2

Ale Cr Urwał :D

0

Vidal z Suarezem pierwsi do zmiany oglnie fajny mecz do oglądania ;)

0

Kurde ale z Suareza to się zrobił słon zero zwrotności ..

1

@Jcob95 co e tym śmiesznego ?

1

nie oszukujmy się Real też jest cienki tylko my oraz sędziowie tuszujemy ich wyniki oglądam ten mecz i na prawdę nic ciekawego nie pokazują, na prawde my gramy kaszankę ale oni wcale nie grają jakos lepiej :)

0

drażnią mnie Ci komentatorzy..

0

przynajmniej bez kontrowersji :D

0

@rado_Barca tak n dobrą sprawe w większosci krajów europejskich jes podobny program socjalny

0

@Ghotti nie chodzi mi o ro że mają nie brac Tylko po co tak gadać na ten pis gdy korzystasz z ich programów

0

Najlepsze że wszyscy gadają np na 500 plus ale każdy kto może to z tego korzysta i mówi że dlaczego ma nie korzystac skoro inni biorą :D

0

@Bykunn np. że nie szanuje swojego podpisu ;D

1

to Przemówienia to jest jedna wielka żenada oboje mają za uszami i każdy To wie a nawalają jeden na drugiego :D

1

Najlepsze jest to że teraz już nie ważne poglądy tylko hasła "wszysy Na Trzaskowskiego w drugiej turze" Tylko aby Duda nie wygrał a według mnie Wygrana Trzaskowskiego nic by nie zmieniła :D

0

@kuz Przecie to byłaby analogiczna sytuacja jak z Pisem teraz więc nie powiedziałbym że to taki słuszny wybór ;)

0

Nasza na tym samym poziomie co pan sędzia dzisiaj więc nie mogło się udać ...

2

Tu była ręka a u Benzemy nie no nie mogę

2

Tu jest faul ale karnego nie było żenada :D

1

hahah i już żółta

0

na jak za to nie ma karnego xd

1

Szkoda Tego gola bo Mallorca ma jakiś tam pomysł i mają dobre momenty

1

@Mokofacza nie To nie była typowa akcja bark w bark zawodnik Mallorcy wychodzi z Kontrą a tamten chciał przerwac akcję i uderzył go całą swoją siłą dla mnie to jest faul i nie ma innej opcji :)

0

@bolo93 a o To było według Ciebie ? Przecież to nie była akca bark w bark tylko Carvachal leciał z zamiarem przerwania akcji i uderzył gościa z Tyłu az sam sięprzewrócił jaka nienawiść , wystarczy spojrzec i tyle ...

0

Najlepsze że Bale na spalonym i nie absorbuje uwagi obrońców ani nikogo a co było z Sociedad wszyscy wiemy :D

0

masakra jakas kazdy kolejny mecz Realu i zawsze coś na prawde to jest porazka aż sie odechciewa

4

a szkoda gadac wjeżdza w niego Barem i nie ma nic na nawet go piłka nie interesuje żenada na prawde

4

dla mnie topowinien być faul

1

Ciekawe czy beą jakiws zmiany od początku drugiej połowy albo chociaz przed 60 minutą :D

1

Suarez żenada dwie akcje i dwie spartolił

0

No rzeczywiście "każda ręka ofensywna" :D

0

@ArterkHD nigdzie nie napisałem że jest słabym napastnikiem tylko według mnie jest Przeceniany a Lewandowski jest niestety niedoceniany takie moje zdanie nie musisz się z nim zgadzać Pozdro :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?