HolyGoalie97
Dołączył/a: wrzesień 2019
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gruzin94 jasne że tak, jednak wyszło że miał około -3 pkt za wiatr, jestem pewien że miał zdecydowanie lepsze warunki tylko przeliczniki tego nie oddały i tyle w temacie ;)
7
Widać jak Huberowi ciśnie pod narty, aż mu falują a pózniej plus 2 pkt, wiem że to jest niby uśrednione ale to jest po prostu jedna wielka kicha, te całe przeliczniki xd
0
Tylko nie Pjanic...
4
uważam że to jednak Kamil dzisiaj wygra,oczywiście jeśli bedą równe warunki :)
0
CO oni biorą ? Wolny 143 xd Cytując klasyka 'Bedzie sie działo" :D
1
@Janiama Kamio zawsze był jednym z wolniejszych, w tym momencie jest w takiej formie że to nie ma większego znaczenia.
1
Co Stoch ma forme to nie mam pytań , przy równych warunkach jutro i w NIedziele zwycięstwo :D
7
Stękała co porobił , 146 w treningu :D
0
uu ale zmiany sie szykują xd to jest jakaś porażka..
1
to Kto pierwszy Brajt czy Trincao ? :D
0
ale te Linie to są śmieszne jakieś to wygląda tak że wyjdzie jak im sie uda narysowac :D
0
to powinny byc same 20 a nie ;)
0
To Stoch powiększy swoją przewage o 25pkt a nie Granulat odrobi xd , Kamil złapał luz i forme, coś czuje ze bedzię kolejna kula do kolekcji :D
5
Ronaldo zagrał nieczysto i dał asyste :D tylko On tak potrafi :D
6
Tak sobie patrze i na pawde w tym sezonie już Rekord Mullera sie nie obroni, Lewy idzie jak burza oby tylko go kontuzje omijały i będzie rekord :D
15
Oj coś czuję że Granerud bedzię tak napięty że po prostu sie spali i bedzię po prostu leciał w dół w klasyfikacji, najlepsze w tym wszystkim jest to że nasi wiecznie mieli pecha do warunków i taka jest prawda, już nie wspomnie że w drugiej serri dzisiejszgo konkursu miał więcej punktów odjętych od Kamila a ten po prostu go zamiótł tym drugom skokiem, oj boli dupa i gość nie potrafi przegrywac, już nie bede wspominał o notach dla Kamila bo co gość ma styl to nie mam pytań a bardzo rzadko dostaje noty adekwatne do prezentowanego stylu, także niech sie Norweg nie odzywa bo tylko irytuje, ale przez to jeszcze bardziej nie moge sie doczekac konkursu żeby Kamil mu pokazał miejsce w szeregu ;)
1
Ale Granerud sobie nagrabił na LaRambli :D
2
@Maniek9444 W równych warunkach to on właśnie nie ma szans, Stoch jest na fali wznoszącej, tylko własnie on miał ciagle pecha do warunków a teraz role sie odwróciły i norweg już płacze, w tym sęk właśnie że jak warunki będą równe to Stoch pozamiata razem z Kubackim który lubi tam skakac a jemu pozostanie 3 miejsce i tyle w temacie ...
0
Czy tylko mnie denerwuje ten cały SUle? gość jest drewniany jak nie wiem, nie pojmuje jak Ktos taki gra w takim Bayernie jak dla mnie to on jest gorszym zawodnikirm od Bednarka a jednak taki Bayern a Southampton dzieli przepaść ;)
5
jakim prawem on dostał punkty za wiatr ..
0
Ciekawe czemu Żyła dstał po 17.5 to chore jakies jest na prawde a skoczył prawie 130 xd
0
Johanson skacze pokazuje e wiatr zpod narty ląduje a tu plus 4.7 no to chore jst ...
2
te przeliczniki są gówno warte xd
0
wszyscy smieją się że Busi wchodzi, szkoda zę nie widzą że De jong jeszcze "nie wszedł"..
0
Ale na co ten Trincao teraz xd
0
spalony na pewno xd
1
Jeju ale tragedia, oczy bolą xd
1
Stoch wygra cały turniej, złapał luz, widać była w końcu radość ze skoku, szkoda że musi dac zdecydowanie wiecej za 19 niż taki nieiec który ląduje okrakiem a i tak dostaje 19, żenada i tyle ale nic na to nie poradzimy :)
6
19.5 dla Stękały a nie ...
1
Oj będą emocjae a to najważniejsze :D