0

no dawac juz tego "Nowego" :D

0

Rakietano no nie mogę co on Dzis wypraiwa jaki walczak :D

0

@ProMILs na temat gry ..

2

wiecie co trxeba zrobic zeby miec zielone ? napisac negatywny komentarz na temat gry Rakitica :D

29

Jezu ale Rakitic to jest sęk..

15

Co Oni pieprza o tym Rakiticu przeciez golb to zasługa tylko Leo xd

0

Czemu my ne postaramy się o takiego Dzika jak Haaland :D

4

Mbape to potrfi Jakimś ogórkom z Belgii nastrzelac , Ney to juz nie ta półka co jak za czasów grał u nas, lepiej go odpuścić :)

6

Przychodzi jakas lepiej zoorganizowana drużyna i Psg nie ma juz nie wspomne o Mbape i Neyu którzy jak na razie tylko gwiazdorzą , tak w ogóle to ten pierwszy jest dla mnie nadmuchiwany przez media nie prypominam sobie meczu z jakims powaznym rywalem gdze pokazla coś wiecej taka moja opinia :)

8

Brak Karnego na Messim to jakaś kpina, zresztą Messi chodzi cały mecz a m 3 asysty, zginiemy bez niego, niech mi Ktoś powie na Cholere wchodzi drewniany Rakitic nadaje sie do Barcy tak samo jak Roberto niewspominająć o naszym Super transferze z Francji to jest żenada jakas, No i dziwne że Messi wkurziny jak kolejny transfer za dużą kase a tak na prawde sam to dzwiga duży Plus dla De Jonga I to tyle :)

5

Widać jak Młodemu zalezy zeby sie pokazac :D

0

@goldenboy człowieku jakiej męskiej gry przeciez to jest faul i zółta wiem ze czesto symuluje ale popatrz troche a nie patrzysz steoretypami

9

Ale Rakitic to jest Kołek ...

4

widzieliscie goscia z 6 jak cisnął za Leo i go łapał a sam sie przewrócił :D

0

Zobaczymy co nasz Barca pokaze pod wodzą "Dziadzi" :D

0

w momwncie jego skoku warunki nie miescily sie w korytarzu to jest chore

2

najbaerdziej to szkoda Stocha bo skok na prawde dobry przy dobrych warunkach byłby w czubie :)

0

on tylko stał co miał mu moze zejsc z drogi ? chore to jest

4

nic nie było masakra jakas

0

@Janiama NIe, chore są osoby korzystające z tego programu mając takie zarobki ;)

1

@Janiama tak na dobrą sprawe wszystko zalezy w jakim momencie i gdzie jestesmy bo osoba która normalnie pracuje i ma trójke dzieci cieszy sie z 500 plus bo to są na prawde fajne pieniadze dla takiej rodziny, osoba która widzi patologoe z dziecmi powie o to jest własnie to na co idą "moje" pieniadze, tak to wygląda :)

0

@Jordi10 Jak dla mnie wielu pikarzy robi to pod publiczke, chodzi o to ze po prostu hamuje radość i udaje ze nie cieszy ich ten gol bo został strzelony byłej drużynie a jest inaczej ;)

0

a mówili że Krzychu bez asyst a tu cyka asysta :D

7

Wiadć , że Piątek nie zapomniał jak sie strzela, szkoda tylko ze własnie takich sytuacji jak ta ma bardzo nie wiele :)

3

Czego stoisz na torach, czego stoisz na torach :D

0

z czego oni sie tak cieszą :D

0

ciekawe jak hbedzie przestrezegany przepis z linią u bramkarza :D

1

Mogł go po prostu delikatnie kopnąć w nooge podczas biegu a nie robić sanki wiedział ze i tak i tak czerwo więc zrobił to najostrzej jak mógł taka jest prawda :)

1

Ale City ciśnie :D

1

@Triv44 zobacz skok Małysz na 107 . 5 i zobacz jak wylądował specjalisto od lądowania , Stoch tez tak skakał i lądował telemarkiem tam gdzi Inni własnie tak jak teraz NIemiec czyli mozna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?