0

Gdyby w Realu Benzema wykonywał karne s nie Ramos to Messi by nawet nie miał króla strzelców xD

0

Dopiero początek meczu nie ma co narzekać i panikować

0

Moim skromnym zdaniem odkąd Ronaldo dołączył do Juve odtąd gra starej damy jest bez polotu i często odnosi wymęczone zwycięstwa, to nie jest ta drużyna co grała w finale lm a Cr mógł zostać w Realu aby nabijać nadal statystyki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?