0

co jak co ale Krycha i Rybus dobry meczyk dzisiaj :D

0

a wiadomo czy Cr jutro zagra ? :D

0

@Janiama no ale gdzie był ten spalony..

0

o co chodzi ktos wie z tym karnym ?

0

co najmniej 15 minut za pózno te zmiany nie wiem o co chodzi ze tak pózno:)

0

a szkoda gac na prawde

0

@kamiVeB tak samo jak boczny przecież to jest 5 metrowy spalony gdzi zawodni stoi centralnie przed bramkarzem a ten nawet nie zasygnalizuje :)

1

no to teraz Lewy :D

1

i co teraz bramkarzowi nie przeszkadzał ? spalony 200 % jak dla mnie bramkarz musiał czekac z interwencją :)

5

Messi jakiś taki bez wyrazu bez jakiegoś uśmiechu, tak jakby w ogóle go to nie cieszyło, trochę szkoda, wydaje mi sięże to jedank będzie ostatni sezon Leo w Barcelonie :)

2

Czemu tak LIverpoolem nie strzelał :D

7

jaki ten Pique to jest kretyn jednak , nastepny mecz z Juve a ten takie cos odwala po co on go tak szarpał to ja nie wiem

0

Przecież Roberto na PO to jest jakas porażka :D

0

na razie na w meczu Juve najlepszy jest sedzia , pozwala grac nie gwiżdze każdego lepszego dotkniecia, ogólnie bardzo dobra pierwsza połowa w jego wykonaniu :)

15

Ja to normalnie nie wiem jak on To robi z tą ręka po wypadku o prowadzeniu bolidu nie wspomnie, nie wiem jak mozna go hejtowac, Szcun Robert !

2

Jestesmy tak samo ciency jak Real ,Przeciez Messi bez formy a to jedyny zawdonik z Topu , no moze jeszcz Coutinho oczywiscie nie Liczę Ter Stegena, a z Tymy wszystkimi super młodymymi co im wyjdzie jakis mecz z ogórkami to mozemy bic sie o udział w Lm i wyjście ze słabej grupy nic po za tym .. nic się nie zmieniło gramy tak samo bez pomysłu bez polotu im dalej tym bedzie gorzej , Ci zawodnicy którzy są w kadrze dawniej nawet nie załapali by Się na ławkęrezerwowych taka prawda..

0

Sędzia to jakis ograniczony jest..

1

no i za co ta zółta nawet łokci nie rozłożył a ten juz w niego wleciał no co za żenada

0

Jak mnie ten sędzia denerwuje "Udaje wielkiego sędziego"

1

NIe no ale Glik to juz powinien sobie dac spokój ani dynamiki, szybkosci , jedyne co to to taki typowy przecinak nie wspominając o wyprowadzeniu piłki tylko laga do przodu..

0

No to macie Ufc :D

0

"I to jest właśnie cały Materla" :D

0

w koncu jakies emocje a nie szybkie 2 0 i do domu :D

0

@Chaoss no juz zapeszyłem :D

0

Ale z NIą jedzie , spodziewałem sie zacietej walki a tu jak na razie gładko ;D

4

Cała LaRambla z Igą :D

0

i czeu tu nie ma faulu jak go wali łokciem poo twrzy ..

0

Kurde z czym oni mają problem ten sie ldewo przewrócił bez kontaktu i mieli wybic piłke jak za 3 sekundy padła bramka ? Prrzeciez to nie trwał 2 minuty bez przesady ..

0

za co on daje tak te kartki no kurde..

1

Troche nie rozumiem dlaczego w takiej sytuacji sędzia daje żółtą kartkę przeciez ewidentnie widać jak trafia w piłkę a siła rozpędu uderza w Boatenga chowając jak tylko może nogi.. wiadomo ostro ale według mnie czysto :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?