0

@Kwiatek67 jeszcze tak niedawno umititi był bardzo dobrym zawodnikiem szkoda że tak wyszło

3

Man UTD poradził sobie bez Ronaldo i Beckhama, Juve poradzilo sobie bez Pogby, Barca bez Ronaldinho, Bayern bez Robbena i Ribery, może ten sezon będzie przejściowy i być może nawet znowu bez trofeów ale potem będzie tylko lepiej kiedyś musi być życie bez Messiego

1

Ewidentnie brakuje tu zdjęcie od Pique z tytułem "zostaje"

2

Jak Messi odejdzie oficjalnie to na stronie pewnie będzie po 10000 minimum użytkowników pewnie

0

Jeżeli Leo odejdzie jak dla mnie nie ma mowy o odejściu Suareza

0

Leo odejdzie do PSG i wtedy Neymar znów będzie w cieniu Messiego

3

Tez uważacie ze odkąd powstały paradokumenty (bodajże 10 lat temu jako pierwsze dlaczego ja) to już nie ma wartościowych seriali w telewizji? Kiedyś były Miodowe Lata, Graczykowie, Rodzina Zastępcza i wiele innych a teraz chcą produkować jak najtańszy chłam a oglądalność pewnie dobra w porównaniu do kosztów

1

Trzeba przyznać ze Lewandowski to jest chyba taka maszyna jak Ronaldo, lata mijają nie widać po nim spadku formy i nawet za pare lat będzie zapewne wykręcał zadowalające liczby, taki Suarez pomimo ze w swoim prime Time lepszy od Roberta nie potrafił tego utrzymać na bardzo dlugo

0

@NeroTFP przez gg czy fotke biorąc pod uwage tamte czasy

0

udało wam się kiedyś poznać jakaś fajną dziewczyne przez internet?

1

Tak swoja drogą jeszcze rok lub dwa aktywności @BarcaInfo na stronie i przebije magiczna liczbe miliona poleceń ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@BarcaInfo Busi też ma pewnie ogromną pensje żeby tylko siedzieć na ławie

0

Ogólnie Luis Suarez świetnie nadawał by się na rezerwowego, problemem jest gigantyczna pensja przez która nie wypada by siedzieć na ławce

0

@SeeleyBooth Silva kończy karierę?

0

Robert Lewandowski strzelił w tym sezonie ligi mistrzów w kazdym meczu conajmniej jedną bramkę aż do finału, nie zagrał jedynie w 6 kolejce fazy grupowej z Totenhamem. Podejrzewam że nikt wcześniej nie powtórzył takiego wyczynu

0

@insp1re w Barcy ważniejsza jest technika od warunków fizycznych

0

@Tomo1989 Real bodajże od 10/11 do 17/18 był zawsze minimalnie w półfinale

19

Polacy zdobywający Puchar Europy / Lige Mistrzów:
1985: Zbigniew Boniek - Juventus
1987: Józef Młynarczyk - Porto
2005: Jerzy Dudek - Liverpool
2008: Tomasz Kuszczak - Man UTD
2020: Robert Lewandowski - Bayern

6

Polacy zdobywający Puchar Europy / Lige Mistrzów:
1985: Zbigniew Boniek - Juventus
1987: Józef Młynarczyk - Porto
2005: Jerzy Dudek - Liverpool
2008: Tomasz Kuszczak - Man UTD
2020: Robert Lewandowski - Bayern

1

Nie ma innej opcji jak zdobycie przez Roberta nagrody fifa the best

1

W sumie dzisiaj jak na stronie białych kiedyś powinien być artykuł rozdarte serca bo Lewy vs Neymar

0

Gdzie tu jest ta osoba co pisała ze Coman to francuski Grosicki?

0

@DonMatteo901 nieprawda, w finale lm w 2012 grali jako goście w Monachium z Chelsea i przegrali ;)

0

@Coutinho007 tylko znacznie lepszy

0

Coś nie czuję tego hat tricka Roberta i rekord goli w jednym sezonie lm

0

@sabeot dzięki ci dobry panie

0

@Azi nie idzie włączyć...

0

Mecz na sport.tvp.pl wam działa?

4

@FcBarcaCules dokładam cegiełke do tego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

tak hipotetycznie gdzie byście indziej widzieli Messiego? chyba tylko PSG i City stac na niego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?