HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96 Dla takiego konesera ja Ty, polecam Porto - Milan, bo nudny jak flaki z olejem
0
Jeszcze 1 Atleti!
0
@sonek Znam ten ból. Najlepsze jest to, że na logikę to był dobry typ
1
13' i już po kuponie xD
2
@MesQueUnClub96 Idź se powtórki Lewego oglądać
0
Atletico, qrwa, nie róbcie mi tego u siebie
1
@l0Messini Zdecydowanie telewizyjna. Zawsze jak braciak do mnie przyjeżdza to są kłótnie o tą kamerę, bo ja chce telewizyjną a ten domyślną, bo podobno lepiej mu idzie, ale ostatnio zlałem go na niej Bayernem 7:0, to może teraz mu się odwidzi ;)
0
@AmigoBlancos Pykną ten Szachtar?
0
@LucaMancini Dramy to tu już były, teraz to jest sielanka, bo kilku userów na wakacjach
1
Pięknie, póki co +2,5 w Lizbonie i Handi City wchodzą jak w masełko :D
3
@MesQueUnClub96 @Kgorecki2500 @tomek8756 @Barca1992
Nie ma za co :)
1
@LucaMancini To nie dziwie się, że chcą mieć oddzielne :D
Z tym, że na wejściu musisz mieć te około 6k, bo nówki ciężko będzie znaleźć za mniej niż 2,8k
3
@LucaMancini Na allegro i olxie jest sporo nówek, może tam poszukaj
PS: Po ile lat mają synowie?
1
@LucaMancini Wydaje ci się, nie znam tego pana ^^
1
@LS Zgadza się, tobie go wyraźnie brakuję.
@LucaMancini Może takie coś?
https://zapodaj.net/54f55776af206.jpg.html
1
@LucaMancini Tym bardziej, że gra u siebie, a Borussia lubi sfrajerzyć. Tak jak mówie, w tym meczu wszystko się może wydarzyć, dlatego postawiłem bezpiecznie brame Erlinga, bo kto jak nie on ma tam strzelać :)
0
@LucaMancini City, Inter i PSG raczej na spokojnie.
Bardziej bym się obawiał tego BVB i Realu, bo Szachtar ma na przepis
PS: Zamiast X2 na Borussie, mogłeś postawić bramkę Hallanda po kursie 1,90 ;)
@JimMorrisonFCB Czyli połowy kuponu ^^
1
@Jakchcesz Vamos mój kupon!
2
@Jakchcesz Donnaruma - Tavares, Marquinhos, Kimpembe, Hakimi - Verratti, Gueye, Herrera - Draxler, Mbappe, Messi
Zapewne czymś takim
6
@Adi123456789 Gość oskarża kogoś o kopiuj wklej, a sam robi to samo, tylko, że z twittera. Hipokryta i nic więcej (:
1
@Medrzakoo01 Champions League startuję dziś wieczorem o 18:45 ;)
8
@FC1899Barca To podobnie jak Ty z twoimi nowinkami z twittera o ZP dla Lewego XD
4
@MesQueUnClub96 Ten, że Lewandowski wygra ZP? Nie, ten już znamy.
1
@VeB 1899 Brama Erlinga po 1,90 na Fortunie
0
@Encore Myślałem nad BTTS, ale to 1,37 jakoś nie zachęca, szansa jest duża, bo oba teamy ultra ofensywne, ale z drugiej strony, szkoda wtopy na takim kursie.
A handi na Sheriff po 1,65, także już lepiej, a wiemy jak Inter gra w LM XD
0
Ajax - BVB
Inter - Sheriff
Co tutaj gracie? Myślę nad X2 i handi 0:2 na Sheriffa, bo wiadomo jak z tym Interem.
@Rust_Cohle @Encore @snupson @Krzysztof1987
40
@BarcaInfo Co Ty gadasz, jak my dzisiaj o 21 gramy
0
Album: NIC
Tytuł: Batoniki
Autor: Sokół ft. Hodak
Gorąco polecam!
9
Tak strzela najlepsza 9tka dekady!
A Tak strzela najlepszy piłkarz ŚWIATA!
1
Weź se rozkmiń kto tu trzęsie, tym słoikiem pełnym mrówek
Nie szarp klamek na zakręcie, w pełnym pędzie tych taksówek
Kto ma duszę ten ma szczęście, ale nie ma też wymówek
Podnieś teraz swoje ręce, jest nas więcej niż tych ku**w