1

Jest ktoś dzisiaj z top klubów europejskich który trener pracuje długo w jednym klubie a nie jest zwalniany po gorszym sezonie? Kiedyś był to Ferguson i Wenger a dzisiaj ktoś przychodzi wam do głowy?

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.

3

Byłem dziś oddac po raz kolejny krew, stacje krwiodawstwa jej teraz bardzo potrzebują jak ktos nie był to zachęcam :)

0

Kto wg was był gorszym prezydentem Bartek czy Rossel?

0

To lepiej aby Leo zagrał jeszcze jeden sezon niż został sprzedany i dobrze by wspomógł budżet w czasach pandemii?

0

Był transfer Puyola to teraz jest transfer Messiego

0

@mateuszdabski tak lecz był świetnym piłkarzem nagle jego pasja do golfa oraz możliwy wyjazd do Chin stał sie arogantem który ma w dupie piłkę

2

Bale we wczorajszym meczu Walii nie pokazał dosłownie niczego, miał pare kontaktów z piłka i został zmienimy już w przerwie, jak mu się strasznie w główce poprzestawiało odkąd Perez nie pozwolił mu odejść za darmo do Chin, laleczka stoi fochy i już chyba na poważnie nie traktuje piłki

0

Iniesta czy Xavi mogli bez problemu odejść a Leo robią problemy za 15 lat świetnej gry...

0

@BorzyKrzys ja pierdziele dziecko nie potrafi szafki otworzyć?

0

Gdyby Koeman nie wygrał w tym sezonie żadnego trofeum został by na kolejny?

0

Cykl transferowy Barcy

- piłkarz chce odejść do innego klubu lecz siła zostaje zatrzymany
- dostaje podwyżkę w nowym kontrakcie
- jak zbliża się powyżej 30 i gdy traci powoli formę oddaje się go za darmo by nie płacić gigantycznej pensji

0

@Colon nie rozumiem?

0

W Realu potrafią sprzedać piłkarzy za dobre pieniądze jak Ozil czy Di Marii w Barcy trzyma się piłkarzy siła a potem oddaje za czapkę gruszek lub za darmo aby tylko nie płacić pensji, taki Busi zapewne zostanie do końca kontaktu bo jak nie obniży wynagrodzenia żaden inny klub mu nie zaoferuje kontraktu

2

Jak ktoś ma wolna godzinkę może obejrzeć wszystkie gole Leo w Barcy ;)


3

@ranger3120 malutki ekran, 2 pasy lotniskowe, słaby aparat chociażby bez efektu portretowego czy ultraszerokiego kąta, co ty człowieku polecasz 4 letni telefon

12

Jeżeli Suarez dołączy do Juve będzie w drużynie z Giorgio Chiellinim, ciekawe czy Włoch zapomniał mu już sytuacje z mundialu 2014 xD

0

Jak dla mnie Bartek nie puści Leo dobrowolnie tam samo jak Neymara, a w trakcie sezonu namówią go na nowy kontrakt

0

James młoda geiazda mundialu 2014 raptem 6 lat później w mocno sredniopolkowym Evertonie, stać go było zdecydowanie na więcej

2

Lepiej zmusić Messiego do gry przez jeszcze ten rok czy lepiej go sprzedać?
Neymarowi też Barca powiedziała że klauzula albo nici...

1

pewnie znowu na 9 bedzie gral fabregas

0

Pjanic ma aktualnie 30 lat a kosztował trochę euro, za 3-4 lata jak powoli będzie tracił formę to kolejny zawodnik odejdzie za darmo bo nikt nie zapłaci za niego złamanego centa za zawodnika z sporą pensją, kiedy Barca nauczy sie kupować młodszych i perspektywicznych zawodników?

7

Punkty zdobyte w lidze przez Barce w latach 2001-2008:
64, 56, 72, 84, 82, 76, 67
Punkty zdobyte w lidze przez Real w latach 2001-2008:
66, 78, 70, 80, 70, 76, 85

Punkty zdobyte przez Barce od sezonu 08/09 do teraz:
87, 99, 96, 91, 100, 87, 94, 91, 90, 93, 87, 82
Punkty zdobyte przez Real od sezonu 08/09 do teraz:
(78), 96, 92, 100, 85, 87, 92, 90, 93, 76, (68), (87) - w nawiasie sezony bez CR7

Zobaczcie jak na przestrzeni lat zdobywało się punkty w lidze, piłkarze tacy jak Messi, Xavi, Iniesta, Ronaldo znacząco przyczynili się do kosmicznego dorobku punktowego obydwu zespołów


0

Odczepcie się od Rakiety za jego złą grę, zdobył przecież gola w finale lm ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Volk Taki Mbappe był by kozak szkoda że nie do wyjecia

1

Gwiazda która zdecydowanie wybija się ponad poziom drużyny jak Messi niekonieczne może być to plusem, cała presja, odpowiedzialnośc za wyniki, za drużynę spada na niego, w takim Bayernie jest to zdecydowanie bardziej wyrównane i przez kolektyw który tworzą odnoszą sukcesy

0

@Volk servery na tej stronie zdecydowanie by wybuchły

4

Kilka ciekawostek piłkarskich dla was na tą kiepską pogodę :D

- Juventus w sezonie 2013/14 ustanowił w lidze rekord zdobytych punktów w Top 5 ligach europejskich, zdobyli wtedy 102 punkty co ciekawe nie wyszli wtedy z grupy LM
- W la lidze rekord wspóldzielą Real i Barca, zdobyli po 100 punktów, Real w sezonie 11/12 a Barca dosłownie rok poźniej lecz Real dorzucił rekord goli 121 bramek
- Robert Lewandowski i Cristiano Ronaldo są jedynymi piłkarzami co zdobyli conajmniej 15 goli w jednej edycji LM
- Natomiast uwielbiany przez was brazylijczyk Ronaldo przez całą karierę w LM strzelił raptem 14 bramek, 13 dla Realu i 1 dla Interu
- W sezonie 03/04 Arsenal zdobył mistrza w lidze bez żadnej porażki
- Rekord strzelonych goli w top5 ligach europy: Leo Messi 50 bramek w sezonie 11/12
- Rekord bramek w jednej edycji LM ma Cristano Ronaldo (17) strzelone w sezonie 13/14 co ciekawe Lewy mógł pobić w tym sezonie jego rekord niestety trochę się zaciął i miał o 2 mecze mniej przez zmiane formatu gry bez rewanzów

Pewnie o większości wiecie ale co tam :D

0

@HansLanda a to Xavi, Puyol czy Iniesta nie grali w Barcy przed 2008r i dziwnie się zbiegło z największą formą Messiego?

3

Punkty zdobyte przez Barce w lidze w latach 2001-2008:
64, 56, 72, 84, 82, 76, 67

Od sezonu 08/09 moim zdaniem zaczał się największy prime Leo i sytuacja do chwili obecnej wygląda tak:
87, 99, 96, 96, 91, 100, 87, 94, 91, 90, 93, 87, 82!

Jak widać gdy Messi wskoczył na niewyobrażalny poziom średnia punktów skoczyłą ,jedynie ten sezon był słabszy ale trzeba obwiniać Leo za to że nie biega i drepcze, a przez tyle lat dał ogrom wygranych, jeżeli nie znajdzie się w jego miejsce inny crack który pociągnie zespół żebyśmy nie wrócili do tabel z początku tysiąclecia :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?