Hiob93
Dołączył/a: sierpień 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
:D Bramka Ronaldo zalicza się do Złotego Buta ? :D
0
A tamtym sezonie my mieliśmy niewygodny terminarz i jakoś nikt nic nie zmieniał. Real mógł wygrać grupe to by nie musieli się martwić o napięty grafik.
Dla przypomnienia:
2012.04.18 Chelsea Londyn
2012.04.21 Real Madryt
2012.04.24 Chelsea Londyn
2012.04.17 Bayern Monachium
2012.04.21 FC Barcelona
2012.04.25 Bayern Monachium
0
New_man prowokator?
0
spigarrr, nie ważne kto zagra, ważne, ze wygramy :P
0
PiachuFCB, masz racje, Alexis prócz GD nie zachwyca. Ma jeden na kilka meczy, gdzie coś pokazuje, ale to raczej kwestia psychiki i odgrywanej roli. W Udinese grał na innej pozycji, był osobą pod którą grano. A tutaj on musi wykonywać czarną robotę, którą mało kto dostrzega. Moim zdaniem trzeba mu dać szanse i jeszcze zostawić. Jeśli następny sezon będzie słaby to można dopiero myśleć o sprzedaniu go. W takim przypadku chętnie widziałbym opcję sprzedać Alexisa i kupić Naymara.
0
piachuFCB a zdziwiłbyś się ile daje poprawne ustawienie się, wejście w tempo i odpowiedni bieg. Nawet jeśli nie dostaje się piłki to nie raz Messi zdobywał bramki przy pomocy Alexisa, który pozornie nic nie robił, a jednak robił wiele. Mianowicie skupia na sobie zainteresowanie 2-3 obrońców, przez co robi się wolne miejsce. Zatem bezużyteczność Alexisa jest niepoprawnym stwierdzeniem. Jedynie czego mu brakuje to pewności siebie i skuteczności. Ale przecież Pedro tamten sezon grał podobnie, a jakoś go nie chcieliście sprzedać.
0
MESSIah16 i co z tego? My mamy lepszego rezerwowego od pierwszoskładowego bramkarza i jakoś jest dobrze :)
0
Akurat za VV bym nie płakał. W tym momencie nie jest on nawet w top10 bramkarzy Europy i w jego interesie powinno być granie w Barcelonie. Jeśli chce odejść to gdzie? On sądzi, że gdzieś indziej dostanie lepsze warunki kontraktu? Bo ja wątpie.
0
Alexis potrzebuje wsparcia i psychologa. By mnie źle nie zrozumieć. Jestem za Alexisem murem i myślę, że ta druga opcja też mogłaby być dla niego dobra, gdyby był to odpowiedni specjalista, który znalazłby przyczynę tych lęków.
ALEXIS!
0
A ja czekam na Guardiole w Anglii. Wtedy się przekonamy, czy teoria która brzmi, że Tito zawsze był rozumem Barcy, a Guardiola tylko wprowadzał korekty będzie mogła się potwierdzić, bądź nie. Osobiście uważam, że jako asystent miał bardzo dużo do powiedzenia, co pokazuje obecna sytuacja. Jeśli chodzi o statystyki, bagatelizują je jedynie Ci, dla których są one niewygodne.
0
http://preview-interview-review.blogspot.com/2013/01/katalonskie-tempo.html
zapraszam do lektury, ciekawy aczkolwiek subiektywny artykuł :)
0
LiThRyn masz na myśli okres przygotowawczy? :D Jeśli tak, to wtedy możemy nawet wszystko przegrać :P
0
http://preview-interview-review.blogspot.com/2013/01/korzystajac-z-rezerw.html
Zapraszam
0
http://preview-interview-review.blogspot.com/2013/01/gorsze-strona-ramosa.html Zapraszam do lektury.
0
katalonia1987, pewnie 99% z nas nie stać na to. Aczkolwiek wylicytuje to pewnie jakiś "banan", co w samej idei WOŚP nie jest złe, bo zdobędą pieniądze. Osobiście zamiast kupować też wolałbym pojechać na mecz. Autografy mnie jakoś nie fascynują, prędzej zdjęcia.
0
Alexis :(
0
http://preview-interview-review.blogspot.com/2013/01/szczyt-messiego.html
Zapraszam do lektury :)
0
MESSIah16, dlatego podziwiam Ronaldo. Mimo tylu rozczarowań potrafi dalej iść do przodu, ciężko trenować i wierzyć w siebie. Jest jaki jest, ale nie można mu odebrać charakteru i waleczności.
0
W poniedziałek o 12:00 z tego co pamiętam.
Crystyna znowu będzie smutna ;< Ale niech nie odchodzi z Madrytu :(
0
U bukmacherów za Inieste można otrzymać nawet 10 euro za każde 1. Zatem ja stawiam 20 eurasków dla naszego Inieste. Krysia i tak nie wygra, a takto z każdego wyniku będę zadowolony :P
0
Zagorzały, mi się wydaje, że sam Perez chętnie by go wyrzucił, jednak zbliżają się wybory i mu nie pasuje. Jakby to wyglądało? Mou odejdzie/zostanie wyrzucony po wyborach.
0
Chciałbym by wygrał Iniesta, lecz pewnie wygra Messi. Zatem wbrew logice postawiłem 30PLN na Inieste, co sprawi, że tak czy siak będę się cieszył z wyników.
0
To są derby. To kwestia honoru, a nie pozycji w tabeli. Espanyol będzie gryźć trawę i na pewno nie będzie to łatwy mecz.
0
Arkadiusz_fcb, jeśli nie widzisz pracy Sancheza to jesteś ignorantem. Zobacz ile bramek zdobyliśmy, gdy on robił ruch do piłki na prawą stronę ściągając obrońców jednocześnie robiąc miejsce Messiemu i spółce. Problem jest taki, że każdy widzi strzelca, a prawie nikt osób od czarnej roboty.
0
Kludi, możliwe i to bardzo. Piłkarze często grają w siatkówkę, koszykówkę itp, zatem może i radzi sobie z tym sportem. Osobiście oglądam Regal jedynie na Eurolidze i właśnie w pojedynkach z Madrytem. Jednak z przykrością trzeba przyznać, ze do NBA to nam daleko.
0
Madridista, oczywiście. Jednak aktualna forma nie wpływa tak znacząco jak np forma w lidze. Dzisiejszy mecz pokazał, że Real może równie szybko odpaść nawet z słabo spisującym się Regalem.
0
Madridista, chciałbym Cię zasmucić. Można cały sezon grać piach [w koszykówce], byle znaleźć się w pierwszej 8. Bo wtedy zaczynają się play offy, które wyłaniają mistrza ligi. Czyli po krótce, Barca może być na 8 miejscu, Real na 1, a i tak możecie skończyć na 8 a my na 1. Nie zapominając, ze obecnie mistrzem jest Regal.
0
┘┘┘┘┘┘┘┘┘┘┘┘┘┘┘┘┘┘┘┘┘┘┘┘┘┘┘┘┘┘┘┘┘┘┘┘┘┘┘┘┘┘ ┘███████┘███████┘███████┘██████┘████████┘┘ ┘██┘┘┘██┘██┘┘┘██┘██┘┘┘██┘██┘┘┘┘┘██┘┘┘┘██┘┘ ┘██████┘┘███████┘███████┘██┘┘┘┘┘████████┘┘ ┘██┘┘┘██┘██┘┘┘██┘████┘┘┘┘██┘┘┘┘┘██┘┘┘┘██┘┘ ┘███████┘██┘┘┘██┘██┘████┘██████┘██┘┘┘┘██┘┘ ┘┘┘┘┘┘┘┘┘┘┘┘┘┘┘┘┘┘┘┘┘┘┘┘┘┘┘┘┘┘┘┘┘┘┘┘┘┘┘┘┘┘
0
KIngLeonidas, uznanie go Falcao to również subiektywna opinia. Dla jednego będzie to Falcao, dla innego Messi, Ronaldo czy Ibra.
Prędzej takie posty, jak Twój powinny być banowane z oczywistych powodów.
0
Zielony55, gdzie to wyczytałeś? Dzisiaj ciężko w takie rzeczy uwierzyć. Jest hiszpański odpowiednik 1 kwietnia.