HolyGoalie97
Dołączył/a: wrzesień 2019
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@DarekFCBnaZawsze jakie złamane ręce xd
2
@Jacu327 co Ty gadasz, piłka spokojnie do wyjęcia ale Szczęsny za bardzo pajacuje w bramce nie ma spokoju który ma np Fabian, no własnie chodzi o to ustawienie którego nie było jak np Neuer sie ustawi wyciaga dłoń i broni, nie wygląda to efektownie ale strzał jest obroniony a to najważniejsze a ten sie tu bawi w spidermana.
11
Szczęsny strasznie nie pewny, teraz tez piłka leCi w środe a ten skacze jak małpa a szkoda gadac..
3
no i karny ewidentny najlepsze że sedzia patrzył na sytuacje i nic xd
1
co za devil jaki faul co on miał mu z drogi zejśc no debile wszedzie debile
0
ale sobie to wyrysowali hahah :D żenada
1
na Białej zacierali ręce przed meczem na strate a tu manita :D
0
po prostu wiedziałem ze bedzie spalony widmo xd
2
jaki spalony nie było zadnego spalonego ciekawe jak wyrysują xd
6
@Denzon Dokładnie i ten szacunek między nimi mega spoko az sie chce takie coś oglądać
2
Jak mozna za to gwizdnąć karnego ? no Kurde jak ? Marc wychodzi skraca kąt rozkłada ręce ten wbiega w niego zachacza o jego ręke nie mając żadnej kntroli nad piłką a twn jełop w żółtym gwiżdzę karnego to są jakiws jaja, ale it atk wszyscy powiedza jak to nam sedziowie pomagają xd
0
Icardi- Hiszpan xd
0
Ale PAn Pjanic to jednak Wirtuoz jest :D
0
Ale Dembele ma niskie iQ boiskowe, szkoda ze nie ma kto u nas strzelac tych setek :D
0
Chyba kazdy kto troche oglądał skoki wiedział że tak sie skończy, nie jest zle :D
0
Ale sie jaram :D
1
@MesQueUnClub96 zawsze Żyła dostaj niższe niż powinien nie wiem czemu
0
Kurde Markus ma notorycznie zawyżane noty.
0
jeszcze sam soie wymyslił jakies dziwne podanie i kolano załatwił no tragedia
2
Mówcie co chcecice ale Dembele to jest dzban, moze ma umiejetnosci ale po prostu dzban zostanie dzbanem i kropka, poddejmuje czasami takie decyzje że szkoda gadac.
2
Jezu ale Grizman to jest dno i to za takie pieniadze xD
0
no przeciez to jest ewidentny karny dla Lazio i po co ten Var nie rozumiem na prawde jak oni tego nie widzą ;)
0
ale zmiany teraz to dopiero ruszymy do przodu :D
1
widzieliscie jaki oni spalony wymyslili, przeciez to jest skandal na pawde jak tak mozna !
2
@toretto724 a co takiego niby wybronił ? strzał prosto w niego to nie było trudne wystarczyło zostac w miejscu i tyle..
1
haaha padłem Kubacki xd
1
o czym dykutowac jak on sam sie przewracał xd
1
@PatrychoO Stare dobre komedie ;D
0
ale ten Bożydar to frajer jest co on gada o o karnym dla Barcy nawe słowa nie powie xd
0
Marc ma jakiś dziwny sposób bronienia 1 na 1 stoi i czeka a w takiej sytuacji nie zdązy zareagowac, powinien wyjść zdecydowanie skrócić kąt i po prostu wjechac w niego jak to robił kiedyc Boruc i jestem pewien że by to obronił ale trudno jedziemy dalej ;)