1

jak ten Komentator irytuje..

0

Vamos Barca ! Często pisza żeby sie nie nastawiac i takie tam, tak sie nie da, jedziemy z nimi !

0

Johanson ląduje przed czerwoną linią a mierzą mu 125 kurde no jak ?

0

zobaczymy teraz , dajesz Iga! :D

1

hahaha niezły żart jaki kurde spalony masakra to sie normalnie nie dzieje

0

jaki spalony xd

0

@koziar Masz jakiś link ?

0

@koziar wykupiłeś tą gale ?

0

jak dla mnie powinien byc karny dla Napoli

6

Według mnie spalonego nie było ale w innej powtórce była ręka u Lewego po tym jak piłka sie odbijała od bramkarza i od niego ;)

1

Wincyj Firpów jakiś Umtitów czy jakis Grzimanów xd

1

@MesQueUnClub96 jestem tego samego zdania ;)

0

@bartek55559 niestety ale Tvpsport mi nie działa ale dzięki :D

0

Poratuje ktoś jakimś linkiem ? :)

0

wyjścia do takich dośrodkowań to najsłabysz punkt Marca zdecydowanie do poprawy czesto ma jakieś prolemy i zdecydowanie częściej piąstkuje piłkę a nie łapie ;)

1

Pedri oddycha rękawami, czemu on go nie zmieni..

0

Jak patrze na tego Lahoza to mnie urwica bierze ..

7

a Ci co komentują to jacyś debile na prawde "to było niebezpieczne" no kurde karny jak byk !

2

masakra szkoda sie denerwowac goś wlatuje piłki nawet nie trąci i nic nie ma no żenada

2

Griz kompletnie niewidoczny ogólnie słabo, a Pjanic to taka gorsza wersja rakiety z ostatnich sezonów po prostu tragedia, z niego nic nie bedzie dobrze że Samu powoli się rozkręca :D

0

Ktoś wierzy jeszcze w te rekompensaty ? xd

8

Stoch w tych warunkach bardzo dobry skok, jestem pewien że przy równych warunkach walczyłby o wygraną a tak jest 3 ale nie jest zle , jutro będzie lepiej :D

31

ale drukarnia, a komntatorzy jakby nic no szkoda gadac

0

Ale cienizna :D

1

@FCBeSeM no a jak miał wygrać skoczył 2 metry blizej niższa rekompensta i Lindvik zasłużenie wygrywa

0

jakiś dziwny ten sedzia w meczu Bayerny, dla mnie 2 karne dla bawarczyków

1

ta już widze jak Huber miał tylko -3.8 to jest parodia, mam nadzieje że jutro beą równe warunki.

0

Przecież nie żaden błą ani głowa tylko warunki i tyle szkoda gadac...

1

@Wossi61FCB 3mam kciuki :D

0

@Wossi61FCB chyba jednak nie takie magiczne :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?