4

Ależ popis bramkarski oglądamy w tych rzutach karnych.

0

@Kusco15 Trzeba pomyśleć nad Kosowem w NATO i UE, żeby tych dzbanów z Serbii wkurzyć :)

11

@Majkel34 Gdyby Putin nie prowadził jak to nazywa "wojny wyzwoleńczej", to z Ukrainy by niewiele zostało. On nie ma zamiaru jej niszczyć, bo czym by ten nowy rząd rządził? Stertą kamieni?

1

@John_Doe 100% prawdy.

3

@Kapitan hawk Przecież radziecki hymn to jeden z najlepszych wokalnie hymnów na świecie. Nie można doceniać jego walorów artystycznych, bo Rosja atakuje Ukrainę? Tak samo nie można oglądać obrazów Hitlera, bo Hitler był jaki był? Nie można słuchać muzyki Michaela Jacksona, bo był oskarżony o pedofilię? Nie można oglądać filmów Romana Polańskiego?

1

@Sysia11 Nikt nic nie zrzuci.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Dawid_J Rozpoznanie bojem:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Rozpoznanie_walką

Trudno przewidzieć co tak naprawdę robi Rosja, ale wysyłanie mięsa armatniego ma sens, żeby po prostu dowiedzieć się czym dysponuje przeciwnik, jak ma rozlokowane siły, na co może sobie pozwolić armia Rosyjska przed drugą falą natarcia.

16

@Kgorecki2500 To już lepiej Hetmana Stanisława Żółkiewskiego - zdobywcy Moskwy.

12

@Sysia11 Cała ta obecna sytuacja na Ukrainie śmierdzi na kilometr. Przecież Rosja popełniła tyle błędów strategicznych, że ktoś kto ma co najmniej 3000 godzin w Hearts of Iron IV by to lepiej zorganizował. Przykład? Lotnisko pod Kijowem - Rosjanie robią desant, nie dając wsparcia na lotnisku, ani wsparcia z powietrza, Brak wysycenia bronią ppanc... To były elitarne jednostki a rozbiła ich brygada obrony terytorialnej...

Albo Ruscy specjalnie przygotowali rozpoznanie bojem i robią sztuczne straty, aby później wejść z prawdziwym natarciem, które już będzie miało wystarczające dane co do ataku, a wojsko Ukrainy będzie przerzedzone

Albo po prostu dowództwo Rosji to idioci a sama armia jest beznadziejnie wyposażona i nieprzygotowana.

2

@Azacca Czy przereklamowany? Gość zdobył tylko złoty medal z Argentyną i na tym się skończyło. Nic więcej nie osiągnął. Przez 20 lat wygrał jeden medal i koniec xD Słabiutki trener po prostu.

38

Jagiellonia też z dobrym przekazem.


14

W KSW nie ma takich nokautów jaki zrobił Bogdan Tiru.

https://x.com/obok_bramki/status/1497903821833617410

13

W pobliżu Chersoniu Cyganie ukradli Rosjanom czołg.



https://24tv.ua/ru/pod-kahovkoj-ukrainskie-cygane-ukrali-u-rossijan-tank-mestnye_n1881615

36

Erdogan zamyka cieśniny dla Rosjan.


7

@dux Bo furiat zrobi następna część Fallouta.

0

@IronSanHybrid Indie to mają pewnie wywalone w Europę i jej konflikty, a ZEA po prostu się nie opłacało głosować.

0

@IronSanHybrid Ale co to zmienia skoro i tak weto Rosji wszystko zatrzymuje.

5

@prokofiew Że też o tym NATO nie pomyślało. Myślałeś o kandydaturze na szefa NATO?

0

@JonSnow Oczywiście. Nigdy żaden kraj nie powinien zmuszać do walki. I jak widać nie ma żadnego argumentu za tym, aby mógł zmusić.

0

@John_Doe Zależy. Bo patriotyzm może mieć różne oblicza. Do tej pory żył w kraju, pracował, płacił podatki. Uciekł przed wojną ale też może zostawić zapasy w kraju, albo pomagać zza granicy.

0

@Rust_Cohle Módl się o to, żeby Putin upadł i sobie głupi łeb rozwalił. Któryś Bóg może wysłucha.

3

@JonSnow Walczyć mogą ochotnicy oraz wojsko zawodowe. Czyli rozumiem, że żadnego innego argumentu nie masz? Dziękuję, następny.

7

@BOSSS85 Podaj jeden logiczny argument za przymusem walki za kraj.

1

@kamilos1214 No to taka Holandia ma 2 razy mniej ludności niż Polska, a PKB prawie dwukrotnie większe. Te kraje po prostu mają silną gospodarkę i dobrą pozycję międzynarodową.

1

@kamilos1214 Belgia mały kraj? PKB niewiele mniejsze od Polski.

Nie liczy się powierzchnia a siła gospodarki.

1

@Arkon Za młody jestem żeby pamiętać, ale czytałem książkę Sachiego. Lata 89/90 to był kosmos w wykonaniu klubu z Mediolanu.

https://www.empik.com/arrigo-sacchi-sacchi-arrigo-garlando-luigi,p1261627555,ksiazka-p

5

@michal26 Obliczyli, że wyjście na frajerów mniej się opłaca niż zostawienie Rosji w SWIFT.

2

@Arkon Liverpool, Milan, Ajax, Jagiellonia Białystok.

2

@John_Doe Tak, bo teraz to najważniejsza jest kłótnia o nazwę ulicy...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?