HolyGoalie97
Dołączył/a: wrzesień 2019
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Najlepszy mecz Barcy i Messiego w sezonie, przypadek? :)
1
i gdzie był niby teraz spalony w meczu City jak mnie to denerwuje , skąd oni wzieli tego spalonego xd
0
ale drukarnia dla Psg
0
co wy gadacie, przeciez to widac ze nasi znów nie trafili z warunkami ...
1
Przecież tu nic nie było ustawione Najman po 20 sekundach stwierdził że w boksie nie ma szans i zrobił co zrobił żeby zrobić mu jakąś"Krzywde" i tyle :D
2
W Barcelonie grają teraz tacy przeciętniacy że szkoda gadac, co to w ogóle za zmiany.. Trincao i "Brajtłajt" przeciez oni nic nie wnoszą:)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
A moze tak "Riki" za Pedriego :D
2
Taki typowy mecz za Brzęczka, nie gramy nic ciekawego rywal lepiej ale jakoś prowadzimy :D
0
@KapiFCB Według mnie czuł respekt i dlateg nie poszedł na 100% na Materle gdy mógł :)
0
mimo wszystko , szacun dla Materli :)
0
@xVENUMx Materla !
5
mód na moje oczy :D
3
boją sie czy co przeciez to ewidentny karny..
0
przeciez gol jest xd
3
no to co powinien byc powtarzany karny jak kiedys dla Realu :)
1
Jezu ale kapeć, jak mozna coś takiego wpuścić przecież to jest piła bramkarza a nie ...
0
piłka Neuera po takim przyjęciu powinienwejść w nogi i ją złapać a się zesrał ;p
0
@VenoM ja to śmiem twierdzićżę Ci "Varowcy" sami czasami tego nie wiedzą czy jest spalony czy nie i wszystko zalezy jak im sie narysuje i tyle.
0
@Gosciuu taki że po narysowaniu "kresKi" widzisz że jest spalony a nie takie chore rysunki...
0
takie spalone są jakieś chore na prawde już nie wspomnie o grubisći tych lini, wedug mnie spalony powinieny być widoczy gołym okeim a nie coś na miilimetr ..
1
ile Messi włożył w to siły nie chciałby dostac z tej piły na miejscu Bravo :D
0
maskar jak mozna sie zastanawiac nad tym..
1
Griz jest tragiczny, nie wiem jak mozna pisac o jego poruszaniu sie czy pressingu , jak ma 3 takie piły i nic w sieci to jest jakas tragedia ;)
1
szukali szukali ale nie znalezli :D
0
Grizman stabilnie :D
2
sedzia patrzy w ekran i nie widzi karnego dla Bayernuu to sa jakiej jaja normalnie :D
2
no spalony był
0
Messi to zapomniał jak sie strzela chyba..
3
mniejza o ten remis , Real jest chyba jeszcze słabszy od nas mimio że wygrali z nami po błedzie Koemana według mnie który zle zestawił skład, Przeciez oni nie wyjdą z tej grupy , Przegrają z Interem Szachtar pyknie Borussie i są w dupie bo na Ukranie raczej nie wygrają :D