HolyGoalie97
Dołączył/a: wrzesień 2019
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Nasuwają mi sie 3 wnioski:
1.Sędzia klaun
2.Kurtuła cienki jak siki pająka
3.Mbappe potrafi grac tylko przciwko ogórką jak przychdzi powzzbyrywal przecietniak i tyle
7
jaki faul Marcelo wiedzieał ze piłki ie zatrzyma to od razu sie kład na murawe co za zenada
0
@Janiama Akura mimo tego ze gola jeszcze nie strzlił to gra miazge dzisiaj
0
ale gramy Padake no masakra ...
2
Darek Przyćmił pożegnanie :D
1
@Douglasinho Dzięki :D
0
Wie Ktoś gdzie mozna obejrzec dzisiejsze Ufc ? :)
2
Ale Ronaldo zgasł na prawde , był wielkimpiłkarzem i tego mu nie mozna odmówić ale po prostu nie zasługuje juz na bycie w trójce w tych wszystkich plebscytach, gra kiepska dla oka i statystki juz przecietne ;)
0
Ja nadal nie moge zrozumiec po co nam Grizmann, ani on szybki, bez dryblingu bez rozegrania no na prawde zwykły przecietniak jak dla mnie :)
0
@Limaker wdług mnie gra bardzo przecietnie a nie odpowiedzialnie po prostu nic nie ryzykuje a to nie działą na plus według mnie
0
@yoli Wiesz mi ze był On to musi czuc po prostu Mats ma to do Siebie ze bardzo czeka do konca nie działa intuicyjnie tylko po prostu czeka, według mnie strzał był do obrony i tyle ;)
0
a TO nasz Skubaniec :D
8
Po pierwsze Faulu nie było bo Messi zagarnął piłkę nie nogi, po drugie strzał mało precyzyjny i to Jest błąd Matsa rzuca sie z miejsac zamiast zrobić pół kroczku i rzucic się z większą energią i siłą taka moja opinia :)
3
Grizman jest tak Przereklamowany że szkoda gadac kompletnie nic nam ni daj no zero
0
no płakac sie chce jak sie na to patrzy:(
1
Jezu ale ten Coutinho jest cienki :D
0
@tobiasson92 w Tym momencie Laliga jest na tym samym poziomie, Barca słabo, Real słabo Atleti to juz całkiem nie wspominając o reszcze w lidze mistrzów wyglądamy gorzej niż drużyny z bundesligi :)
3
Nie rozumiem dlaczego wszyscy umniejszają zasługi i obecny sezon Lewego pisząc ze Bundesliga jest słaba, zobaczmy co sie dzieje u w naszej la lidze Najsłabasza Barcelona jaką pamietam zajmuje pierwsze miejsce i ma tylko 22 punkty na 11 meczy to bardzo słaby wynik, nie wspomne o reszcie zespołów wiec nie wiem o co chodzi z tą słabą Bundesliga Laliga w obecnym sezonie nie wygląda lepiej :)
1
@VamosRakieta i mielibysmy kolejne zwycięstwo z dupy :D
0
ale się stoczylismy garamy jak równy z równym ze Slavia, brakuje wszystkiego ale niech Ktos mi powie skoro wszyscy mówią że Grizz został sprowadzony za Suareza to do uja dlaczego gdy ten ma kontuzje gra na prawej gdzie jest bezuzyteczny a Messi na środku, czemu Messi nie gra na lewej Dembele na prawej a Antek na 9 to jest chore i az oczy bolą od patrzenia..
4
Transfer Grizzmana jeden z najbardziej bezsensownych w ostatnich latach, na prawde nie mam pojecie po co on nam ...
22
Moment dla młodego zawodnika by mógł zagrac bez cisnienia to wchodzi Roberto o Messim to nawet nie ma co gadac :)
0
dla mnie to cyerwona
0
@Encore te świry ? :D
0
NIe jeden by sie zesrał na miejscu Najmana np Ja :D
11
Szczacu Szacun dla Najmana mimo ze go nie lubie to jak pocisnął z ty i zwierzetami to klasa :D
0
Powiem tylko tyle: Wstyd ! nie zasłużylismy nawet na punkt !
0
i dlaczego nie zejdzie Suarez no
0
najepsze ze sedzia patrzi nic nie widzi :D
0
Szkod mi tych Czechó0w serio :D