HolyGoalie97
Dołączył/a: wrzesień 2019
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Teraz to nawet nie wiadomo czy jest gol czy nie takie czasy :D
1
Liczę na jakiegoś hattricka Roberta :D
2
Najleszpe jest to że Każdy wrzuca jakiś urywek z Miodowych lat i pomimo ze znam je na pamieć zawsze micha sie cieszy gdy je czytam :D
6
"Alfaromejo" na Tv6 :D
0
@VenoM jaka walka człowieku bramkarz miał ją w rękach i była jego a gość w niego wjezdzą jak dzik w żołędzie
1
no kurde robi mu wózek a ten ze nic nie było , akurat tu nic sie nie stałoa ale przy takim wyskoku jest to bardzo grozne dla bramkarza
0
za pózno zaczeli strzelac przeciez kompletny ręcznik w bramce Liverpoolu
0
jakie te "Łokieto" jest żałosne serio ...
8
gdzie kartka dla tego Hendersona rzeznik jeden ciagle agresywnie gra
0
Yobacyzcie jak Kubacki chlupnie o zeskok :D
3
Kurd ja mniie irytuje "Real był lepszy, zasłuzył" w czym był lepszy, wcal nie był po prostu strzelil szczęsliwą bramkę i tyle póznie my sie otworzylismy, MIelismy swoje okazje i według mnie bardzie konkretne pierwsza połowa dla nas druga dla nich w sytuacjach bramkowych według mnie tez ich przewyzszalismy
0
ALe "Twardziel" z Bałwana :D
1
Ale Busi dzisiaj klasa :)
0
Wnosoek prosty , gramy lepiej i powinnismy prowadzic :)
0
za Taki skok minimum 19.5 dla Kamila , Kraft by dostał :)
0
@szymonweremozak nie jestem pewien ale wydaje mi się ze nie :)
0
@Jordi10 kurde nieciekawie to wygląda
5
@Chwytliwy nie chodzi mi o to ze jest słąby czy coś po prostu irytyje mnie taki brak obiektywizmu i tyle , o widzis z koleny bład ale teraz coś mówia :D
3
no i co robił teraz wielki Van Dijk ? :) z kazdej jednej jego interwencji robią nie wiadomo co a błedy tuszuja ..
1
Vinicous to jest gos pusta bramka nikt go nie naciska a ten sie przewraca zamiast do bic na pustaka
0
jak na razie "z dużęj chmury mały deszcz" :)
0
ALe pech Lewego na sykoda jak nie wiem taki sezon a tu klops
0
Każdy tylko patrzy na Messiego, zero inwencji u kogokolwiek, żadnego pomysłu, po co nam Rakitic w takim meczu gdzie rywal broni sie całym zespołem od poczatku powinien grac Arthur i Fati, Marc to ciągle stoi bez ruchu wystarczy jakiś powazniejszy strzał a on bez Reakcji, juz nie wspomne O komenattorach i Maradonie no tragedia wszystko a człowiek tak odliczał do meczu a tu klops
1
tak Firpo wiadmo zawinił a Co zrobił ter stegen ? no kurde znówu nic stoi i sie patrzy kolejny raz bez próby interwencji zenada
6
Kurde jak ten czas wolno Leci :D
3
no i pięknie teraz Real musi się otworzyc i atakowac :) a to duże udogodnienie :)
Vamos!
0
Przeciez ten Gol to ewidentnie bład "Kurtuły" i po formie :D
1
Bałwana juz nie powinno byc to powinna byc 2 zółta
0
Braihwait ma gaz jakiego nam było trzeba z przodu :)