1

no i po co jest ten Var kazdy patrzy najpierw noga i karnego nie ma xd

0

Przecież ten Doleżal to od początku był kiepskim wyborem i po ostatnim sezonie powinien zostac zwolniony a nie zaraz olimpiada a tu taka kasznka xd

0

wiatr rządzi konkurse i komnu się poszczęści to odda dobry skok i tyle ;)

1

Ronaldo to jest jednak prostak xd

7

śmiechu watrte to udawanie zawodników Sevilli mogliby w koncu zatrzymywac ten czas skrócic mecz i nie byłoby takiego dziadostwa

1

na zakonczenie pewnie jeszcze doliczy 3 minuty :D

1

Patrzcie na tego De Jonga xd

2

wezcie tego dzbana z tej bramki xd

4

Sergi podam do tyłu Roberto xd

2

Jezu kiedys napisałem że Rakitic to jest sęk ale zwracam honor przy De Jongu to jest Wirtuoz xd

0

Wezcie mi tego sęka z Barcelony ja was proszę ;)

0

Jprdl De Jong urwa mac wez wypier z tego klubu xd

2

wezcie go z tej bramki juz xd

1

Koeman to jednak jest jakiś nienormalny i nie jestem w stanie pojąć jego rozumowania piłki xd

0

myśle że teraz jużpójdzie z górki :D

1

urwa w końcu Leo :D

1

goś wali Neymara od ryłu po łydzie a ten że piłka zabrana no trzymajcie mnie xd

0

ale drukarnia pod Real xd

0

co oni sprawdzaja tam nic nie było xd

2

Kurna ale ten "Grilisz" to płaczek xd

1

To jest jakas kpina że "Rudy" nie dostał czerwonej kartki z to swoje wejście, nawet tego na Varze nie sprawdzili, teraz porównajcie drugą żołtą dla De jinga do wejścia z dzisiaj to jest porażka że za takie wejście dostał żółtą i jescze zdziwiony ;)

0

@VeB 1899 Skoro De Jong za swoje wejście dostaje 2 żółtą to dlaczego tutaj jej nie ma ?

0

Gdze Kartka no żenada xd

0

JakośDe Jong dostał karte i to drugą żółtą a tu jakos nie ma a wyglądało na bardziej niebezpieczne :)

0

ale to Sobie chłopy wymyśliły XxD

0

haha i jeszcze 2 SŁupy powiedzą że sie należała co to urwa jest za żenada nic nie było !

0

Tak sobie oglądam karne Dudka z finału Lm i sie zastanawiam jak to przeszło, gość obronił 2 karne będąc grubo metr od Lini i to zdecydowanie przed strzałem, wiem że wtedy nie było Varu ale jest to strsznie widoczne i aż dziwne że sedzia tego nie widział albo nie chciał widziec bo jakoś nigdyten przepis nie był respektowany, dopiero teraz tos się zmieniło, jednak jest róznica stracić kontak z linią o te kilka cm a wyjść przed nią na 1 metr :D MIał trochę farta ale co obronił to jego :D

1

Benzema 7 goli i 7 asyst kosmos totalny :D

14

Przecież statystyki Benzemy z Laligi to jest jakis kosmos na ten moment :D

2

dlatego juz dawno powinien byc zatrzymywany czas dzisiaj samej gry to było max 50 minut oni ju w 1 połowie grali na czas , a pzniej sedzia doliczy 6 gramy ze 2 i tyle z tego to jest chore

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?