1

@MesQueUnClub96 Dla takiego konesera ja Ty, polecam Porto - Milan, bo nudny jak flaki z olejem

0

Jeszcze 1 Atleti!

0

@sonek Znam ten ból. Najlepsze jest to, że na logikę to był dobry typ

1

13' i już po kuponie xD

2

@MesQueUnClub96 Idź se powtórki Lewego oglądać

0

Atletico, qrwa, nie róbcie mi tego u siebie

1

@l0Messini Zdecydowanie telewizyjna. Zawsze jak braciak do mnie przyjeżdza to są kłótnie o tą kamerę, bo ja chce telewizyjną a ten domyślną, bo podobno lepiej mu idzie, ale ostatnio zlałem go na niej Bayernem 7:0, to może teraz mu się odwidzi ;)

0

@AmigoBlancos Pykną ten Szachtar?

0

@LucaMancini Dramy to tu już były, teraz to jest sielanka, bo kilku userów na wakacjach

1

Pięknie, póki co +2,5 w Lizbonie i Handi City wchodzą jak w masełko :D

3

1

@LucaMancini To nie dziwie się, że chcą mieć oddzielne :D

Z tym, że na wejściu musisz mieć te około 6k, bo nówki ciężko będzie znaleźć za mniej niż 2,8k

3

@LucaMancini Na allegro i olxie jest sporo nówek, może tam poszukaj

PS: Po ile lat mają synowie?

1

@LucaMancini Wydaje ci się, nie znam tego pana ^^

1

@LS Zgadza się, tobie go wyraźnie brakuję.

@LucaMancini Może takie coś?
https://zapodaj.net/54f55776af206.jpg.html

1

@LucaMancini Tym bardziej, że gra u siebie, a Borussia lubi sfrajerzyć. Tak jak mówie, w tym meczu wszystko się może wydarzyć, dlatego postawiłem bezpiecznie brame Erlinga, bo kto jak nie on ma tam strzelać :)

0

@LucaMancini City, Inter i PSG raczej na spokojnie.
Bardziej bym się obawiał tego BVB i Realu, bo Szachtar ma na przepis

PS: Zamiast X2 na Borussie, mogłeś postawić bramkę Hallanda po kursie 1,90 ;)

@JimMorrisonFCB Czyli połowy kuponu ^^

1

@Jakchcesz Vamos mój kupon!

2

@Jakchcesz Donnaruma - Tavares, Marquinhos, Kimpembe, Hakimi - Verratti, Gueye, Herrera - Draxler, Mbappe, Messi

Zapewne czymś takim

6

@Adi123456789 Gość oskarża kogoś o kopiuj wklej, a sam robi to samo, tylko, że z twittera. Hipokryta i nic więcej (:

1

@Medrzakoo01 Champions League startuję dziś wieczorem o 18:45 ;)

8

@FC1899Barca To podobnie jak Ty z twoimi nowinkami z twittera o ZP dla Lewego XD

4

@MesQueUnClub96 Ten, że Lewandowski wygra ZP? Nie, ten już znamy.

1

@VeB 1899 Brama Erlinga po 1,90 na Fortunie

0

@Encore Myślałem nad BTTS, ale to 1,37 jakoś nie zachęca, szansa jest duża, bo oba teamy ultra ofensywne, ale z drugiej strony, szkoda wtopy na takim kursie.
A handi na Sheriff po 1,65, także już lepiej, a wiemy jak Inter gra w LM XD

0

Ajax - BVB
Inter - Sheriff
Co tutaj gracie? Myślę nad X2 i handi 0:2 na Sheriffa, bo wiadomo jak z tym Interem.
@Rust_Cohle @Encore @snupson @Krzysztof1987

40

@BarcaInfo Co Ty gadasz, jak my dzisiaj o 21 gramy

0

Album: NIC
Tytuł: Batoniki
Autor: Sokół ft. Hodak
Gorąco polecam!

9

Tak strzela najlepsza 9tka dekady!



A Tak strzela najlepszy piłkarz ŚWIATA!

1

Weź se rozkmiń kto tu trzęsie, tym słoikiem pełnym mrówek
Nie szarp klamek na zakręcie, w pełnym pędzie tych taksówek
Kto ma duszę ten ma szczęście, ale nie ma też wymówek
Podnieś teraz swoje ręce, jest nas więcej niż tych ku**w

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?