0

@ksobi NIe wylądował na dwie nogi bez telemarku

1

jak mozna dac za takie lądowanie 17 p?

0

@NeroTFP Tylko zobacz gdzie skoczył Japoniec i porównaj to teraz do Kubackiego

7

Te noty dla Kubackiego Żyły i Stocha to jakiś ząrt, stranie mnie to irytuje i jak zawsze Kraft i Japoniec zawyzone noty a nasi punk lub 0,5 w dół a to bardzo duzo na małej skoczni

0

Orientuje si ktoś gdzie moge kupić kompletny strój bramkasrski naszej Barcy ?

1

@kamilo0066 Co Ty pieniczysz jaki tu miałes spalony tu nic nie widac gołym okiem a nawet na tej smiesznej lini

0

Kabaret!!
masakra

1

jaka ręką xd jeszcz Ci komentatorzy masakra

1

Szczerze mówiąc to gramy lepiej niżsie spodziewałem w sumue to dobre nastawienie przed naszymi meczami za Valverde po prostu nie nastawiac sie na nic :D

1

Pomijajać że Valencia jest słaba nie rozumiem dlaczego nie było Karnego po łokciu Krosa, przy takim faulu gdzies w srodku pola i pewnie jeszcz zółta a tu nic przynajmniej tak powinno byc zgodnie z przepsami , ja tego w ogóle nie ogarniam, poijam fakt ze taki karny nic by nie zmienił bo Real jest o niebo lepszy :)

0

i niech mi Ktos powie za co Japoniec dostał 18 a kot 17 to jes chore

0

Valverde na koniec masakra jakas zadowolony jak po zwycięstwie, Neto to nie bramkarz na Barcelone zamiast wyjść i skrócić to stoi i czeka nie wiadomo na co , z drugiej strony jakby Suarez wykorzytsał co miał ten gol nie miałby znaczenia..

2

Ja Normalnie nie mogę, Kraft lądowanie koślawe tylko 123 mi noty po 18.5 to jest chore jak on jest pchany przez sędziów

0

@Janiama Przestań i tak miał najlepsze warunki z czołówki,miał po prostu szczęście i tyle, nic po za tym Stoch nie miał szans w tych warunkach na które trafił

0

z Dużej chmury mały deszcz, ogólnie to wyglądalismy tragicznie zero Kontroli. sytuacji bramkowych no nic a szkoda ..

0

@RonnieXavi ale jaka walka :D

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

aa Miał ndzieje że będę ja :D

2

jak dla mnie tenAlisson jest nieco przreklamowany nie pamietam żadnej jakiejs jego parady o której wszyscy by mówili ..

0

Najlepsze jest to , że treaz wszyscy o tym że Lewy tylko 2 czy 3 miechy na dobrym poziomie i zeby utrzymał to przez 10 a teraz spójrzmy na Ronaldo jaki on utrzymuje poziom i na jakiej pozycji będzie xd

3

ja nie wiem jak mozna sie śmiac z tego miejsca lewego ze dupka boli ? a No Boli bo powinien byc zdecydowaniw wyzej i tyle w temacie zaraz zapiecze jak Messi nie wygra..

0

Najlepsze jest to ze za takie głupoty daje kartki i pokazuje jaki to on Twardy a przy takim faulu na Piqe nie daje kartki bo nie ma jaj co za człowiek ...

0

@BarcaaVEB Akurat Neuer wczoraj tez kilka dobrych interwencji

5

Jak ten Lahoz irytuje

0

Mówcie co chcecie ale Stoch ma mega pecha dzisiaj

0

skacze Żyła 123 telemar ładny dostaje po 17 , skacze po nim niemiec 121 gorszy telemarki noty po 17.5 jakie to jest chore ...

0

Ktoś mi powie czemu Valverde nie da szansy Fatiemu czy chociażby nie wpuści Arthura ? Jak on mnie dobija :(

2

w koncu mozna normalnie oglądac nasz mecz i oczy nie bolą :D

0

@l0Messini to tylko chwilowe jak poda kilka razy do tyłu to im się odwidzi :D

0

Szkoda ze nie ma Arthura ale zawsze mogło być gorzej :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?