0

tak jak Real bez Ronaldo w pierwszym sezonie nie zdobył żadnego trofeum także trzeba niestety się liczyć że bez Messiego ten sezon też będzie przejściowy i prawdopodbnie nic się nie wygra znów

5

Piłkarze którzy grali razem w jednym zespole:
Cristano Ronaldo i Gerard Pique 07/08 - MAN UTD
Diego Simeone i Fernando Torres 03/04 - Atletico, po czym gdy Torres wracał do Atleti w 2015 to Diego został jego trenerem.
Znacie jeszcze jakieś nietypowe pary?

0

Jeżeli Leo uda się odejść za darmo dostanie ogromna kase w city za sam podpis, dał tyle lat radości w Barcy skoro tu nie chce być i zarobić sporo na koniec kariery może pozwolić mu odejść?

0

Czemu barcainfo nie zostanie po prostu tu redaktorem aby pisać te swoje nowości zamiast wklejać po kilka razy to samo na la rambli

4

Ja to bym tylko chciał aby Messi godnie został pożegnany przy kibicach na Camp Nou razem ze wszystkim nagrodami oraz trofeami które zdobył, na takie pożegnanie zasługuje najleszy piłkarz w historii

3

Raul, Casillas, Ronaldo smieliscie się że nie zostali godnie pożegnani przez Real a to samo tutaj może być z Messim

0

@kingorbit wstawaj, zesrales się

0

@th@les własnie o co chodzi z tym konktraktem? sponsorowali go jak miał 13 lat?

0

Dlaczego chcecie aby Suarez odszedł? On co prawda gra jak Ronaldo lecz statystyki wciaż ma dobre

1

Jeżeli Leo chce to powinien odejść, dał tutaj 15 lat wspaniałych emocji jednak wciąż jest to najlepszy piłkarz na świecie i nie powinien odejść za darmo jeżeli nadal ma ważny kontrakt

0

@Ghotti nie pytam które było najlepsze tylko które wspominacie najfajniej

0

Neymar - Suarez - Messi
Villa - Messi - Pedro
Henry - Eto - Messi

Które trio wspominacie najlepiej?

0

Neymara Barca nie chciała sprzedawać za żadne pieniądze, to teraz Messiego by sprzedali? Argentynczyk na pewno przez ten rok zostanie jeszcze na Camp Nou tu nie chodzi o pieniądze o a wizerunek klubu

7

Skoro minister zdrowia pan Szumowski kategorycznie odradzał Polakom wakacje za granica a sam wypoczywa aktualnie w Hiszpanii jak ten rząd można brać na poważnie?

91

Były minister zdrowia który niedawno złożył rezygnacje Łukasz Szumowski wypoczywa na wakacjach w Hiszpanii, nie było by w tym nic dziwnego lecz sam zalecał Polakom aby nie wyjeżdżali za granice ze względu na pandemie

Hipokryzja lvl master

1

@clyde jak będzie oficjalka ta strona wybuchnie na długie godziny

2

Pique wypowiedział się na temat Messiego, Hiszpan potwierdził że Leo zostaje.

https://i.imgur.com/PA9Cohi.jpg

0

Dlaczego Pique nie wrzucił jeszcze zdjęcie z popisem "zostaje" ?

0

Real po Ronaldo potrzebował raptem 2sezonow aby zdobyć mistrza, Barca też się podniesie może ten sezon będzie przejściowy lecz przyszły może być na plus

0

Te całe odejście Messiego też może być jako temat zastępczy bo tak to teraz nie mówi się o fatalnym sezonie Barcy, może być to też taka zasłona dymna a Leo może się nigdzie nie ruszy spójrzcie na to z trochę innej strony

1

@Encore chodzi o psychiczne wypalenie

6

a dlaczego nie uważacie że Messi w Barcy po prostu trochę piłkarsko się wypalił? co mógł wszystko tutaj zdobył, Leo być może na ostatnie lata swojej kariery potrzebuje nowego bodźca, a w Anglii będzie miał nowe trofea do zdobycia z jego zresztą ulubionym trenerem który wykrzesał z niego prawdziwą bestię.

0

@KruszoN16 w Hiszpanii jest inny model prowadzenia klubu niż w Anglii itp

3

Leo w Barcy osiągnął dosłownie wszystko co mógł, nie sądzicie że piłkarze tez potrzebują motywacji? Zmiana otoczenia mogła by wpłynąć na niego pozytywnie oraz nabrał by nowej energii do gry w pilke, chęć zdobywania nowych trofeów itp

0

@BarcaInfo ciekawe czy aguero odstąpi mu numer 10

1

@FC1899Barca a to nie jest po prostu jakiś bilbord wykupiony przez fana?

3

Zamiana Neymara na Coutinho i Dembele nie zapełniła zbyt luki po nim a wy myślicie że wymiana Leo za jakieś Jesusy i De Bruyne będzie opłacalna xD

0

@Cariones
Bramkarz i obrońcy nie zarabiają po prostu tyle co pomocni i napastnicy nie są aż tak kluczowi

1

8 rano i prawie 3000 cules za parę godzin znów strona zostanie wywalona, nawet największe porażki Barcy nie wzbudzały takich emocji jak ewentualne odejscie Messiego

4

Cała ta szopka z Messim to raczej na zmianę zarządu oraz zwolnienie Bartka, tylko czy Leo powinien robić takie rzeczy poprzez szantaż?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?