1

ale nasi dają to już teraz wiadomo o co chodził z tym wirusem :D

0

jeśli warunki będą równe Stoch moze powalczyc :D

0

Jestem pewien że gdyby sytuacja dotyczyał Kadry niemieckiej to wyglądałoby to inaczej ale co my możemy ;)

1

Przecież to powinny byc max 16 a nie 17 szkoda gadac na prawde

4

Ale Koeman to jest korek na prawde, te zmiany to już lepsze za Valverde były oczywiście w przenosni bo nie zmieniał a dzięki teu nas nie osłabiał a ten co wymyśla to jedna wielka masakra xd

1

On jest jakiś głupi ?

2

18 za takie lądowanie xd

0

@NeroTFP Jest mocny ale 18.5 za takie lądowanie to porażka, stoch dostał 19, a tak na prawde nie ma co porównywać, nie ogarniam tych sędziów

1

Stoch co odpalil, moze w końcu coś zaskoczy i jeszcze się poemocjonujemy jego występami w tym sezonie, mam taką nadzieje ;D

0

Ci nasi zmiennicy dzisiaj to jedna wielka porazka, tylko nas oslabiliy..

1

Przecież ten Mingueza to sie do tarcia chrzanu nadaje a nie do Barcelony...

0

@Janiama noty zamiast 17.5 to po 19 to masz plus4.5, dodaj lepszy skok Kubackiego i ma plus minus 30 pkt, nie badz taki drobiazgowy bo chodzi mi o to ze mogł byc zdecydowanie lepiej..

0

Teraz jeszcze bardziej szkoda skoku Stocha bo mógł spokojnie 15 metrów dorzucić plus lepsze noty czyli byłoby 30 pkt więcej , 5 metrów Kubackeigo i walka o złoto na prawde były szanse ach szkoda..

0

Ale noty za to lądowanie to masakra jakas...

4

Stoch to skacze tak jakby "bez jaj" nie wiadomo o co z nim chodzi czy starcił motywacje czy co, szkoda bardzo tegoskoku bo była szansa na złoto terazmysle że juz jest to mało pawdopodobne, szkoda.

0

@TheNekro94 o Stocha jestem spokojny ale troche sie boje o Kubackiego że dużo straci, według mnie najsłabszy z naszej czwórki .

1

a trzeba było zamknać oczy i walić pod poprzeczkę:D

0

@pawelfcb2010 ale jakie to ma znaczenie, skoro zdecydowali na niższą to jedziemy dalej, wiatr był okej więc powinien byc puszczony i tyle a nie takie czekanie na lepsze warunki, są równi i równiejsi, zobacz na noty stocha i Haoybeka to jedna wielka kompromitacja ..

0

hahaha czerwone z jakiej paki wiatr był odpowiedni kogo to obchodzi ze trener mu belke obniżył to jakas parodia ..

0

@Gaz Każde lepsze zagranie przez Piuga jest tutaj traktowane jako coś niesamowitego przez co nie których a np jego straty i gorsze zagrania są tuszowane tym że nie gra i takie tam , a prawda jest taka że to kolejny przeciętny zawodnik, róznica jest taka że mu bardziej zależy i wiecej biega poazuje sie do gry ale nie gra nic niesamowitego, taka jest prawda..

0

@Pilka_jest_okragla że niby co pokazał ? niczym sie nie wyróżnił, jedno fajne kierunkowe przyjęcie, troche pobiegał i tyle, trochę obiektywizmu..

1

@BarcaInfo ciekawe za co xd

1

Jak Messi odejdzie to Barcelona upadnie po prostu bedzie w ogonie Tabeli i taka jest prawda, obecni zawodnicy nie dają nic nikt nie potrafi wziac ciażaru gry, zaraz Ktoś mi wyjedzie z jakimś Dynamem, no właśnie Dynamem ,że niby bez Leo sobie lepiej poradzimy, dla mnie to jest głupota i tyle, drugi powie sprzedac Messiego i kupic tego tamtego a kto bedzie chciał tu przyjsć no Kto żaden piłkarz z Topu do nas nie zawita bo po prostu nie ma po co, w tym momencie Barcelona nie gwarantuje nic, a w tym momencie jesdynym naszym argumentem w celu pozyskanie zawdonika jest gra u boku Messiego nic po za tym, nie ma kasy nie ma drużyny, nie ma treniera nie ma nic, jedna wielka katastrofa i niestety nie widać światełka w tunelu ..

8

Najzwyczajniej żal mi Messiego ze musi grac z takimi"zawodnikami" to często nawet nie sa średniacy tylko sałbi zawodnicy, albo graja za nazwisko, przeciez to jest jakis dramat.. Po co na by ten Pjanic, jakiś śmieszny Grizzman, nasza 9 to moze strzelac n Ukrainie a nie w takim meczu, obrona jak zawsze wylew za wylewem, jedynie Araujo na plus, Pan sedzia dno dna , Cris strzelił2 karne z czego jeden to parodia a po za tym nic po prostu nic nie zagrał, nam po prostu brakuje klasowych zawodników i tyle sam Messi nic nie zrobi i niestety jemu sie już nie hce nic robic bo wie że sam nic nie zdziała, a nasz "Trenejro" tez zmianami sie nie popisał, no ale z gówna bata nie ukręcisz i tyle.

0

Dlaczego nie sprawdzał pierwszego ? :D

0

jezu ale druarnia za co ta żółta teraz masakra ..

2

Ja wiem że gramy jedno wielkie gówno ale oni na m strzelili bramki których nie powinni bo te sytuacj nawet nie powinny miec miejsca, faulu nie był a aut powinien być nasz i tyle w temacie, po co nam ten var to ja na prawde nie wiem..

16

to jest wręcz nieprawdopodobne jak w dobie Varu mozna gwizdnąć takiego karnego , brak słów..

0

Wie ktos moze albo co wysyłał to aktywacji konta na betclic ?

0

W końcu ruszyła maszyna .. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?