Herato
Dołączył/a: lipiec 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Najwięcej goli w sezonie klubowym w XXI wieku
1) Leo Messi 73 bramki 60 meczów (11/12)
2) Kane 61 bramek 51 meczów (25/26)
3) Cristiano 61 bramek 54 mecze (14/15)
Gdyby Cristiano lub Messi wykręcił takie liczy jak Kane w tym sezonie mowilbysmy o bankowej ZP
A że to tylko Harry więc nie jest to żadnym ultra wyczynem nagle
3
@Criss18Barca co nie zmienia faktu że tylko 34 kolejki, PSG ma 38 i strzelecko się tak nie zbliżyło
5
Najwięcej bramek w top5 lig Europy w XXI wieku
1) Bayern 25/26 - 122
2) Real Madryt - 11/12 - 121
3) Real Madryt 14-15 - 118
Niesamowite ze Kompany dokonał tego grając zaledwie 34 kolejki gdzie w resztę top5 jest 38
0
@Kuczek myślę że trochę odpocznie i pójdzie do PSG jakby się tam kiedy Lucho noga powinęła
Tam też zaszleje z kasą
0
@Giwera @kcule14 myślałem że będzie trudniejsze, coś na Hiszpana chciałem nakierować :D
0
Co to za piłkarz? Przykład hard
- były zawodnik między innymi Valencii
- mistrz świata
- najbardziej chyba kojarzony z jednym z klubów z stolicy
- mistrz świata
- już trochę po 30 zakończył karierę piłkarską
- na euro 2016 zdobył jedną bramkę
- nigdy nie zdobył mistrzostwa kraju
- ani nawet LM choć raz był w finale LE który przegrał
3
@Zoker on w United też święty sam nie był, pobiera ogromną tygodniówkę a jest leserem i grał jak mu się chciało
W Barcy dopiero znów „zachcialo” mu się grać
0
Foden i Palmer - mieli w karierze po 1 genialnym sezonie tak to mocno średnio, nie dziwi mnie braku powołania na mundial
60 lat od ostatniego trofeum Anglii, ostatnio 2 finały euro pod rząd kto wie może w końcu to ich „czas”
3
28 goli w lidze arabskiej plus mistrzostwo
Mimo wszystko dobry wynik Cristiano jak na 41 lat, bardzo fajna emeryturka i może sportowo nie ale mentalnie będzie ważna postacią kadry na mundialu
1 mundial zagrać dopiero w wieku 21 lat i zaliczyć 6 takich imprez co by nie mówić trzeba sobie po prostu zasłużyć
7
Niesamowite że po tryplecie przyszła zadyszka z mistrzostwami u Pepa
Guardiola pierwszy raz w swojej przygodzie trenera zanotuje 2 sezony pod rzad bez mistrzostwa
7
Totenham jeszcze się nie utrzymał, dla memów fajnie jakby West Ham dał radę jednak
1
Jeżeli zastępca Lewego ma być Ferran „crack” Torres lub Fati to klękajcie narody
I nie mam nic do Ferrana, jest po prostu chimeryczny i jako zmiennik jest spoko
1
Messi, Ronaldo, Modric, Neymar, Salah
Cieszmy się nadchodzącym mundialem bo na kolejnym wyżej wymienionych piłkarzy już nie zobaczymy
2
@lithotripter gdzie płacisz 50tys za kawałek prostokątu xd
0
@escarabajo @mrboom
ja 45m2 też jakoś z 72r blok za 280 tys, 140 kretydu i druga połowa wkład wlasny który dosyć długo zbierałem
Oczywiście troche do remontu ale nie chciałem po same kulen a rata tysiąc zł gdzie za wynajem w sumie dla samego własciciela trzeba by teraz było dać więcej
17
Po połtora miesiąca ogarniania róznych papierków udało mi sie dostać kredyt na mieszkanie i w piątek mam odbiór oczywiście niestety z rynki wtórnego
Tak wiem, to ja dzwonie ale chciałem sie pochwalić :D
1
Aktualny Olise jest lepszy niż peak Robbena w Bayernie?
3
Guardiola dopiero pierwszy raz w karierze trenera zanotuje 2 sezony pod rząd bez mistrzostwa
0
Neymar czy Lewy jest większa legendę jeśli chodzi o samą Barce?
Obydwaj grali po 4 sezony jednak Brazylijczyk miał mocny wkład w tryplet…
0
Ostatnim trenerem Chelsea który przepracował 4 sezony pod rząd był Ranieri w 2000-04 czyli jeszcze przed Abramowiczem
Nie rozumiem kontraktu Alonso na 4 lata skoro wiadomo że tyle nie przepracuje a trenerzy w Chelsea zmieniają się co sezon/dwa a nawet i częściej
0
@MessiForeverTheBest Iniesta miał niesamowity peak ale ta długowieczność Modrica…
5
Robert overall to najlepsza klasyczna 9 w XXIw i nie zachęcam do dyskusji bo nie ma do czego
Oczywiście biorąc pod uwagę całe kariery zawodników a nie peak
1
Mourinho w Realu tylko drugi sezon miał bardzo dobry z 100 pkt w lidze
W pierwzzym była słynna manita ale potem wymęczył PK w dogrywce, w trzecim już równia pochyła
Podłożył podwaliny potem pod sukcesy Carlo i pożegnał się z klątwa Realu 1/8 LM ale 3 puchary w 3 lata i tak trochę słabo
0
Xabi Alonso
Arbeloa
To może z byłych piłkarzy dać szanse Raulowi aby go zgnoić a nie Mourinho xD
3
@Encore w tamtym sezonie PL tylko Suarez był od niego lepszy
1
Robert niech zostanie w Barcy chociaż na 1 sezon za jakieś rozsądny kontrakt
Najwięcej mistrzostw w top5 lig to coś czego nie prędko by mu jakiś piłkarz odebrał
0
@FcPortoFan1999 co to ostatnio za żenująca porażka z ostatnim zespołem w tabeli?
2
Totenham:
- 24/25 38 punktów w PL w 38 meczach
- 25/26 38 punktów w PL po 36 meczach
Nikt nie mówi że koguty mogą zanotować progres względem ostatniego sezonu
0
Puchacz, Lewandowski, Szczęsny, Musiałkowski, Bejger, Bednarek, Kiwior, Pietuszewski, Zieliński, Cieślewicz
Zagadka: Co łączy tych polskich piłkarzy?
3
Szczęsny zdobył dokładnie tyle samo mistrzostw Hiszpanii co Cristiano tyle że Wojtas gra w Barcy 2 lata xD