6

W ogóle co by się stało, gdyby putin umarł? Normalnie by przyjechała śmieciarka? Czy są jakieś inne procedury?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Roxi Zgadzam się. Tutaj dobra dyskusja na ten temat.

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11421929#comment-11421954

13

@AssisMoreira Najlepszym dowodem na istnienie inteligentnych kosmitów jest fakt, że nie chcą się z nami skontaktować.

10

@Kwiatek67 A co mi tam - Bartek Drągowski. Fajnie zobaczyć Polaka w Barcelonie. Jest dość młody, jeszcze poprawi wiele elementów gry.

4

@MESSIah16 Zacznijmy od tego, że nie wyobrażam sobie wojny Chiny-Rosja z użyciem czołgów czy piechoty. Przecież atak przez Syberię jest awykonalny. Jak transportować zaopatrzenie, żywność? Infrastruktura też leży i kwiczy.

Tutaj w grę wchodzą tylko i wyłącznie rakiety. Nic innego nie miałoby racji bytu.

4

@Xxxbarca4ever Łebedyn jest dużo dalej na wschód od Kijowa.

3

@robsons23 Bombowiec strategiczny służący do przenoszenia głowic jądrowych.

A na poważnie Bombardier to po prostu nazwa Kanadyjskiej firmy produkującej odrzutowce.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@robsons23 Jakiś prywatny odrzutowiec. Wcale nie musi być rosyjski, więc może lecieć sobie nad nami.

4

@DarkShen O, mityczne teksty, że po służbie wojskowej faceci przestaną chodzić w rurkach xDˣᴰ

Panie kiedyś to było. Teraz to już nie ma.

0

@NaFazieHitman Mogą wygrać Puchar Polski.

9

@Rastafarnianin Czy ja dobrze widzę, że oni nie dość, że spalili HOLOWANY przez TRAKTOR pojazd, to jeszcze doznali poważnych oparzeń ciała i prawie spalili samochód? O.O

0

@prokofiew Ale wiesz, że wówczas z Ukrainy nie zostanie kamień na kamieniu?

1

@ferdas_rawa Harari? TOP

0

@MESSIah16
Ore, ore sza ba da ba da amore.
Ore, ore czołg ci zapi******

17

@patrix211 Gorzej jak to będzie młody, umięśniony, wysoki Ukrainiec.

6

@KrystianR Przecież nasze lotnictwo jest nieporównywalnie lepsze niż Ukraińskie, a to podstawa dzisiejszej armii...

13

Ukraina spuszcza łomot Rosjanom, a jeszcze w 2016 ich pojazdy pancerne przegrywały z Daewoo Lanosem. Niesamowity postęp.


1

@Azi Moim zdaniem jest to bardzo dobra analiza działań Rosji. Najpierw zrobili rozpoznanie w boju, a teraz rzucą resztę sił. I obawiam się, że faktycznie jeszcze chwila i Ruscy postanowią odcinać Ukrainę bezpośrednio przy granicy Polski, aby zablokować dostawy broni. No i dziwne, że nie atakują od Naddniestrza, ale możliwe, że trudne byłoby transportowanie zaopatrzenia.

3

@anxted Będę mieć jakieś 50 km do wyrzutni atomowych. Miło.

2

Kepa ty BOGU hahahahhahahahahhaha

3

Całe szczęście, że Kepa wszedł bronić rzuty karne, bo nie wiem jakby Chelsea sobie poradziła bez niego.

4

Ależ popis bramkarski oglądamy w tych rzutach karnych.

0

@Kusco15 Trzeba pomyśleć nad Kosowem w NATO i UE, żeby tych dzbanów z Serbii wkurzyć :)

11

@Majkel34 Gdyby Putin nie prowadził jak to nazywa "wojny wyzwoleńczej", to z Ukrainy by niewiele zostało. On nie ma zamiaru jej niszczyć, bo czym by ten nowy rząd rządził? Stertą kamieni?

1

@John_Doe 100% prawdy.

3

@Kapitan hawk Przecież radziecki hymn to jeden z najlepszych wokalnie hymnów na świecie. Nie można doceniać jego walorów artystycznych, bo Rosja atakuje Ukrainę? Tak samo nie można oglądać obrazów Hitlera, bo Hitler był jaki był? Nie można słuchać muzyki Michaela Jacksona, bo był oskarżony o pedofilię? Nie można oglądać filmów Romana Polańskiego?

1

@Sysia11 Nikt nic nie zrzuci.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?