0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@DonMatteo901 zdecydowanie najlepszy na ten moment , nie ma drugiego takiego piłkarza w tym momencie który miłaby taki wpływ na wyniki zespołu, takie moje zdanie :)

2

@jedrek7000 Cou jak dla mnie bardzo przeciętnie :)

0

@Witekk10 mozna tez prosić ?

0

Mam pytanie, czy orientuje sie moze ktoś czy mozna grac na polskich stronach bukmacherskich za granicą legalnie ?

1

@4cesc4 To jest jakiś dramat jak dla mnie , moze to głupie ale z mojej strony to wygląda tak" nie ma kasy musimy ściągnąć Roberta i zamienic części z jego samochodu do samochodu Russela" wiem chore .

0

@NeroTFP Cały czas do przodu :D

0

Jedziemy z NImi ! :D

0

asysta x2 Dembele zrobił ogien :D

0

i co znowu z tym Messim ktoś coś ?

0

@Bzyczekk
Jak Dla mnie Busi bardzo przeciętnie ;)

0

@El dominatore
NIe czepiajmy się przy straconym golu zawdników z Pola, fakt zostawili za duzo miejsca jednak to Mats w tym momencie dał Ciała i to on ponosi winę za stracony gol

2

Jeszcze Mats wbija sie powoli na poziom kolegów z pola, przeciez to co on zrobił teraz to ja nie wiem rzuca sie do piłki w jakiś dziwny sposób i ją wyprzedza a wystarczyło sie normalnie przesuwac no nic kolejny nudny i bez emocji mecz .

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Busi, Roberto Suarez tragedia, gdzie sie podziała ta Barca dzięki której mecze trwały za krótko, wynik przysłania to jak wygląda ten mecz ni sie nie zmieniło, Villareal jest po prostu cienki..

2

Najlepsze jest to że w cale nie zagralismy jakiegoś super meczu a mamy na miękko 3-0 :D

1

jeszcze chwila i pozamiatają :D

0

Gdzie oglądacie ? :D

6

Mimo wszystko Real wygląda w tym momencie zdecydowanie lepiej od nas.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?