HolyGoalie97
Dołączył/a: wrzesień 2019
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
co jak co ale Krycha i Rybus dobry meczyk dzisiaj :D
0
a wiadomo czy Cr jutro zagra ? :D
0
@Janiama no ale gdzie był ten spalony..
0
o co chodzi ktos wie z tym karnym ?
0
co najmniej 15 minut za pózno te zmiany nie wiem o co chodzi ze tak pózno:)
0
a szkoda gac na prawde
0
@kamiVeB tak samo jak boczny przecież to jest 5 metrowy spalony gdzi zawodni stoi centralnie przed bramkarzem a ten nawet nie zasygnalizuje :)
1
no to teraz Lewy :D
1
i co teraz bramkarzowi nie przeszkadzał ? spalony 200 % jak dla mnie bramkarz musiał czekac z interwencją :)
5
Messi jakiś taki bez wyrazu bez jakiegoś uśmiechu, tak jakby w ogóle go to nie cieszyło, trochę szkoda, wydaje mi sięże to jedank będzie ostatni sezon Leo w Barcelonie :)
2
Czemu tak LIverpoolem nie strzelał :D
7
jaki ten Pique to jest kretyn jednak , nastepny mecz z Juve a ten takie cos odwala po co on go tak szarpał to ja nie wiem
0
Przecież Roberto na PO to jest jakas porażka :D
0
na razie na w meczu Juve najlepszy jest sedzia , pozwala grac nie gwiżdze każdego lepszego dotkniecia, ogólnie bardzo dobra pierwsza połowa w jego wykonaniu :)
15
Ja to normalnie nie wiem jak on To robi z tą ręka po wypadku o prowadzeniu bolidu nie wspomnie, nie wiem jak mozna go hejtowac, Szcun Robert !
2
Jestesmy tak samo ciency jak Real ,Przeciez Messi bez formy a to jedyny zawdonik z Topu , no moze jeszcz Coutinho oczywiscie nie Liczę Ter Stegena, a z Tymy wszystkimi super młodymymi co im wyjdzie jakis mecz z ogórkami to mozemy bic sie o udział w Lm i wyjście ze słabej grupy nic po za tym .. nic się nie zmieniło gramy tak samo bez pomysłu bez polotu im dalej tym bedzie gorzej , Ci zawodnicy którzy są w kadrze dawniej nawet nie załapali by Się na ławkęrezerwowych taka prawda..
0
Sędzia to jakis ograniczony jest..
1
no i za co ta zółta nawet łokci nie rozłożył a ten juz w niego wleciał no co za żenada
0
Jak mnie ten sędzia denerwuje "Udaje wielkiego sędziego"
1
NIe no ale Glik to juz powinien sobie dac spokój ani dynamiki, szybkosci , jedyne co to to taki typowy przecinak nie wspominając o wyprowadzeniu piłki tylko laga do przodu..
0
No to macie Ufc :D
0
"I to jest właśnie cały Materla" :D
0
w koncu jakies emocje a nie szybkie 2 0 i do domu :D
0
@Chaoss no juz zapeszyłem :D
0
Ale z NIą jedzie , spodziewałem sie zacietej walki a tu jak na razie gładko ;D
4
Cała LaRambla z Igą :D
0
i czeu tu nie ma faulu jak go wali łokciem poo twrzy ..
0
Kurde z czym oni mają problem ten sie ldewo przewrócił bez kontaktu i mieli wybic piłke jak za 3 sekundy padła bramka ? Prrzeciez to nie trwał 2 minuty bez przesady ..
0
za co on daje tak te kartki no kurde..
1
Troche nie rozumiem dlaczego w takiej sytuacji sędzia daje żółtą kartkę przeciez ewidentnie widać jak trafia w piłkę a siła rozpędu uderza w Boatenga chowając jak tylko może nogi.. wiadomo ostro ale według mnie czysto :)