HolyGoalie97
Dołączył/a: wrzesień 2019
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ksobi NIe wylądował na dwie nogi bez telemarku
1
jak mozna dac za takie lądowanie 17 p?
0
@NeroTFP Tylko zobacz gdzie skoczył Japoniec i porównaj to teraz do Kubackiego
7
Te noty dla Kubackiego Żyły i Stocha to jakiś ząrt, stranie mnie to irytuje i jak zawsze Kraft i Japoniec zawyzone noty a nasi punk lub 0,5 w dół a to bardzo duzo na małej skoczni
0
Orientuje si ktoś gdzie moge kupić kompletny strój bramkasrski naszej Barcy ?
1
@kamilo0066 Co Ty pieniczysz jaki tu miałes spalony tu nic nie widac gołym okiem a nawet na tej smiesznej lini
0
Kabaret!!
masakra
1
jaka ręką xd jeszcz Ci komentatorzy masakra
1
Szczerze mówiąc to gramy lepiej niżsie spodziewałem w sumue to dobre nastawienie przed naszymi meczami za Valverde po prostu nie nastawiac sie na nic :D
1
Pomijajać że Valencia jest słaba nie rozumiem dlaczego nie było Karnego po łokciu Krosa, przy takim faulu gdzies w srodku pola i pewnie jeszcz zółta a tu nic przynajmniej tak powinno byc zgodnie z przepsami , ja tego w ogóle nie ogarniam, poijam fakt ze taki karny nic by nie zmienił bo Real jest o niebo lepszy :)
0
i niech mi Ktos powie za co Japoniec dostał 18 a kot 17 to jes chore
0
Valverde na koniec masakra jakas zadowolony jak po zwycięstwie, Neto to nie bramkarz na Barcelone zamiast wyjść i skrócić to stoi i czeka nie wiadomo na co , z drugiej strony jakby Suarez wykorzytsał co miał ten gol nie miałby znaczenia..
2
Ja Normalnie nie mogę, Kraft lądowanie koślawe tylko 123 mi noty po 18.5 to jest chore jak on jest pchany przez sędziów
0
@Janiama Przestań i tak miał najlepsze warunki z czołówki,miał po prostu szczęście i tyle, nic po za tym Stoch nie miał szans w tych warunkach na które trafił
0
z Dużej chmury mały deszcz, ogólnie to wyglądalismy tragicznie zero Kontroli. sytuacji bramkowych no nic a szkoda ..
0
@RonnieXavi ale jaka walka :D
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
aa Miał ndzieje że będę ja :D
2
jak dla mnie tenAlisson jest nieco przreklamowany nie pamietam żadnej jakiejs jego parady o której wszyscy by mówili ..
0
Najlepsze jest to , że treaz wszyscy o tym że Lewy tylko 2 czy 3 miechy na dobrym poziomie i zeby utrzymał to przez 10 a teraz spójrzmy na Ronaldo jaki on utrzymuje poziom i na jakiej pozycji będzie xd
3
ja nie wiem jak mozna sie śmiac z tego miejsca lewego ze dupka boli ? a No Boli bo powinien byc zdecydowaniw wyzej i tyle w temacie zaraz zapiecze jak Messi nie wygra..
0
Najlepsze jest to ze za takie głupoty daje kartki i pokazuje jaki to on Twardy a przy takim faulu na Piqe nie daje kartki bo nie ma jaj co za człowiek ...
0
@BarcaaVEB Akurat Neuer wczoraj tez kilka dobrych interwencji
5
Jak ten Lahoz irytuje
0
Mówcie co chcecie ale Stoch ma mega pecha dzisiaj
0
skacze Żyła 123 telemar ładny dostaje po 17 , skacze po nim niemiec 121 gorszy telemarki noty po 17.5 jakie to jest chore ...
0
Ktoś mi powie czemu Valverde nie da szansy Fatiemu czy chociażby nie wpuści Arthura ? Jak on mnie dobija :(
2
w koncu mozna normalnie oglądac nasz mecz i oczy nie bolą :D
0
@l0Messini to tylko chwilowe jak poda kilka razy do tyłu to im się odwidzi :D
0
Szkoda ze nie ma Arthura ale zawsze mogło być gorzej :D