Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Kgorecki2500 Wychodzi na to, że nikt nie wie jak działa w ogóle ten immunitet. Nie powinien on absolutnie chronić typa w tej sytuacji, ale chroni xD
0
@barcelonaLM @urbipl
Nie mam pojęcia jakim cudem chłop jest objęty tym immunitetem, skoro jest to immunitet funkcyjny, podobny do 90% innych immunitetów wynikających z przynależności do szeroko rozumianego personelu organizacji międzynarodowej.
Powinno to oznaczać, że ten immunitet obejmuje tylko czyny popełnione tylko w związku ze sprawowaniem mandatu oraz w drodze do i z misji xD
Przecież to są całkowite podstawy prawa dyplomatycznego. Nie pojmuję tych bubli prawnych związanych z akurat tym immunitetem...
0
@FcPortoFan1999 Dawać Litwinów to na wyjazd pojadę.
4
@macio_944 @Luciano99 @macio_944
Piękna La Bamba
U mnie też tak jest :D
5
@MichuZ44 Absolutnie nie. Nienawidzę tatuaży u kobiet a szczególnie jak u Ewy Swobody, gdy wygląda jak mój zeszyt z podstawówki.
6
@adamek20151 Jasne, będzie osłabieniem.
3
@Essos Przez finał Copa America to dzisiaj potężne 2h snu
6
@DLFCB To Ty chyba nie oglądałeś meczu Lech Poznań - Jagiellonia Białystok
1
@Arden Bo nie znają swoich praw. Jeżeli ktoś codziennie robi imprezę o 12 czy o 16 i w sposób znaczący uprzykrza życie to masz prawo domagać się uspokojenia delikwenta.
9
@Arden Czemu po 22? Skąd to głupie przeświadczenie, że w Polskim ustawodawstwie istnieje coś takiego jak cisza nocna :D Jeżeli hałas utrudnia korzystanie z nieruchomości, to nieważne czy jest to 12, 16 czy 24 i tak jest to naruszenie. W szczególności wskazuje na to art. 144 k.c. albo art 51 k.w.
2
@BulaKG Gorzej jak się okaże, że akurat ten jeden dzieciak nie zbuduje odporności, a wręcz przeciwnie.
1
@Kapitan hawk Deprecjonujesz wielką Ligę Narodów? To może jeszcze powiesz, że Audi Cup Kane'a jest warty tyle co nic?
6
Wspaniały to był mecz. Nie zapomnę go nigdy. Dobrze, że chociaż Leo wygrał.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dawaj karnego z kapelusza, żeby więcej dymów było
2
O Bogowie, walka!
0
Brawo Lautaro, ale mogliście 15 min wcześniej
1
@Transu96 Czekali aż wstaniesz
1
Rabini zgodni, ale jeden bardziej dosadny.
0
Sorry za spoiler chłopaki
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14625348#comment-14625348
4
Mam nadzieję, że przed dogrywką będzie koncert.
1
@SinMistico dogryweczka
1
Oby nie było już Finalissimy... Przecież Pedri i Yamal wrócą w kawałkach...
2
@PatrychoO A czy usprawni to produkcje kokainy? No właśnie, to po co im to xD
2
Pique przełączył na reklamy
1
@Sulimo Bo koncert Shakiry będzie trwał około 20-25 min z przygotowaniem sceny itd.
1
Przypominam, że druga połowa zacznie się najwcześniej za 30 min xDDD
2
@adamek20151 Na pewno nie są zacofani jeżeli chodzi o innowacyjność w produkcji, dystrybucji i transporcie narkotyków. W tej kwestii absolutni pionierzy.
2
Kto by pomyślał, że na teren stadionu można wejść tylko za okazaniem biletu. Niewiarygodne...
0
@adamek20151 @LukaszFan Myślałem, że to dopiero pierwsza rozgrzewka :D