2

Ten mecz można puszczać więźniom w Guantanamo zamiast waterboardingu.

0

@FcPortoFan1999 Tylko Pan Trener Andrzej Strejlau

0

Czuameni i Kamawinga potężne partidazo strzeleckie

4

@FcPortoFan1999 Bo przypomina mecze ŁKSu z Wartą Poznań.

5

Póki co mecz dla koneserów.

1

Wspaniała pierwsza połowa. Nie zapomnę jej nigdy.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Rekin wypłynął na płytkie wody xD

0

@Xxxbarca4ever Za odkopnięcie piłki, czyli niesportowe zachowanie.

1

Chłop powinien już 4 kartkę dostać xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Jak to nie jest żółta kartka dla tego idioty...

0

@GeneralXavi Mieliśmy Vidala i wiele to nie pomogło. Wręcz przeciwnie, większa srakę zagraliśmy z Liverpoolem niż rok wcześniej z AS Romą pomimo charakteru Vidala.

15

@Kgorecki2500 13k na rękę dla jednej z najważniejszych osób w państwie to dobre pieniądze? xD Przecież to główna księgowa u prywaciarza tyle dostaje.

7

@Lucyfffer Skąd wiesz, że jeżeli ktoś zgłosi komentarz to opcja zgłoś znika? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@Lucyfffer No, ale dziwisz się? W uj nieprofesjonalne i idiotyczne zachowanie stacji.

2

Nie jesteśmy godni oglądać dwóch tak wspaniałych spektakli piłkarskich jednego dnia.

1

@fart Ale jak Twoja opcja przegra to przynajmniej będziesz mógł zrzucać odpowiedzialność na innych mówiąc, że to wy ich wybraliście!


25

Gdybyśmy po sprzedaży Neymara postawili od razu na Yamala... 16 lat i miałby już 7 lat doświadczenia w grze na najwyższym poziomie...

0

@michal26 Zaprzeczasz powiązaniom Le Pen z Putinem? I jej zamiłowaniu do niego?

0

@Barcasub Nikt normalny nie chce pachołków Putina u władzy, więc to dobrze, że ostrzegają.

2

@RosjaninBut Co jest w tej wypowiedzi złego? xD

0

@IronMan43 Napisałeś, że Dawid (Ukraina) wywalczy z Goliatem (Rosja). Przypominam, że ostatecznie Dawid pokonał Goliata, więc niezbyt trafnie to porównałeś

2

@barcelonaLM Oznacz mnie za 5 lat

0

@IronMan43 W sumie to Dawid właśnie pokonał tego Goliata xD

13

@Kozinho. A potem głosują za uchyleniem immunitetu Scheuring Wielgus. Pozdrawiam.

0

@mkord Czemu finał miał być 7 xD

Finał miał być 14 lipca, tydzień przed ligą tak jak zawsze, ale Wisła się spłakała.

0

@Stinger_ @Barcasub 24 lata, rok kontraktu, cienki w obronie, lepszy w ataku i stałych fragmentach. Drugiego takiego sezonu nie będzie miał, ostatni moment by go sprzedać.

1.5 mln + 10% od przyszłego transferu.

5

Uniwersum polskiej piłki jest piękne. Kulesza woli nawalić się w Berlinie 14 lipca zamiast w Białymstoku i przez to nie ma superpucharu xD



@FcPortoFan1999

4

@Aragorn33 Z takimi ludźmi jak Horała to ja bym nawet nie chciał gnoju przerzucać, a co dopiero współpracować w ramach rozwoju kraju xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?