0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Teraz to nawet nie wiadomo czy jest gol czy nie takie czasy :D

1

Liczę na jakiegoś hattricka Roberta :D

2

Najleszpe jest to że Każdy wrzuca jakiś urywek z Miodowych lat i pomimo ze znam je na pamieć zawsze micha sie cieszy gdy je czytam :D

6

"Alfaromejo" na Tv6 :D

0

@VenoM jaka walka człowieku bramkarz miał ją w rękach i była jego a gość w niego wjezdzą jak dzik w żołędzie

1

no kurde robi mu wózek a ten ze nic nie było , akurat tu nic sie nie stałoa ale przy takim wyskoku jest to bardzo grozne dla bramkarza

0

za pózno zaczeli strzelac przeciez kompletny ręcznik w bramce Liverpoolu

0

jakie te "Łokieto" jest żałosne serio ...

8

gdzie kartka dla tego Hendersona rzeznik jeden ciagle agresywnie gra

0

Yobacyzcie jak Kubacki chlupnie o zeskok :D

3

Kurd ja mniie irytuje "Real był lepszy, zasłuzył" w czym był lepszy, wcal nie był po prostu strzelil szczęsliwą bramkę i tyle póznie my sie otworzylismy, MIelismy swoje okazje i według mnie bardzie konkretne pierwsza połowa dla nas druga dla nich w sytuacjach bramkowych według mnie tez ich przewyzszalismy

0

ALe "Twardziel" z Bałwana :D

1

Ale Busi dzisiaj klasa :)

0

Wnosoek prosty , gramy lepiej i powinnismy prowadzic :)

0

za Taki skok minimum 19.5 dla Kamila , Kraft by dostał :)

0

@szymonweremozak nie jestem pewien ale wydaje mi się ze nie :)

0

@Jordi10 kurde nieciekawie to wygląda

5

@Chwytliwy nie chodzi mi o to ze jest słąby czy coś po prostu irytyje mnie taki brak obiektywizmu i tyle , o widzis z koleny bład ale teraz coś mówia :D

3

no i co robił teraz wielki Van Dijk ? :) z kazdej jednej jego interwencji robią nie wiadomo co a błedy tuszuja ..

1

Vinicous to jest gos pusta bramka nikt go nie naciska a ten sie przewraca zamiast do bic na pustaka

0

jak na razie "z dużęj chmury mały deszcz" :)

0

ALe pech Lewego na sykoda jak nie wiem taki sezon a tu klops

0

Każdy tylko patrzy na Messiego, zero inwencji u kogokolwiek, żadnego pomysłu, po co nam Rakitic w takim meczu gdzie rywal broni sie całym zespołem od poczatku powinien grac Arthur i Fati, Marc to ciągle stoi bez ruchu wystarczy jakiś powazniejszy strzał a on bez Reakcji, juz nie wspomne O komenattorach i Maradonie no tragedia wszystko a człowiek tak odliczał do meczu a tu klops

1

tak Firpo wiadmo zawinił a Co zrobił ter stegen ? no kurde znówu nic stoi i sie patrzy kolejny raz bez próby interwencji zenada

6

Kurde jak ten czas wolno Leci :D

3

no i pięknie teraz Real musi się otworzyc i atakowac :) a to duże udogodnienie :)
Vamos!

0

Przeciez ten Gol to ewidentnie bład "Kurtuły" i po formie :D

1

Bałwana juz nie powinno byc to powinna byc 2 zółta

0

Braihwait ma gaz jakiego nam było trzeba z przodu :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?