HolyGoalie97
Dołączył/a: wrzesień 2019
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
no i po co jest ten Var kazdy patrzy najpierw noga i karnego nie ma xd
0
Przecież ten Doleżal to od początku był kiepskim wyborem i po ostatnim sezonie powinien zostac zwolniony a nie zaraz olimpiada a tu taka kasznka xd
0
wiatr rządzi konkurse i komnu się poszczęści to odda dobry skok i tyle ;)
1
Ronaldo to jest jednak prostak xd
7
śmiechu watrte to udawanie zawodników Sevilli mogliby w koncu zatrzymywac ten czas skrócic mecz i nie byłoby takiego dziadostwa
1
na zakonczenie pewnie jeszcze doliczy 3 minuty :D
1
Patrzcie na tego De Jonga xd
2
wezcie tego dzbana z tej bramki xd
4
Sergi podam do tyłu Roberto xd
2
Jezu kiedys napisałem że Rakitic to jest sęk ale zwracam honor przy De Jongu to jest Wirtuoz xd
0
Wezcie mi tego sęka z Barcelony ja was proszę ;)
0
Jprdl De Jong urwa mac wez wypier z tego klubu xd
2
wezcie go z tej bramki juz xd
1
Koeman to jednak jest jakiś nienormalny i nie jestem w stanie pojąć jego rozumowania piłki xd
0
myśle że teraz jużpójdzie z górki :D
1
urwa w końcu Leo :D
1
goś wali Neymara od ryłu po łydzie a ten że piłka zabrana no trzymajcie mnie xd
0
ale drukarnia pod Real xd
0
co oni sprawdzaja tam nic nie było xd
2
Kurna ale ten "Grilisz" to płaczek xd
1
To jest jakas kpina że "Rudy" nie dostał czerwonej kartki z to swoje wejście, nawet tego na Varze nie sprawdzili, teraz porównajcie drugą żołtą dla De jinga do wejścia z dzisiaj to jest porażka że za takie wejście dostał żółtą i jescze zdziwiony ;)
0
@VeB 1899 Skoro De Jong za swoje wejście dostaje 2 żółtą to dlaczego tutaj jej nie ma ?
0
Gdze Kartka no żenada xd
0
JakośDe Jong dostał karte i to drugą żółtą a tu jakos nie ma a wyglądało na bardziej niebezpieczne :)
0
ale to Sobie chłopy wymyśliły XxD
0
haha i jeszcze 2 SŁupy powiedzą że sie należała co to urwa jest za żenada nic nie było !
0
Tak sobie oglądam karne Dudka z finału Lm i sie zastanawiam jak to przeszło, gość obronił 2 karne będąc grubo metr od Lini i to zdecydowanie przed strzałem, wiem że wtedy nie było Varu ale jest to strsznie widoczne i aż dziwne że sedzia tego nie widział albo nie chciał widziec bo jakoś nigdyten przepis nie był respektowany, dopiero teraz tos się zmieniło, jednak jest róznica stracić kontak z linią o te kilka cm a wyjść przed nią na 1 metr :D MIał trochę farta ale co obronił to jego :D
1
Benzema 7 goli i 7 asyst kosmos totalny :D
14
Przecież statystyki Benzemy z Laligi to jest jakis kosmos na ten moment :D
2
dlatego juz dawno powinien byc zatrzymywany czas dzisiaj samej gry to było max 50 minut oni ju w 1 połowie grali na czas , a pzniej sedzia doliczy 6 gramy ze 2 i tyle z tego to jest chore