Herato
Dołączył/a: lipiec 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston tak lecz mi chodziło o tą drabinke, czy wcześniej by sie nie spotkali przypadkiem
0
finał atalanta - lyon jest możliwy czy niestety nie?
0
@BarcaInfo ktoś z lm ma więcej od messiego?
0
@tadzik447 posiadałem go, całkiem fajny smartfon za przyzwoite pieniądze ale ta kamerka do selfie u dołu troszkę irytowała
0
Skoro Pirlo został trenerem Juve fajnie jakby za rok czy dwa został w Barcy nim Xavi
0
Tak z ciekawości, jaki posiadacie smarfon? :D
Ja mam Iphone XR
0
@kubix05 Neymar więcej dawał od Rooniego i dłużej trzyma formę
4
Jaka jest waszym zdaniem najlepsza 11 Barcy w XXI wieku? Dla mnie:
Ter Stegen - Alba, Puyol, Pique, Alves - Xavi, Busquets, Iniesta - Neymar, Messi, Suarez
0
@badej60 w sumie masz racje, Kucharczyk raczej nie miał talentu ale dzięki swojej cięzkiej pracy mógł zostać zawodowym piłkarzem
2
Griezmann, Coutinho, Dembele, tak wiele wydanych pieniędzy a żaden z nich nawet w 50% nie zastąpił Neymara, gdyby tylko człowiek wiedział co będzie w przyszłosci to Brazylijczykowi pewnie dało by się taką pensje jaką tylko by chciał byle by pozostał
0
@Hiacynk w kwestii odpowiedniego przyłożenia nogi do bramki był on jednym z lepszych
0
Czy dzieciak który od małego sumiennie ćwiczył by piłkę nożną, trzymał dietę nie popadał w używki jak alkohol miałby szansę zostać zawodowym piłkarzem czy raczej zależy też to w sporej mierze od czynników zewnętrznych i nie warto było by marnować dzieciństwo?
0
@mekston a za gola z Porto dostał nagrodę puskasa
0
Tak swoją droga to Ronaldo strzelił w tej edycji LM raptem 4 gole, to jego najgorszy wynik od sezonu 08/09 gdzie również strzelił 4 gole (Inter, Porto, x2 Arsenal)
0
@daniel32778 tak samo było z barca w pucharze króla
0
Zmiana w tym sezonie w pucharze króla na jeden mecz tez nie wyszła na dobre Barcy, se trzeba być dobrej myśli!
0
Swoją droga spodziewlibyscie ze Real tak szybko zdobędzie mistrza bez Ronaldo i praktycznie zerowym wkładem Bale?
2
@jeyx77x gerrard
0
@BarcaInfo a to jak prowadzi w pare osób to ok podziwiam
1
Czy konto Barcainfo prowadzi kilka osób? Pamietam jak kilka lat temu tu zaglądałem to on cały czas tu był jak prowadzi te konto sam to chyba nie ma życia prowadząc je z taka intensywnością xD
3
Wyobraźcie sobie co by tu było gdyby crisztianu dał awans po 2 karnych i dobitce na pustą ;d
0
Odkąd Ronaldo dołączył do Juve to włoska ekipa jest strasznie słaba i nie da się ich oglądać, nie mówię ze to wina Portugalczyka ale Juve niczym nie przypomina już finalisty lm z 2018r
0
@Chwytliwy dla mnie jest on po prostu nieprofesjonalnym człowiekiem, zobacz Neymar w Barcy grał do końca dobrze i nie stroił fochów
0
Bale jest po prostu zenujacy, podpisał profesjonalny kontrakt i powinien go wypełniać a nie ze nie chce grać bo mu się nie chce i laleczka stroi fochy bo rok temu nie puścili go za darmo do Chin. Neymar w Barcy zupełnie inaczej to rozegrał
4
Masakra jak Ronaldo już nawet na karnych mega pudłuje ostatnio
4
Pedro w Romie, szkoda że odszedł z Barcy jako zamiennik dla MSN nadawal się bardzo dobrze
1
Juventus jak dziś wygra to już ma mistrza?
2
te juve jest tak słabe że nie zdziwiłbym się gdyby stracili mistrzostwo...
2
@BarcaInfo fakt gdyby bayern zdobył lm płacz polaków był by duży
0
Dlaczego grają Messi Alba i Suarez? To taki mecz gdzie wykazywać powinni się wychowankowie