HolyGoalie97
Dołączył/a: wrzesień 2019
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Avada Kedavra Krude przeciez ja nigdzie nie napisałem ze jest słaby tylko ze nie rozumiem tych zachwytów nad nim i tyle
0
@KleikRMA Leją po 3-4 bramki bo grająbardzo dobrze za Kvaca to Lewy ciągnął ten wózek , więc zasłanie sie ligą jest bez sensu
0
@escarabajo Co wskazuje na to ze sie nie znam ? to że napisałem ze nie rozumiem tych zachwytów ? co w tym złego ?
1
Kurde jarają się tym Benzemą jakby nie wiadomo co grał a na ten moment ma ledwo 16 goli i 6 asyst a taki z niego rozgrywający A Lewy 33 gole i 4 asysty a za jakiegos "Asystenta" nie uchodzi nie ogarniam tych zachwytow nad Benzemą .. Przeciez to est przepas pomiędzy nimi
0
Bravo Suarez , własnie dlatego wyzej cenie Lewego Stabilizacja, a Setien i Valverde to mieli takiego samego nauczyciela od zadań ofensywnych i kreowania sytuacji o zmianach niw wspomne ...
3
Ale Ten z Madrytu to teraz dał Wlatuje W Pique i problem jeszcze ma jak nasz ręcd chiwał no co za gość :D
9
to jdno z najlepszych 30 minut od dawien dawna :)
2
Kurde stary dobry Rakieta i w ogóle super nasi presują dzisiaj jak nie Nasi :D
0
"Sprint" Suareza masakra...
1
no to już wiemy dlaczego Casemiro nie dostanie dzis kartki :D
1
@zmiter912576 wez człowieku nie popisuj się
0
jakim cudem spalony jak nawet piłki nie dotknął
0
Ma Ktos link do wyjscia Edersona ?
6
Napoli idzie z atakiem 6s do konca a sędzia koniec gwiżdże chore
0
Kurde ale City ciśnie fajnie się to ogląda :D
0
Lewy Faulowany w Polu karnym nawet nie uzyją Varu zeby sprawdzic sytuacje , Bramka Lewego gdzie po pierwszej powtorce widac gołym okiem ze nie ma spalonego a Ci się zastanawiają 5 minut..
1
Czy tylko według mnie powinien być rzut karny po Faulu na Lewym ? Przeciez gosć zanim wybił piłkę wjechał mu łokciem w Ttwarz i nawet nie sprawdzają ja tego nie ogarniam..
0
@Kortney Tak jak dopatrzyli się spalonego w Superpucharze na Messim z Atletico przeciez tam nic nie było widac na tej lini a spalonego wymyslili
1
I Po co jest ten Var, to jest żenada jakas ..
0
wiecie gdzie jest transmisja meczu Realu ?
1
Messi "niby nic niby nic" a tu bam jedna piła bam druga to jest gosciu co nawet jak nie gra na swoim poziomie to robi tyle roboty me masakra mogłoby byc juz 4 :D
1
@PatrykBarca Tylko że Braithwait to tak na prawde noname i przed transferem do Barcy mało Kto o nim słyszał, nie wspominając o tym ile kosztował Francuz, to chyba logiczne ze im więcej pałcisz tymwięcej oczekujesz ...
0
Wiecie kiedy mozna spodziewac się Ps 5 w sklepach ?
3
Jezu ale Juve jest Rzadki :D
0
nie wiem co co Lewy teraz kartke dostał to jest jakis zart..
0
Orientuje sie Ktoś czy np będąc za granicą np. w Holandii czy NIemczech mozna grac na polskich stronach bukmacherskich ?
5
gdzie Var? to jest karny ...
0
@Janiama Według mnie nie było błędem to ze chciał ją próbować przerzucić nad poprzeczką to naturalny odruch gdy się cofasz zbijasz ją do góry , On po prosti jakoś niefortunnie ułożył ręke bo było to do obrony ale jakby nie bylo jego błąd
0
Czy ja teraz słyszałem "Jedz Thomas"?
5
@Janiama no właśnie tez sie zastanawiam