0

A ja się jakoś nie oburzam. Idziesz do pracy, chcą Cię tam, to chcesz wyciągnąć jak najwyższą pensje. I tak mamy szczęście bo Perez już zacierał ręce by nam go sprzed nosa zawinąć.

0

Pedro, Villa, Valdes.

Tych których teoretycznie można sprzedać, ale bym zostawił.
Alexis - jeszcze jeden sezon.
Alves - łapie formę.
Adriano - solidna postać.
Puyol - symbol klubu.
Pique - może się ogarnie?
Abidal - Tak jak i Puyol.

0

A jakieś spekulacje na temat nowego trenera? Bo nie ukrywajmy, z całym szacunkiem dla Tito i jego stylu, ale trzeba jakiegoś zróżnicowania. Sama tiki-taka już długo nie potrzyma. Potrzeba jakiegoś urozmaicenia typu gra również z kontry. Tak jak to robi Bayern. Potrafią grać jak Real i Barca. Zarówno z kontry, szybką piłką jak i rozgrywając powoli akcję.

0

A ja nie chce finału. Nie z taką grą. Chcę byśmy wygrali 3:0 na Camp Nou i nic wiecej. Wolę przegrać półfinał z Bayernem niż finał z Realem, bo nie ukrywajmy, po ostatnich newsach na temat transferu BVB wyjdzie z obniżonymi moralami.

VeB!

0

PS. O Guardioli jak sprzedawał Eto i Ronniego też wiele osób mowiło "trener bez głowy, jak można ich sprzedawać".

0

Al FCB nie zmienia to faktu, że zna się o wiele lepiej niż każdy z nas. Może ma argumenty, których my nie znamy, przez które nie ma w niej Busiego. Dlatego nie rozumiem hejtu.

0

KamilDM to samo jest z Alexisem. Obaj tutaj mają inne zadania niż w reprezentacjach i Alexis w Udinese. No ale i tak większość już chce sprzedać Chilijczyka, a gdy Pedro nie strzela to wielki kredyt zaufania :)

0

Pyrzo, czy ja wiem, VV jest inaczej traktowany, Eto był inaczej. VV to wychowanek, Eto to najemnik. Tak czy siak, akurat byłem wielkim fanem talentu Eto, Henry, Roni, że odejście każdego z nich wywoływało u mnie żal. W tym przypadku takowego żalu nie ma, nie będzie.

0

Niech na Evereście zbudują stadion, co się będą przejmować.

0

Oj przepraszam, dobra, PSG jakąś tam historie w swojej lidze ma.

0

P$G, CHEL$EA, MANCHA$TER CITY - kluby bez historii, które wybijają się poprzez pieniądze. Jakie to żałosne :(

0

Łukasz, nie łódź się. Teraz tam rządzą pieniądze. Gdyby nie fakt, że takie kluby jak Juventus, Barcelona, Real, Manchaster, Liverpool itp nie posiadały takiego zaplecza, pieniędzy oraz historii, to dawno przestałyby się liczyć. Teraz albo jesteś klubem historycznym, coś wartym, albo właścicielem klubu jest bogacz, który sypnie trochę, by wszystko szło po jego myśli.

0

Jarekm to jest przenośnia. Chodzi o to, że jedna drużyna nie zdobędzie punktów, a druga zdobędzie 3. Zobrazuje Ci to dobrze tabela.

0

685dni kontuzji.. masakrycznie dużo. Prawie 2 lata. No ale to jest nasz twardziel :) Większość z taką kasą dawno by zakończyła karierę i bawiła się futbolem biernie.

0

PS. Ibra zagra dopiero na Camp Nou, które defacto go zje :P

0

Po prostu Barca Vamos!!, nie popełniajmy błędu Bayernu, oba mecze potraktujmy poważnie. Prawie nie przegrali dwumeczu przez wystawienie "rezerw"

0

My nie potrzebujemy świetnego technicznie stopera. Potrzebujemy tytana którego nie będzie w stanie nikt przejść. Coś ala Puyol ale wersja lepiej zbudowana i z odpowiednim wzrostem.

0

Dzisiaj wiedzę wszyscy Cule są kibicami Malagi :) Myślę, że w Hiszpanii nie jest inaczej :)

0

Nie wiem czy zauważyliście, ale w ostatnich 2 meczach nasz ALEXIS zachował się genialnie :) Oby to był powrót do formy cudownego Chilijczyka :)

0

Piotr też to zauważyłem :D patrze u siebie minus, myślę "pewnie nietaktowne", a tu patrze koledzy wyżej i niżej też - z dupy :P

0


Polecam jak ktoś jeszcze nie widział :D

0

No niestety, muszę przyznać i to nie po klasyku, bo nawet przed Euro było to widać, mianowicie Xavi powoli, a Puyol się skończył. Motywacji też potrzebuje Pique, bo tutaj sądzę, że da się jeszcze z niego wyciśnąć coś. Cieszy mnie powrót Alvesa i postawa Alby, lecz ze stoperami mamy problem. Liczę na sprowadzenie ŚO z najwyższej półki by poprawił jakość obrony, oraz na więcej szans dla Thiago. Do tego sprzedać [mimo całej sympatii] Sancheza i zakupić Naymara.

Jednak to nie wszystko. Obawiam się, że nasza tiki-taka niestety zaczyna umierać. Wiadomo, każdy klub ma swoje lata świetności i nagle spada mu forma [ostatnia dekada dobitnie to pokazała]. Ale mam nadzieje, że ta jakoś daleko nam nie ucieknie i dalej będziemy liczyć się w każdych rozgrywkach.

0

Gadanie. Jeśli chodzi o podejście zależy to wszystko od człowieka. To, że większość argentyńczyków/brazylijczyków lubi balować, nie oznacza że wszyscy. To, że większość naszych rodaków woli się upić, nie oznacza że wszyscy. Ja osobiście wolę iść na siłownie i poczuć daną partię, niż iść się upić by rano zdychać. Każdy ma inne podejście do życia. I mi za to nie płacą, wręcz przeciwnie :)

0

Ale z tego co wiem to Barcelona potrzebuje ŚO a nie Barcelona B.

0

Jeśli mamy mieć bramkarza, który dobrze operuje nogami a puszcza babole to równie dobrze np Thiago może stać na bramce, ewentualnie Song, bo i tak się nudzi.

0

Dokładnie. De Gea byłby dla nas najlepszym rozwiązaniem. Do tego Villa + Alexis na sprzedaż, brać Naymara i jakiegoś ŚO/PO.

0

PS. Unia Europejska się skończy to i Polska zacznie dominować [wróci do krajów dominujących]. Póki co "darmocha" nas zjada i ten cały pakt o nienaruszalności granic siłą w Europie [dla mnie czysta paranoja], zatem poczekajmy kilka[dziesiąt] tak i może nasze dzieci/wnuki będą mogły zapisać się do takiej szkółki pod szyldem polskiego klubu.

0

Wybaczcie za pierwsze słowo. O ile jest możliwość to prosiłbym zedytować je [usunąć].

0

Kurwa, a ja myślałem, że potrafię grać w piłkę jak miałem 12-15 lat bo potrafiłem przechodzić boisko :D Przy nich to ja byłem strasznie "mały" mimo ponadprzeciętnego wzrostu [IBRAAA] :D

0

Fabregasa przypadkiem nie sprzedalibyscie? Może Pedro? Puyol też miewał słabe sezony, tak samo Xavi i Iniesta. Nie ma piłkarzy idealnych, a Alexis mimo słabej formy strzeleckiej cały czas jest w dobrej formie. Brzmi jak paradoks? Ale zobaczcie wszystkie bramki z poprzedniego i obecnego sezonu podczas których Alexis był na boisku. Przynajmniej 3/4 bramek było dzięki niemu, ponieważ ściągał na siebie 2-3 obrońców robiąc miejsce dla innych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?