Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
73
Xavi po meczu.
5
Ależ to był XaviBall. Mamo mam flashabacki...
0
No i #XaviOUT, bo nie ma manity.
30
Jeżeli nie będzie manity to #XaviOUT.
5
Vinicius jest dzisiaj cienki jak sik pająka.
6
Weźcie wyjmijcie Viniciusa z kieszeni Araujo, bo się chłopak udusi.
3
@kuz Że Real by się nie utrzymał w Bundeslidze.
1
@SinMistico Za minimalizm. Powinno być 8:0.
6
Czemu Araujo ma Alabę w prawej kieszeni spodni? Dla przeciwwagi, bo w lewej trzyma Vinciusa.
1
Ja to bym nie ryzykował i na miejscu Ancelottiego już wychodził.
1
Podniecacie się jakby to był jakiś oficjalny mecz. A to tylko trening strzelecki na boisku treningowym Barcelony.
6
Gra się do gwizdka białe scierki. HAHHAH
4
Niby Roksę zamknęli, a jednak Real rozkłada nogi za niewielkie pieniądze.
1
Ferran to z buta do domu zap*****sz dzisiaj.
4
"Spieprzyliście nam pierwszy dzień wiosny"
1
Żółta dla tego białego błazna za to co odwalił.
0
Auba złota piłka.
3
@araevik127 #FreeAraevik127 #PozdrowieniaDoWięzienia #DobreChłopakiPatrząNaŚwiatZzaKrat
25
Jeżeli ktoś ma przerwać konstruktorską dominację Mercedesa to niech to będzie Ferrari. Legendarna włoska ekipa niech wraca na swoje miejsce za te poprzednie sezony pełne upokorzeń.
4
@Chaoss Jadę jutro na Shella zalać do pełna za ten dublet Ferrari :D
0
@maniak33333 To tak jak fani Verstappena w Abu Dhabi.
1
To jest TEN sezon Ferrari. Czerwone ekipy to jednak mają coś wspólnego ze sobą.
4
Hahhahaha. Ależ karma za Abu Dhabi.
3
Przepiękny widok.
1
@Gavinho A to nie lepiej kontrę zrobić? Może dzięki niej Barca wygra ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
Mogę pożyczyć mojego golfa VI McLarenowi. Szybsi nie będą, ale przynajmniej wstydu nie będzie, żee są ostatni.
0
@taris Nawet z tą tezą bym polemizował.
5
@FC1899Barca Makłowicz? TOP.
0
@Hubsao Czekam na ultimatum Papieża: "Albo się wycofujecie z Ukrainy albo ogłaszam krucjatę na heretyków i zaraz będziecie mieli miliard katolików na granicy"
5
Ależ przepiękne te retro koszulki Jagiellonii...