HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sulimo + szczepienia, i mamy polityczne combo
1
@Rust_Cohle Wal w politykę, albo jakiś wątek miłosny i hat trick murowany
3
@Rust_Cohle < Szaszłyk Wujasa
1
@Kgorecki2500 Tymczasem Polska
0
@MesQueUnClub_87 Jak się jest takim egoistą jak ona, to dąży się do takich absurdów...
1
@Sulimo No i prawidłowo. Jeśli ona naprawdę myśli, że samo nie jedzenie mięsa coś da to powodzenia. Są dużo gorsze sfery poprzez które możemy nieco poprawić ekologię.
0
@DonMatteo901 Może to wkońcu ten sezon :D
35
Odklejenia pani Sylwii ciąg dalszy.
1
Ali Baba Król Kebaba zjada nie jednego z rap sceny XD
1
@fart @Shapiro Jeszcze odwrotniej. Fanboyów messieo i Lewizny boli potężny PR CR7 aka maszyny.
3
Lecę do Krusty Kraba po Kraboburger, prrrrra
0
@Mns21 Bayern, bez wątpienia
0
@Encore Leo z żółwiem pozamiatają
1
@MesQueUnClub96 Dziękuję za słowa uznania dla mojej skromnej osoby
0
@Kamilos84 Wiadomo, dlatego bardziej właśnie idę w ten ''bez remisu'', bo mimo gry na wyjeździe, to Zagłębie jest faworytem. Poza tym mają Polskiego Messiego aka Starzyńskiego co nie raz pokazał, że może wygrać mecz w pojedynkę ;)
0
@Kamilos84 Mówisz przez sympatię czy oglądasz ich na bieżąco?
0
Stal Mielec - Zagłębie Lubin Typ: Zakład bez remisu 2
Alaves - Betis Typ: 2
Jagiellonia - Radomiak Typ: 1
Venezia - Fiorentina Typ: 2
Panowie bukmacherzy, co sądzicie o czymś takim na jutro? Kurs, lekko ponad 17.
@Rust_Cohle @Encore @Arkadio90 @Krzysztof1987
3
@PatrychoO Jakbym obrońce z Fify widział ^^
0
I co hejterki Coutinho :D ?
1
@Lola120 @hayek Seks na zgodę i jedziemy dalej ;p
1
@Wiktoria13 Za szybko się podpalasz. Jest dobry, ale nazywanie go bogiem futbolu już teraz jest moim zdaniem nie na miejscu
1
@KrwawiaceoczyVEB 47k
0
@Wiktoria13 Poczekałbym z takimi stwierdzeniami
8
Fati na ściane, jak Messi :D
0
@UncleDrew A szczepienie czy kod QR?
0
@UncleDrew Jak z obostrzeniami na stadionie?
46
@FC1899Barca Cóź...
Ballon d'Or 2021 Lionel Messi
10
@Pawel13sz R.I.P. Paul ;|
1
@DaPidejpi 6 dych za album już oddał?
5
@DaPidejpi Sebastian Alvarez aka Halo Policja, to ten sam XD?