1

@DarekFCBnaZawsze jakie złamane ręce xd

2

@Jacu327 co Ty gadasz, piłka spokojnie do wyjęcia ale Szczęsny za bardzo pajacuje w bramce nie ma spokoju który ma np Fabian, no własnie chodzi o to ustawienie którego nie było jak np Neuer sie ustawi wyciaga dłoń i broni, nie wygląda to efektownie ale strzał jest obroniony a to najważniejsze a ten sie tu bawi w spidermana.

11

Szczęsny strasznie nie pewny, teraz tez piłka leCi w środe a ten skacze jak małpa a szkoda gadac..

3

no i karny ewidentny najlepsze że sedzia patrzył na sytuacje i nic xd

1

co za devil jaki faul co on miał mu z drogi zejśc no debile wszedzie debile

0

ale sobie to wyrysowali hahah :D żenada

1

na Białej zacierali ręce przed meczem na strate a tu manita :D

0

po prostu wiedziałem ze bedzie spalony widmo xd

2

jaki spalony nie było zadnego spalonego ciekawe jak wyrysują xd

6

@Denzon Dokładnie i ten szacunek między nimi mega spoko az sie chce takie coś oglądać

2

Jak mozna za to gwizdnąć karnego ? no Kurde jak ? Marc wychodzi skraca kąt rozkłada ręce ten wbiega w niego zachacza o jego ręke nie mając żadnej kntroli nad piłką a twn jełop w żółtym gwiżdzę karnego to są jakiws jaja, ale it atk wszyscy powiedza jak to nam sedziowie pomagają xd

0

Icardi- Hiszpan xd

0

Ale PAn Pjanic to jednak Wirtuoz jest :D

0

Ale Dembele ma niskie iQ boiskowe, szkoda ze nie ma kto u nas strzelac tych setek :D

0

Chyba kazdy kto troche oglądał skoki wiedział że tak sie skończy, nie jest zle :D

0

Ale sie jaram :D

1

@MesQueUnClub96 zawsze Żyła dostaj niższe niż powinien nie wiem czemu

0

Kurde Markus ma notorycznie zawyżane noty.

0

jeszcze sam soie wymyslił jakies dziwne podanie i kolano załatwił no tragedia

2

Mówcie co chcecice ale Dembele to jest dzban, moze ma umiejetnosci ale po prostu dzban zostanie dzbanem i kropka, poddejmuje czasami takie decyzje że szkoda gadac.

2

Jezu ale Grizman to jest dno i to za takie pieniadze xD

0

no przeciez to jest ewidentny karny dla Lazio i po co ten Var nie rozumiem na prawde jak oni tego nie widzą ;)

0

ale zmiany teraz to dopiero ruszymy do przodu :D

1

widzieliscie jaki oni spalony wymyslili, przeciez to jest skandal na pawde jak tak mozna !

2

@toretto724 a co takiego niby wybronił ? strzał prosto w niego to nie było trudne wystarczyło zostac w miejscu i tyle..

1

haaha padłem Kubacki xd

1

o czym dykutowac jak on sam sie przewracał xd

1

@PatrychoO Stare dobre komedie ;D

0

ale ten Bożydar to frajer jest co on gada o o karnym dla Barcy nawe słowa nie powie xd

0

Marc ma jakiś dziwny sposób bronienia 1 na 1 stoi i czeka a w takiej sytuacji nie zdązy zareagowac, powinien wyjść zdecydowanie skrócić kąt i po prostu wjechac w niego jak to robił kiedyc Boruc i jestem pewien że by to obronił ale trudno jedziemy dalej ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?