1

Najlepszy mecz Barcy i Messiego w sezonie, przypadek? :)

1

i gdzie był niby teraz spalony w meczu City jak mnie to denerwuje , skąd oni wzieli tego spalonego xd

0

ale drukarnia dla Psg

0

co wy gadacie, przeciez to widac ze nasi znów nie trafili z warunkami ...

1

Przecież tu nic nie było ustawione Najman po 20 sekundach stwierdził że w boksie nie ma szans i zrobił co zrobił żeby zrobić mu jakąś"Krzywde" i tyle :D

2

W Barcelonie grają teraz tacy przeciętniacy że szkoda gadac, co to w ogóle za zmiany.. Trincao i "Brajtłajt" przeciez oni nic nie wnoszą:)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

A moze tak "Riki" za Pedriego :D

2

Taki typowy mecz za Brzęczka, nie gramy nic ciekawego rywal lepiej ale jakoś prowadzimy :D

0

@KapiFCB Według mnie czuł respekt i dlateg nie poszedł na 100% na Materle gdy mógł :)

0

mimo wszystko , szacun dla Materli :)

0

@xVENUMx Materla !

5

mód na moje oczy :D

3

boją sie czy co przeciez to ewidentny karny..

0

przeciez gol jest xd

3

no to co powinien byc powtarzany karny jak kiedys dla Realu :)

1

Jezu ale kapeć, jak mozna coś takiego wpuścić przecież to jest piła bramkarza a nie ...

0

piłka Neuera po takim przyjęciu powinienwejść w nogi i ją złapać a się zesrał ;p

0

@VenoM ja to śmiem twierdzićżę Ci "Varowcy" sami czasami tego nie wiedzą czy jest spalony czy nie i wszystko zalezy jak im sie narysuje i tyle.

0

@Gosciuu taki że po narysowaniu "kresKi" widzisz że jest spalony a nie takie chore rysunki...

0

takie spalone są jakieś chore na prawde już nie wspomnie o grubisći tych lini, wedug mnie spalony powinieny być widoczy gołym okeim a nie coś na miilimetr ..

1

ile Messi włożył w to siły nie chciałby dostac z tej piły na miejscu Bravo :D

0

maskar jak mozna sie zastanawiac nad tym..

1

Griz jest tragiczny, nie wiem jak mozna pisac o jego poruszaniu sie czy pressingu , jak ma 3 takie piły i nic w sieci to jest jakas tragedia ;)

1

szukali szukali ale nie znalezli :D

0

Grizman stabilnie :D

2

sedzia patrzy w ekran i nie widzi karnego dla Bayernuu to sa jakiej jaja normalnie :D

2

no spalony był

0

Messi to zapomniał jak sie strzela chyba..

3

mniejza o ten remis , Real jest chyba jeszcze słabszy od nas mimio że wygrali z nami po błedzie Koemana według mnie który zle zestawił skład, Przeciez oni nie wyjdą z tej grupy , Przegrają z Interem Szachtar pyknie Borussie i są w dupie bo na Ukranie raczej nie wygrają :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?