Herato
Dołączył/a: lipiec 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
tak jak Real bez Ronaldo w pierwszym sezonie nie zdobył żadnego trofeum także trzeba niestety się liczyć że bez Messiego ten sezon też będzie przejściowy i prawdopodbnie nic się nie wygra znów
5
Piłkarze którzy grali razem w jednym zespole:
Cristano Ronaldo i Gerard Pique 07/08 - MAN UTD
Diego Simeone i Fernando Torres 03/04 - Atletico, po czym gdy Torres wracał do Atleti w 2015 to Diego został jego trenerem.
Znacie jeszcze jakieś nietypowe pary?
0
Jeżeli Leo uda się odejść za darmo dostanie ogromna kase w city za sam podpis, dał tyle lat radości w Barcy skoro tu nie chce być i zarobić sporo na koniec kariery może pozwolić mu odejść?
0
Czemu barcainfo nie zostanie po prostu tu redaktorem aby pisać te swoje nowości zamiast wklejać po kilka razy to samo na la rambli
4
Ja to bym tylko chciał aby Messi godnie został pożegnany przy kibicach na Camp Nou razem ze wszystkim nagrodami oraz trofeami które zdobył, na takie pożegnanie zasługuje najleszy piłkarz w historii
3
Raul, Casillas, Ronaldo smieliscie się że nie zostali godnie pożegnani przez Real a to samo tutaj może być z Messim
0
@kingorbit wstawaj, zesrales się
0
@th@les własnie o co chodzi z tym konktraktem? sponsorowali go jak miał 13 lat?
0
Dlaczego chcecie aby Suarez odszedł? On co prawda gra jak Ronaldo lecz statystyki wciaż ma dobre
1
Jeżeli Leo chce to powinien odejść, dał tutaj 15 lat wspaniałych emocji jednak wciąż jest to najlepszy piłkarz na świecie i nie powinien odejść za darmo jeżeli nadal ma ważny kontrakt
0
@Ghotti nie pytam które było najlepsze tylko które wspominacie najfajniej
0
Neymar - Suarez - Messi
Villa - Messi - Pedro
Henry - Eto - Messi
Które trio wspominacie najlepiej?
0
Neymara Barca nie chciała sprzedawać za żadne pieniądze, to teraz Messiego by sprzedali? Argentynczyk na pewno przez ten rok zostanie jeszcze na Camp Nou tu nie chodzi o pieniądze o a wizerunek klubu
7
Skoro minister zdrowia pan Szumowski kategorycznie odradzał Polakom wakacje za granica a sam wypoczywa aktualnie w Hiszpanii jak ten rząd można brać na poważnie?
91
Były minister zdrowia który niedawno złożył rezygnacje Łukasz Szumowski wypoczywa na wakacjach w Hiszpanii, nie było by w tym nic dziwnego lecz sam zalecał Polakom aby nie wyjeżdżali za granice ze względu na pandemie
Hipokryzja lvl master
1
@clyde jak będzie oficjalka ta strona wybuchnie na długie godziny
2
Pique wypowiedział się na temat Messiego, Hiszpan potwierdził że Leo zostaje.
https://i.imgur.com/PA9Cohi.jpg
0
Dlaczego Pique nie wrzucił jeszcze zdjęcie z popisem "zostaje" ?
0
Real po Ronaldo potrzebował raptem 2sezonow aby zdobyć mistrza, Barca też się podniesie może ten sezon będzie przejściowy lecz przyszły może być na plus
0
Te całe odejście Messiego też może być jako temat zastępczy bo tak to teraz nie mówi się o fatalnym sezonie Barcy, może być to też taka zasłona dymna a Leo może się nigdzie nie ruszy spójrzcie na to z trochę innej strony
1
@Encore chodzi o psychiczne wypalenie
6
a dlaczego nie uważacie że Messi w Barcy po prostu trochę piłkarsko się wypalił? co mógł wszystko tutaj zdobył, Leo być może na ostatnie lata swojej kariery potrzebuje nowego bodźca, a w Anglii będzie miał nowe trofea do zdobycia z jego zresztą ulubionym trenerem który wykrzesał z niego prawdziwą bestię.
0
@KruszoN16 w Hiszpanii jest inny model prowadzenia klubu niż w Anglii itp
3
Leo w Barcy osiągnął dosłownie wszystko co mógł, nie sądzicie że piłkarze tez potrzebują motywacji? Zmiana otoczenia mogła by wpłynąć na niego pozytywnie oraz nabrał by nowej energii do gry w pilke, chęć zdobywania nowych trofeów itp
0
@BarcaInfo ciekawe czy aguero odstąpi mu numer 10
1
@FC1899Barca a to nie jest po prostu jakiś bilbord wykupiony przez fana?
3
Zamiana Neymara na Coutinho i Dembele nie zapełniła zbyt luki po nim a wy myślicie że wymiana Leo za jakieś Jesusy i De Bruyne będzie opłacalna xD
0
@Cariones
Bramkarz i obrońcy nie zarabiają po prostu tyle co pomocni i napastnicy nie są aż tak kluczowi
1
8 rano i prawie 3000 cules za parę godzin znów strona zostanie wywalona, nawet największe porażki Barcy nie wzbudzały takich emocji jak ewentualne odejscie Messiego
4
Cała ta szopka z Messim to raczej na zmianę zarządu oraz zwolnienie Bartka, tylko czy Leo powinien robić takie rzeczy poprzez szantaż?