1

Mourinho w Realu tylko drugi sezon miał bardzo dobry z 100 pkt w lidze

W pierwzzym była słynna manita ale potem wymęczył PK w dogrywce, w trzecim już równia pochyła

Podłożył podwaliny potem pod sukcesy Carlo i pożegnał się z klątwa Realu 1/8 LM ale 3 puchary w 3 lata i tak trochę słabo

0

Xabi Alonso
Arbeloa

To może z byłych piłkarzy dać szanse Raulowi aby go zgnoić a nie Mourinho xD

3

@Encore w tamtym sezonie PL tylko Suarez był od niego lepszy

1

Robert niech zostanie w Barcy chociaż na 1 sezon za jakieś rozsądny kontrakt

Najwięcej mistrzostw w top5 lig to coś czego nie prędko by mu jakiś piłkarz odebrał

0

@FcPortoFan1999 co to ostatnio za żenująca porażka z ostatnim zespołem w tabeli?

2

Totenham:

- 24/25 38 punktów w PL w 38 meczach
- 25/26 38 punktów w PL po 36 meczach

Nikt nie mówi że koguty mogą zanotować progres względem ostatniego sezonu

0

Puchacz, Lewandowski, Szczęsny, Musiałkowski, Bejger, Bednarek, Kiwior, Pietuszewski, Zieliński, Cieślewicz

Zagadka: Co łączy tych polskich piłkarzy?

3

Szczęsny zdobył dokładnie tyle samo mistrzostw Hiszpanii co Cristiano tyle że Wojtas gra w Barcy 2 lata xD

1

@turhiay tak, zawodnik 1 meczu i grał ze Szczęsnym w sumie mi by odrazu przyszedł na myśl xD

0

Co to za piłkarz?

- głównie kojarzony z genialnego jednego meczu
- gral z Wojtkiem Szczęsnym
- zdobywca superpucharu UEFA
- zdobył zwycięską bramkę w LM przeciwko Barcy jednak w rewanżu Barca dopięła swego
- Kairat

2

Ciekawostka: Dokładnie 18 lat temu Man City doznało najwyższej porażki w Premier League

Middlesbrough / 8-1 / Manchester City

To było tuż przed przyjściem szejków

7

Robert Lewandowski
- 4 sezony w Hiszpanii, 3 tytuły mistrzowskie

Cristiano
- 9 sezonów w Hiszpanii, 2 mistrzostwa

To są te detale

1

@Kidd gratulacje!

0

2 sezony po odejściu Mbappe z PSG
- 2 finały lm

2 sezony Mbappe w Realu
- 0 głównych trofeów

Przypadek? Jasne, na pewno oby takich więcej

0

Co to za piłkarz?

- zagrał między innymi w 2 klubach z tego samego miasta
- dla jednego z tych klubów ze stolicy legenda a w drugim miał tylko mały epizod
- jego klubowym kolegą był między innymi Bale
- zdobył 3 złota z reprezentacją
- najlepszy strzelec swojej reprezentacji

Edit
Reprezentował kraj spoza Europy

8

Niesamowite że gdyby Robert został jeszcze na 1 sezon w Barcy mogłby mieć najwięcej mistrzostw kraju top5 lig w historii futbolu i to nasz Polak Rodak.

3

Szkoda tej bramki Arsenalu w końcówce chyba każdy czekał na zesranko

1

Mimo wszystko szkoda że klasyk dziś tak naprawdę troszkę o nic, chyba że o ładne 100pkt Barcy w lidze co było było pięknym wyczynem

A w Realu takie gówno i syf że chyba nikt manita by się nie zdziwił

1

Arsenal dziś zesranko?

0

Nie macie wrażenia że gdyby Haaland miał lepszy drybling i technikę użytkową był by piłkarzem kalibru Cristiano?

7

Jak PSG 2x pod rząd z LM to Lucho kozak totalny

Jeszcze trochę i o Enrique może będziemy mówić że ta sama półka co Pep czy Ferguson

1

@majkiii gratulacje!

0

Co to za piłkarz?

- zagrał w 3 klubach
- mistrz Europy
- jego bramka dała upragniony puchar jego klubowi
- nie znajdziesz go na Instagramie

0

Jak Arsenal przerżnie te mistrzostwo to tytuł frajera rok już dosyć szybko znany


Swoją drogą Pep jeszcze nigdy nie miał x2 pod rzad sezonu bez mistrzostwa jako trener

1

Ciekawostka: Szczesny, Lewy oraz Zieliński to jedyni polscy piłkarze którzy mogą poszczycić się mistrzostwami kraju w top5 lig z minimum 2 różnymi klubami

1

@KamQiX bo to liga arabska xD

A tak poważnie chyba offside był

5

Piękna akcja Goata, widać że już ruchy ma jak oldboy


1

Gdybyście mogli zmienić jeden moment w historii futbolu co by to było?

Ja zacznę
- Ronaldinho nie odkrywa co to używki i imprezy

0

Chelsea jaka żenująca forma, jaki taki dołek ich dorwał w zeszłym roku walczyli by o utrzymanie

1

@LOPEZ16 podobnie jak Leicester miało swój fajny okres dekadę temu i x3 LE pod rząd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?