Herato
Dołączył/a: lipiec 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie ma opcji aby Messi odszedł w tym okienku, nikt nie wpłaci za niego chorej klauzuli a sam Argentyczyk choćby niewiadomo jak był smutny nie dostanie pozwolenia na transfer tak jak Neymar. Najwyżej dogra do końca kontraktu
0
@JohnA poza psg i city to jednego klubu nie stać na dwóch takich crackow
0
@BarcaInfo czemu nie powoływał Mullera?
3
W Realu zdobyli mistrza bez Ronaldo to i Barca pozbierała by się bez Messiego, co nie zmienia faktu ze lepiej mieć go w składzie
3
@Pilka_jest_okragla Suarez to jest taki trochę chimeryczny, nie trafi prostej piłki żeby zaraz potem strzelić z jakieś przewrotki
0
@Hiacynk szkoda bo fajny piłkarz, zawsze sporo dawał Barcy w pierwszej połowie sezonu
0
@MesQueUnClub_87 całe życie nie można grać 4-3-3
1
@AlwaysBlaugrana Messi wiecznie nie może uzupełniać braków Barcy, potrzebuje on do gry takiego kreatora jak Iniesta który pośle fajną prostopadłą piłkę oraz piłkarza który nie zmarnuje sytuacji gdzie Argentyńczyk będzie odciągał piłkarzy drużyny przeciwnej tak jak to robił z Barcą Lewandowski
1
@Hiacynk Fabregas nie gra w podstawowym składzie Monaco? aż tak mocno zjechał z formą?
0
Coutinho to ogólnie bardzo dobry piłkarz lecz źle wyceniony, po prostu nie jest wart tej ceny która Barca za niego zapłaciła i też niezbyt pasuje stylem do Dumy Katalonii bardziej mi troche takiego Fabregasa przypomina
6
@FC1899Barca haha nawet pierwsza dama będzie miała pokaźną pensje a jej funkcja jest czysto reprezentatywna bez wpływu na cokolwiek
0
Wiem że nie realne ale ja chętnie w Barcy widział bym De Bruyne
2
@Hiacynk dla mnie Lewy ZP przy zdobyciu lm
0
Messi oraz Cristiano w tym sezonie lm odpowiednio zdobyli 3 oraz 4 bramki, dla wychowanka Barcy jest to najgorszy wynik od sezonu 06/07 natomiast dla Portugalczyka najgorszy od 08/09
Gorszy sezon dla chłopaków czy raczej tak to już będzie wyglądać?
0
@socha dlatego rekord był by bardziej efektywny z tego powodu
0
Jak sądzcie Lewy łyknie te 17 goli Cristiano w jednym sezonie?
3
Messi w tej edycji ligi mistrzów zdobył zaledwie 3 bramki, to jego najgorszy wynik od sezonu 06/07 gdzie zdobył tylko jednego gola.
0
@FC1899Barca chodzi o prawo bosmana? czy tam bechhama bo już zapomniałem
0
Ostatnim zespołem w lm prócz Barcy którzy wpuścili 8 goli w jedym meczu LM była Legia w pamiętnym meczu z Borussią...
1
@FC1899Barca na kontrakt może i tak ale na pewno nie na klauzule Messiego która trzeba było by wpłacić odrazu w całosci plus podatek bo na pewno nikt by mu nie pozwolił odejść tak jak Neymarowi
0
@MESSIah16 ogólnie dla mnie to np 2-8 to jakoś lepiej wyglada niż miało by to być 6:0 czy 7:0
2
@Bartunek był superpuchar po dwumeczu z atletico
0
@Veb1233 w którym sezonie były aż 3 hiszpanskie w półfinale?
2
Barcelona wczoraj po raz pierwszy nie zdobyła oficjalnego trofeum od sezonu aż 07/08 (szkoda tego fantastycznego gola Schola w lm) jest to rekord w top 5 lig europejskich
6
Ciekawostka: Niedługo mija 12 lat odkąd szejk przejął Man City, ich największy sukces na arenie międzynarodowej to przez ten czas jednokrotne wejście do półfinału LM w sezonie 15/16 !
0
Jak sądzicie szejki zwolnią Pepa?
4
Nie wiem jak wy ale ja się ciesze ze już nie obstawiam meczów bo bym ładnie przerznął na tej lidze mistrzów xD
0
Co Lyon robi w tej edycji LM to nie mam pytań
3
Przypomnijcie mi co tam Mila pisał przed meczem na twitterze
1
Xavi na trenera, Puyol na prezydenta