1

Gość jaki zrobiony XD
Diho chyba

1

@Pawel13sz Co, spełnisz moje marzenie?

1

@Encore Messi 10

1

@fcbarcafan19 W tym wypadku zakładam, że to masażystka z wiadomego portalu ;p

1

@IronSanHybrid Dopóki te oczy nie zobaczą, bo potem to już sercu będzie żal

0

@Damiano27psk Mata - Młody Matczak

1

@IronSanHybrid Otóż nie, wujas już dawno na emeryturce u ojca Tadeusza ;)

Ogólnie spoko opcja, ale tylko jak jesteś singlem, bo nie wyobrażam sobie tego w związku.

5

@Encore Z finałem* ;p

0

@Encore Właśnie o tym mówiłem XDDDD

2

@IronSanHybrid Proboszcz ;)

A tak na serio, to co zainteresowany jesteś?

8

@IronSanHybrid Ta, za małego u wuja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Encore Cieszy mnie, że się rozumiemy enkorze

2

@Encore Z ty, że moje są z dozą sarkazmu;) Poza tym nie ja to zapoczątkowałem xD

9

Dokładnie.



A tymczasem:
Lionel Andrés Messi Cuccittini!
Lionel Messi!
Messsssssi!
Leo!
LM7!
GOAT!

0

@szopen779 Chyba pomyliłeś usera ^^

0

@CLionelMessi Da się. Ja obecnie gram na 35 i na luzie daje radę, także śmiało możesz grać ;)

0

@Sau_Ron Każdą, dosłownie

0

Papryka w paprykę haha


0

@czółkovsky Ogólnie to imo, Dior > WTTP > Faith

3

Tytuł: WELCOME TO THE PARTY
Autor: POP SMOKE
Gorąco polecam!

2

@Dojaar bocian XD

2

@krawczykPSG Już abstrahując od tego co napisałem wcześniej. Ja rozumiem, można być pewnym siebie itp, ale pisanie tekstów w stylu:

''Jestem najlepszy'' czy ''ogólnie nad chłopem mam przewagę jeżeli chodzi o sylwetkę czy samą "przystojność" więc myśle że łatwo przeważam''

jest moim zdaniem nie na miejscu, bo wychodzisz na typowego narcyza, a z doświadczenia wiem, że większość kobiet nie przepada za takimi facetami. Dodatkowo myślę, że kwestia oceniania swojego wyglądu jest mocno subiektywna, a i co do tej ''pewności siebie'' też mam pewne wątpliwości, bo zamiast podejść i ewentualnie zagadać to piszesz tutaj.

Przechodząc do meritum, weź ją sobie lepiej odpuść to raz, bo to samo w sobie jest już nie na miejscu, a dwa, że one nie patrzą tylko na wygląd, liczy się też coś takiego jak charakter czy ogólne zachowanie.

1

@Rick Wiadomo, weźmiesz tysiaka, a oddasz prawie 3 hah
Lichwa w najczystszej postaci i te RRSO 120% XD

3

@gumaz @Rick Panowie, kolega chce wziąć małą pożyczkę, a wy go chcecie z torbami puścić :p Może jeszcze prowidenta mu polecicie XD?

0

@Kondziubarca Szczerze, do tej roli wolałbym kogoś starszego i ogranego niż jakiegoś młokosa.
W sumie nie głupim pomysłem byłoby wzięcie Statham'a, myślę, że idealnie wpasowałby się w rolę Bonda, dodatkowo ważne a może i najważniejsze, jest Anglikiem :)

0

@Fenelon Dzięki za poprawkę ;)
Co do Salifa to wydaję mi się, że jest to kwestia indywidualna, Le Chiffre też był niezły, jednak osobiście bardziej do gustu przypadł mi w.wy Salif.

A co do końcówki, to mało, który film mnie rozczula, ale tutaj łezka w oku się zakręciła.

2

@Kondziubarca Ciężko powiedzieć, z propozycji, które się przewijają, żadna jakoś do mnie nie przemawia, może ten Hardy, ale to też nie to.

2

[SPOILER Z NIE CZAS UMIERAĆ]


Właśnie wróciłem z kina z nowego Bonda, wkońcu wszystko się zgrało i udało się iść. I powiem wam, że bardzo miło się zaskoczyłem, bo bałem się, że coś przedobrzą, ale na szczęście nic takiego nie miało miejsca. Było wszystko czego w Bondzie potrzeba.
Na początku irytowała mnie trochę postać Nomi i te ciągłe powtarzanie ''double seven'', ale patrząc przez pryzmat całego filmu to fajnie to zagrała. Do tego Safil w, którego rolę kapitalnie wpasował się Malek, no i Craig, ale tutaj to już to już nie trzeba nic dodawać.

Szkoda tej końcówki, bo mimo wszystko mógł to jednak rozegrać inaczej ;/

Ogólnie imo mocna ''8'' i jeden z lepszych Bondów

4

@Mario96w Nie zachęcaj do złego, Krzysiu nie jest typowym Januszem, którego interesuję tylko to jak skombinować ''krate piwa''

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?