HolyGoalie97
Dołączył/a: wrzesień 2019
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ale Cr Urwał :D
0
Vidal z Suarezem pierwsi do zmiany oglnie fajny mecz do oglądania ;)
0
Kurde ale z Suareza to się zrobił słon zero zwrotności ..
1
@Jcob95 co e tym śmiesznego ?
1
nie oszukujmy się Real też jest cienki tylko my oraz sędziowie tuszujemy ich wyniki oglądam ten mecz i na prawdę nic ciekawego nie pokazują, na prawde my gramy kaszankę ale oni wcale nie grają jakos lepiej :)
0
drażnią mnie Ci komentatorzy..
0
przynajmniej bez kontrowersji :D
0
@rado_Barca tak n dobrą sprawe w większosci krajów europejskich jes podobny program socjalny
0
@Ghotti nie chodzi mi o ro że mają nie brac Tylko po co tak gadać na ten pis gdy korzystasz z ich programów
0
Najlepsze że wszyscy gadają np na 500 plus ale każdy kto może to z tego korzysta i mówi że dlaczego ma nie korzystac skoro inni biorą :D
0
@Bykunn np. że nie szanuje swojego podpisu ;D
1
to Przemówienia to jest jedna wielka żenada oboje mają za uszami i każdy To wie a nawalają jeden na drugiego :D
1
Najlepsze jest to że teraz już nie ważne poglądy tylko hasła "wszysy Na Trzaskowskiego w drugiej turze" Tylko aby Duda nie wygrał a według mnie Wygrana Trzaskowskiego nic by nie zmieniła :D
0
@kuz Przecie to byłaby analogiczna sytuacja jak z Pisem teraz więc nie powiedziałbym że to taki słuszny wybór ;)
0
Nasza na tym samym poziomie co pan sędzia dzisiaj więc nie mogło się udać ...
2
Tu była ręka a u Benzemy nie no nie mogę
2
Tu jest faul ale karnego nie było żenada :D
1
hahah i już żółta
0
na jak za to nie ma karnego xd
1
Szkoda Tego gola bo Mallorca ma jakiś tam pomysł i mają dobre momenty
1
@Mokofacza nie To nie była typowa akcja bark w bark zawodnik Mallorcy wychodzi z Kontrą a tamten chciał przerwac akcję i uderzył go całą swoją siłą dla mnie to jest faul i nie ma innej opcji :)
0
@bolo93 a o To było według Ciebie ? Przecież to nie była akca bark w bark tylko Carvachal leciał z zamiarem przerwania akcji i uderzył gościa z Tyłu az sam sięprzewrócił jaka nienawiść , wystarczy spojrzec i tyle ...
0
Najlepsze że Bale na spalonym i nie absorbuje uwagi obrońców ani nikogo a co było z Sociedad wszyscy wiemy :D
0
masakra jakas kazdy kolejny mecz Realu i zawsze coś na prawde to jest porazka aż sie odechciewa
4
a szkoda gadac wjeżdza w niego Barem i nie ma nic na nawet go piłka nie interesuje żenada na prawde
4
dla mnie topowinien być faul
1
Ciekawe czy beą jakiws zmiany od początku drugiej połowy albo chociaz przed 60 minutą :D
1
Suarez żenada dwie akcje i dwie spartolił
0
No rzeczywiście "każda ręka ofensywna" :D
0
@ArterkHD nigdzie nie napisałem że jest słabym napastnikiem tylko według mnie jest Przeceniany a Lewandowski jest niestety niedoceniany takie moje zdanie nie musisz się z nim zgadzać Pozdro :)