HolyGoalie97
Dołączył/a: wrzesień 2019
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
ale nasi dają to już teraz wiadomo o co chodził z tym wirusem :D
0
jeśli warunki będą równe Stoch moze powalczyc :D
0
Jestem pewien że gdyby sytuacja dotyczyał Kadry niemieckiej to wyglądałoby to inaczej ale co my możemy ;)
1
Przecież to powinny byc max 16 a nie 17 szkoda gadac na prawde
4
Ale Koeman to jest korek na prawde, te zmiany to już lepsze za Valverde były oczywiście w przenosni bo nie zmieniał a dzięki teu nas nie osłabiał a ten co wymyśla to jedna wielka masakra xd
1
On jest jakiś głupi ?
2
18 za takie lądowanie xd
0
@NeroTFP Jest mocny ale 18.5 za takie lądowanie to porażka, stoch dostał 19, a tak na prawde nie ma co porównywać, nie ogarniam tych sędziów
1
Stoch co odpalil, moze w końcu coś zaskoczy i jeszcze się poemocjonujemy jego występami w tym sezonie, mam taką nadzieje ;D
0
Ci nasi zmiennicy dzisiaj to jedna wielka porazka, tylko nas oslabiliy..
1
Przecież ten Mingueza to sie do tarcia chrzanu nadaje a nie do Barcelony...
0
@Janiama noty zamiast 17.5 to po 19 to masz plus4.5, dodaj lepszy skok Kubackiego i ma plus minus 30 pkt, nie badz taki drobiazgowy bo chodzi mi o to ze mogł byc zdecydowanie lepiej..
0
Teraz jeszcze bardziej szkoda skoku Stocha bo mógł spokojnie 15 metrów dorzucić plus lepsze noty czyli byłoby 30 pkt więcej , 5 metrów Kubackeigo i walka o złoto na prawde były szanse ach szkoda..
0
Ale noty za to lądowanie to masakra jakas...
4
Stoch to skacze tak jakby "bez jaj" nie wiadomo o co z nim chodzi czy starcił motywacje czy co, szkoda bardzo tegoskoku bo była szansa na złoto terazmysle że juz jest to mało pawdopodobne, szkoda.
0
@TheNekro94 o Stocha jestem spokojny ale troche sie boje o Kubackiego że dużo straci, według mnie najsłabszy z naszej czwórki .
1
a trzeba było zamknać oczy i walić pod poprzeczkę:D
0
@pawelfcb2010 ale jakie to ma znaczenie, skoro zdecydowali na niższą to jedziemy dalej, wiatr był okej więc powinien byc puszczony i tyle a nie takie czekanie na lepsze warunki, są równi i równiejsi, zobacz na noty stocha i Haoybeka to jedna wielka kompromitacja ..
0
hahaha czerwone z jakiej paki wiatr był odpowiedni kogo to obchodzi ze trener mu belke obniżył to jakas parodia ..
0
@Gaz Każde lepsze zagranie przez Piuga jest tutaj traktowane jako coś niesamowitego przez co nie których a np jego straty i gorsze zagrania są tuszowane tym że nie gra i takie tam , a prawda jest taka że to kolejny przeciętny zawodnik, róznica jest taka że mu bardziej zależy i wiecej biega poazuje sie do gry ale nie gra nic niesamowitego, taka jest prawda..
0
@Pilka_jest_okragla że niby co pokazał ? niczym sie nie wyróżnił, jedno fajne kierunkowe przyjęcie, troche pobiegał i tyle, trochę obiektywizmu..
1
@BarcaInfo ciekawe za co xd
1
Jak Messi odejdzie to Barcelona upadnie po prostu bedzie w ogonie Tabeli i taka jest prawda, obecni zawodnicy nie dają nic nikt nie potrafi wziac ciażaru gry, zaraz Ktoś mi wyjedzie z jakimś Dynamem, no właśnie Dynamem ,że niby bez Leo sobie lepiej poradzimy, dla mnie to jest głupota i tyle, drugi powie sprzedac Messiego i kupic tego tamtego a kto bedzie chciał tu przyjsć no Kto żaden piłkarz z Topu do nas nie zawita bo po prostu nie ma po co, w tym momencie Barcelona nie gwarantuje nic, a w tym momencie jesdynym naszym argumentem w celu pozyskanie zawdonika jest gra u boku Messiego nic po za tym, nie ma kasy nie ma drużyny, nie ma treniera nie ma nic, jedna wielka katastrofa i niestety nie widać światełka w tunelu ..
8
Najzwyczajniej żal mi Messiego ze musi grac z takimi"zawodnikami" to często nawet nie sa średniacy tylko sałbi zawodnicy, albo graja za nazwisko, przeciez to jest jakis dramat.. Po co na by ten Pjanic, jakiś śmieszny Grizzman, nasza 9 to moze strzelac n Ukrainie a nie w takim meczu, obrona jak zawsze wylew za wylewem, jedynie Araujo na plus, Pan sedzia dno dna , Cris strzelił2 karne z czego jeden to parodia a po za tym nic po prostu nic nie zagrał, nam po prostu brakuje klasowych zawodników i tyle sam Messi nic nie zrobi i niestety jemu sie już nie hce nic robic bo wie że sam nic nie zdziała, a nasz "Trenejro" tez zmianami sie nie popisał, no ale z gówna bata nie ukręcisz i tyle.
0
Dlaczego nie sprawdzał pierwszego ? :D
0
jezu ale druarnia za co ta żółta teraz masakra ..
2
Ja wiem że gramy jedno wielkie gówno ale oni na m strzelili bramki których nie powinni bo te sytuacj nawet nie powinny miec miejsca, faulu nie był a aut powinien być nasz i tyle w temacie, po co nam ten var to ja na prawde nie wiem..
16
to jest wręcz nieprawdopodobne jak w dobie Varu mozna gwizdnąć takiego karnego , brak słów..
0
Wie ktos moze albo co wysyłał to aktywacji konta na betclic ?
0
W końcu ruszyła maszyna .. :D