Herato
Dołączył/a: lipiec 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kwiatek67 jeszcze tak niedawno umititi był bardzo dobrym zawodnikiem szkoda że tak wyszło
3
Man UTD poradził sobie bez Ronaldo i Beckhama, Juve poradzilo sobie bez Pogby, Barca bez Ronaldinho, Bayern bez Robbena i Ribery, może ten sezon będzie przejściowy i być może nawet znowu bez trofeów ale potem będzie tylko lepiej kiedyś musi być życie bez Messiego
1
Ewidentnie brakuje tu zdjęcie od Pique z tytułem "zostaje"
2
Jak Messi odejdzie oficjalnie to na stronie pewnie będzie po 10000 minimum użytkowników pewnie
0
Jeżeli Leo odejdzie jak dla mnie nie ma mowy o odejściu Suareza
0
Leo odejdzie do PSG i wtedy Neymar znów będzie w cieniu Messiego
3
Tez uważacie ze odkąd powstały paradokumenty (bodajże 10 lat temu jako pierwsze dlaczego ja) to już nie ma wartościowych seriali w telewizji? Kiedyś były Miodowe Lata, Graczykowie, Rodzina Zastępcza i wiele innych a teraz chcą produkować jak najtańszy chłam a oglądalność pewnie dobra w porównaniu do kosztów
1
Trzeba przyznać ze Lewandowski to jest chyba taka maszyna jak Ronaldo, lata mijają nie widać po nim spadku formy i nawet za pare lat będzie zapewne wykręcał zadowalające liczby, taki Suarez pomimo ze w swoim prime Time lepszy od Roberta nie potrafił tego utrzymać na bardzo dlugo
0
@NeroTFP przez gg czy fotke biorąc pod uwage tamte czasy
0
udało wam się kiedyś poznać jakaś fajną dziewczyne przez internet?
1
Tak swoja drogą jeszcze rok lub dwa aktywności @BarcaInfo na stronie i przebije magiczna liczbe miliona poleceń ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@BarcaInfo Busi też ma pewnie ogromną pensje żeby tylko siedzieć na ławie
0
Ogólnie Luis Suarez świetnie nadawał by się na rezerwowego, problemem jest gigantyczna pensja przez która nie wypada by siedzieć na ławce
0
@SeeleyBooth Silva kończy karierę?
0
Robert Lewandowski strzelił w tym sezonie ligi mistrzów w kazdym meczu conajmniej jedną bramkę aż do finału, nie zagrał jedynie w 6 kolejce fazy grupowej z Totenhamem. Podejrzewam że nikt wcześniej nie powtórzył takiego wyczynu
0
@insp1re w Barcy ważniejsza jest technika od warunków fizycznych
0
@Tomo1989 Real bodajże od 10/11 do 17/18 był zawsze minimalnie w półfinale
19
Polacy zdobywający Puchar Europy / Lige Mistrzów:
1985: Zbigniew Boniek - Juventus
1987: Józef Młynarczyk - Porto
2005: Jerzy Dudek - Liverpool
2008: Tomasz Kuszczak - Man UTD
2020: Robert Lewandowski - Bayern
6
Polacy zdobywający Puchar Europy / Lige Mistrzów:
1985: Zbigniew Boniek - Juventus
1987: Józef Młynarczyk - Porto
2005: Jerzy Dudek - Liverpool
2008: Tomasz Kuszczak - Man UTD
2020: Robert Lewandowski - Bayern
1
Nie ma innej opcji jak zdobycie przez Roberta nagrody fifa the best
1
W sumie dzisiaj jak na stronie białych kiedyś powinien być artykuł rozdarte serca bo Lewy vs Neymar
0
Gdzie tu jest ta osoba co pisała ze Coman to francuski Grosicki?
0
@DonMatteo901 nieprawda, w finale lm w 2012 grali jako goście w Monachium z Chelsea i przegrali ;)
0
@Coutinho007 tylko znacznie lepszy
0
Coś nie czuję tego hat tricka Roberta i rekord goli w jednym sezonie lm
0
@sabeot dzięki ci dobry panie
0
@Azi nie idzie włączyć...
0
Mecz na sport.tvp.pl wam działa?
4
@FcBarcaCules dokładam cegiełke do tego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
tak hipotetycznie gdzie byście indziej widzieli Messiego? chyba tylko PSG i City stac na niego?