HolyGoalie97
Dołączył/a: wrzesień 2019
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ale nas klepią :D
1
Moglo byc 4-1 Suarez dno , nie wiem po co nam był Grizzman, Slavia lepiej operuje piłką i wyprowaca lepsze akcje od na a na Suareza to juz nie moge patrzec,,
0
ale Suarez irytuje
0
Suarez masakra jeden meczu świetny i to tyle :)
1
@NeroTFP Nie wydaje mi się żeby Cristiano strzelał w finale ;)
1
@HansLanda Tak według mnie w tym momencie jest Lepszy od Ronaldo co w tym dziwnego obaj grają jako 9 i rozlicza sie ich z bramek i prosze nie mów o spektakularnej grze Ronaldo :)
0
@HansLanda NIkt nie ma takiego wpływu na gre jak Messi, aa Ronaldo to jaki ma wpływ na Juve tez bez NIego wygraliby LIge wiec widze to działanie na zespół Ronaldo, Ronaldo tez teraz tylko czeka i pakuje do pustej wiec nie wiem o co Ci chodzi, jedyne z czym sie zgodze to medialnosć na którą sam Lewy nie ma wpływu .
0
@HansLanda NIe nie zdecydowanie wpływu na druzyne i to ze co roku wygrywają lige dobre
0
@FC1899Barca Dlaczego tylko w top 5 spokojnie 3 statystyki najlepsze jak widac :)
1
co jak co ale ten real to jest cienki jak siki pajaka :D
0
Chyba kazdy wie ze Hazard chciał do Benzemy :D
0
ale wstyd normalnie
2
Szkoda ze Barcelona np nie pomysli np o takim Skorupskim w kontekscie Bramkarza rezerwowego POziom według mnie wyższy od Neto i zarobki pewnie tez mniejsze, wartość rynkowa tez pewnie niższa więc czemu nie zaczaić sie kogoś właśnie tego typu :)
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
wrócilsmy tam gdzie nasze miejsce :D
6
Według mnie chory jest ten przepis, zrobiłeś kiks to powinienes ponieś kare czyli w takiej sytuacji powinien być rzut karny a nie w odwrotnesj sytuacji gdy nabije Cie kolega z druzyny nie jest to Twoim indywidualnym błedem jednak za to jest karny bez sensu jak dla mnie
0
@Aaron10 Jak dla mnie bardzo fajna :D
0
Brzęczek teraz myśli ze jest juz Guardiolą :D
0
Przeciez to faul :D
0
Nasz sędzia :D bedzie sie działo :D
2
Grosik xD hahaha
2
@FC1899Barca Nie wspomnie o tym jaraniu się"grą" Naszych ..
0
Czy tylko według mnie Szymański i Zielu mają podobny styl poruszania sie z piłką ?
0
@Danger204
że autoamtyzmy
0
Co Ci komentatorzy pieprza..
0
U mnie Darek a u was? :D
3
Komu on wrzucał ?
0
no nie taki wynik a on Vidala wpuszcz xd
0
to jest masakra
1
Przecież Roberto to jest dno, gdzie on na Barcelone masakra