?