Herato
Dołączył/a: lipiec 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Przy aktualnym kursie łatwo zebrał prawie 35mln euro
Przerażające ze tyle wysiłku znanych osób i w świecie piłki można by kupić jakiegoś Rashforda najwyżej a dla nas na złotówki wydaje się to kupa kasy
0
Lexy się ogoliła?
4
Legendarny stream i to z kawalerki na warszawskiej Pradze
Łatwo to chyba nieliczny tiktoker/youtuber który robi content z zajawki i nie patrzy na każdym kroku jak to spieniężyć na własną korzyść
Mówił że już 1 dniu firmy współpracujące z nim będą niezadowolone jak się ogoli i miał wywalone a dziś każda marka by do za niego pokroiła
3
Jaki łatwo na początku streama miał cel? Coś kojarzę że 1,5mln i było takie wtf że ciężko będzie wbić xD
1
Serio łatwo kończy za godzinkę czy jest mowa o przedłużeniu?
2
Czekam na filmik na YouTube z tego chorego uniwersum z wymienieniem wszystkich gości i co się działo danego dnia xD
3
@mordini123 jezu ciężko wymienić kogo nie było strzelając w sławne osoby XD
3
@BojanKriKicz wcześniejszy rekord należy do buddy około 700k, łatwo przebił to łatwo :)
0
Skoro był Szyc to był może Pazura? Cezary też jest youtuberem
4
Niemal 1mln widzów na streamie w Polsce
Jaka totalnie chora liczba, pamiętam niemal dekadę temu Magical miał bodajże 65k na wywowylaniu duchów i wydawało się wtedy że będzie ciężko to przebić
0
Ciekawe za ile pójdzie 22 stronicowy dokument Goli xD
1
Milion osób na streamie już pękło?
2
Mam nadzieję że jakiś twórca nagra filmik z całego podsumowania streama łatwo i z grubsza streści co się działo i jakie osoby pojawiły się w uniwersum
0
Ktoś kojarzy ile łatwo miał na początku jak zaczynał stream? Chyba 20k widzów wtedy nie przekraczał
0
Łatwo widziałem ponad 850k na live, chyba ma rekord już polskiego yt
0
Xavi Simons co o nim myślicie?
Pamiętam ten hype na niego w mediach i na insta z 10 lat temu jakby miał być nowym Iniesta, ale czy wg was dowiózł oczekiwania?
Jest zawodowym piłkarzem w Premier League jednak wydawało się że osiągnie większy poziom
1
@Eto'o9 R10 Dla mnie Wenger z tym składem robił robotę ponad stan, co miał jakiś lepszych piłkarzy jak Henry, van Persie czy Nasri to zostali sprzedani
Z drugiej strony wydał dużo na Ozila i Alexisa i za dużo to nie przyniosło
2
Jeszcze trochę ponad 10mln i darczyńcy uzbierają tyle samo u Łatwo co Jacek Sasin przepierdzielil na wybory kopertowe które nigdy się nie odbyły
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Encore gdyby w początkowych sezonach w United strzelał trochę więcej goli bym się zgodził z tym
7
U latwoganga byli już wszelakiej maści znane osoby z różnych środowisk
Nieprawdopodobnie czego dokonał z tą zbiórka
2
Mainz zdecydowanie frajerzy tego weekendu, prowadzić 3:0 z Bayernem i ostatecznie przegrać mecz…
2
Trofea w pierwszych dwóch sezonach dla Realu
Cristiano: 1
Mbappe: 2
Z czego u żółwia to Superpuchar Europy i interkontynentalny, z głównych trofeów (LM,PK,LL) nie zdobył nic
0
@tbas niektórzy wpłaca jak Doda zagra u nich koncert :)
26
Równo 13 lat temu Robert zapakował 4 gole Realowi
Zarówno ten jak i 5 goli z Wolfsurgiem chyba jego najbardziej ikoniczne mecze
5
I liga mecz:
Ruch - Wisla: 53314 widzów
Premier League mecz:
Man City - Arsenal: 52523 widzów
To są te detale.
1
@Popitek12 Real też ostatnio trenują byli piłkarze i jakoś raczej dobrze im nie idzie xD
1
Jak Arsenal zesra się znów metr przed kiblem wg was Arteta utrzyma posadę?
Wg mnie tak, tyle lat wegetacji z Wegnerem a teraz co roku jest chociaż pewna gra w LM gdzie parę lat temu nawet tego nie było
5
Atletico zdobyło ostatnie trofeum wtedy gdy grał tam jeszcze Luis Suarez
Ten klub to mem xD
1
@Batys w sumie nie widziałem że Jordi ma ta slynna LM z 99