HolyGoalie97
Dołączył/a: wrzesień 2019
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ruger lezy 3 minuty, zmiany przerwy a sedzia dolicza 3 minuty xd
2
Tez macie szybciej komentarz od obrazu ?
0
wytrzymają ? :D
0
no i pięknie jak na razie :D
7
Jezu Roberto gra 5 minut a juz mnie irytuje..
0
Po co ten ROberrto no kompletnie tego nie rozumiem
0
cała bramka pusta a co tam trafie w bramkarza xd
12
Real po prostu oddycha rękawami, jeszcze tylko bęcki od Chelsea i koniec sezonu :D
0
Oczywiście Komwntarz Promadryt przez cały mecz xd
0
Jak ta Chelsea dotarła do półfinału Lm to ja nie wiem :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
dla mnie to strzał w kolano ta zmiana ale obym sie mylił ;D
3
co ten jełop teraz gwizdnął xd
0
zobaczycie ze przy takim wyniku sdzia doliczy 4 5 minut :)
1
@budel17 Żeby to było jeszcze obok bramki, on postraszył gołębie :D
3
Teraz wiadomo dlaczego Alena gra gdzie gra :D
0
Ktoś mi powie czemu teraz w przerwie Modric nie dostał kartki ?
0
Ile bym dał By w wprowadzili zatrzymywanie czasu gdy piłka nie jest w grze, przecież to jest niepojęste ile Psg urwało minut. Sędzie dolicza 4 minuty Navas wznawia gre przez minute pozniej przez drugą leży i rzeczywistego czasu gry zostaje max 1 minuta, skrócić mecz do 35 minut wprowadzic zatzrynywanie czasu jak w Piłce ręcznej i skończy sie pajacowanie i granie na czas.
0
Fajne meczycho ale komentatorzy to porażka w ogóle nie ogarniają xd
0
Co Neymar chce osiagnać takim zachowanuem przy takich lekkich faulach t ja nie wiem ;)
0
@Majkel34 U nas zawsze to był Jakotakokiwa ! :D
1
Przed meczem miałem tylko jedną myśl, jak mają przegrac to niech przegrają ale żebym sie tylko na sedziego nie urwiał no ale tak sie nie da niestety, zawsze cos musi byc nie tak, mam nadzieje że Dembele zejdzie bo to jak on jest głupi i niemyślacy to nie mam pytan, tylko sie człowiek denerwuje.
0
Ale Muller zagrał ręką :D
1
Ale spalony xd
0
Najlepsze że mimo że jest Var wciąż po meczch Lm mozna przeczytac tytuły w stylu 'Kontrowesja w meczu tym i tym" nic sie nie zmienia :D
0
@Striker dokładnie :D
0
Ciekawe co oni tak długo sprawdzali teraz na tym Varze przy golu xd
5
Ja to nie ogarniam działania tego całego Varu skoro przy takich spornych sytuacjach nie jest używany to kiedy ma być, sytuacja z Benzemą i ta przy golu powinny byc chociaz obejrzane a tu nie ma nic no bez sensu.
0
@RichardWinters no bo tak jest zę piłka spokojnie do wyjęcia gdyby po prostu sie lepiej ustawił i zachował spokój, co nie znaczy że go obwiniam za tego gola, ogólnie jego postaw w tych 3 meczach zdecydowanie na minus, a własnie od tkich zawodników trzeba wymagac więcej i najwyrazniej ja więcej wymagam od takiego bramkarza jak Szczęsny niż Ty i tyle, ale według Ciebie będzie to obwinianie.
1
@RichardWinters ja go nie obwiniam tylko uważam że taki bramkarz powinien dac coś więcej a nie, według mnie ciągle poniżej oczekiwań w reprezentacji i tyle.