HolyGoalie97
Dołączył/a: wrzesień 2019
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
jak ten Komentator irytuje..
0
Vamos Barca ! Często pisza żeby sie nie nastawiac i takie tam, tak sie nie da, jedziemy z nimi !
0
Johanson ląduje przed czerwoną linią a mierzą mu 125 kurde no jak ?
0
zobaczymy teraz , dajesz Iga! :D
1
hahaha niezły żart jaki kurde spalony masakra to sie normalnie nie dzieje
0
jaki spalony xd
0
@koziar Masz jakiś link ?
0
@koziar wykupiłeś tą gale ?
0
jak dla mnie powinien byc karny dla Napoli
6
Według mnie spalonego nie było ale w innej powtórce była ręka u Lewego po tym jak piłka sie odbijała od bramkarza i od niego ;)
1
Wincyj Firpów jakiś Umtitów czy jakis Grzimanów xd
1
@MesQueUnClub96 jestem tego samego zdania ;)
0
@bartek55559 niestety ale Tvpsport mi nie działa ale dzięki :D
0
Poratuje ktoś jakimś linkiem ? :)
0
wyjścia do takich dośrodkowań to najsłabysz punkt Marca zdecydowanie do poprawy czesto ma jakieś prolemy i zdecydowanie częściej piąstkuje piłkę a nie łapie ;)
1
Pedri oddycha rękawami, czemu on go nie zmieni..
0
Jak patrze na tego Lahoza to mnie urwica bierze ..
7
a Ci co komentują to jacyś debile na prawde "to było niebezpieczne" no kurde karny jak byk !
2
masakra szkoda sie denerwowac goś wlatuje piłki nawet nie trąci i nic nie ma no żenada
2
Griz kompletnie niewidoczny ogólnie słabo, a Pjanic to taka gorsza wersja rakiety z ostatnich sezonów po prostu tragedia, z niego nic nie bedzie dobrze że Samu powoli się rozkręca :D
0
Ktoś wierzy jeszcze w te rekompensaty ? xd
8
Stoch w tych warunkach bardzo dobry skok, jestem pewien że przy równych warunkach walczyłby o wygraną a tak jest 3 ale nie jest zle , jutro będzie lepiej :D
31
ale drukarnia, a komntatorzy jakby nic no szkoda gadac
0
Ale cienizna :D
1
@FCBeSeM no a jak miał wygrać skoczył 2 metry blizej niższa rekompensta i Lindvik zasłużenie wygrywa
0
jakiś dziwny ten sedzia w meczu Bayerny, dla mnie 2 karne dla bawarczyków
1
ta już widze jak Huber miał tylko -3.8 to jest parodia, mam nadzieje że jutro beą równe warunki.
0
Przecież nie żaden błą ani głowa tylko warunki i tyle szkoda gadac...
1
@Wossi61FCB 3mam kciuki :D
0
@Wossi61FCB chyba jednak nie takie magiczne :D