Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@DaPidejpi 14:19 - I defenestracja praska – została dokonana w czasie powstania husyckiego, podczas sporu w Radzie Miasta, kiedy zostało wyrzuconych przez okno Ratusza Nowomiejskiego w Pradze siedmiu katolickich rajców.
2
@bebeto77 Czyli trzeba obstawić Seville. Dzięki.
63
@sebasek99 Antypolka. Zamiast jeść pierogi czy gołąbki to zdrajczyni je kuchnie włoską.
1
Słaby mecz Realu, ale jeszcze gorszy Celty.
1
@NoziX1 Przecież zdjął koszulkę, co z tego, że anulowana bramka? Zasłużona kartka.
1
@BART97 Oprócz niepewnego karnego to dwa razy skrzywdził Real - odgwizdał rzut rożny w sytuacji gdy piłka całym obwodem nie opuściła boiska (sytuacja z Courtois) oraz był strzał po którym piłka odbiła się od nogi piłkarza Celty, a sędzia nie odgwizdał rzutu rożnego dla Realu, tylko kazał wznowić od bramki.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Uukasz_93 Napisz po meczu, bo zniknie w tłumie.
0
@POLAK12345 Jak rozumiem Ty jesteś już po tym zabiegu i dlatego nie widziałeś oczywistego karnego?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Dobrze, karma wraca za tego dzbana Rodrygo.
1
Piękna akcja Celty.
2
@Gavinho Barcelońscy Atmosferovicie.
0
Nasz potężny, były zawodnik Jason Murillo póki co nie zatrzymał Realu.
0
@WiernyKibic2012 No to po co to przywołujesz w tej sytuacji. Przecież gdy zawodnik będący na pozycji spalonej nie przeszkodzi nikomu i nie dotknie piłki to gra jest kontynuowana. O co w takim razie chodzi, bo chyba nie rozumiem?
0
@WiernyKibic2012 No, ale blokował Alabę będąc wcześniej na spalonym.
5
Nie powinno być bramki.
6
Thibaut Courtois Airlines
6
Komentarz usunięty
4
Oczywisty karny dla Realu. Bez żadnej dyskusji.
Benzema na 1:0.
1
@Krystian1588 Tomasz Hajto. Kadrze przydałoby się doświadczenie takiego eksperta jak Tomek.
4
@Cule1234 Jeden z kluczowych kibiców Barcelony - @Hosh, także nie chce przedłużenia umowy z Roberto.
2
@Emhyr Zdecydowanie Kimmich.
1
@barcelonaLM Chyba, że liczą jakieś testy na lotniskach i granicy. Raczej niemożliwe, żeby przebadali aż tyle osób z samej Polski. Albo po prostu to jest suma testów, a nie przebadanych osób.
7
@PatrychoO Śmiejesz się, ale jednak Puchar Quidditcha, który zdobył Harry Potter i Gryffindor, jest bardziej prestiżową i rozpoznawalną nagrodą niż Indywidualne Mistrzostwo Świata w Żużlu, które zdobył Bartosz Zmarzlik.
4
@Pawlak1992 "Stadion powstał z dużej ilości elementów stalowych, z prefabrykatów, a także z kontenerów transportowych. Dwupoziomowe, w pełni zadaszone trybuny obiektu mogą pomieścić 40 000 widzów. W trakcie Mistrzostw Świata 2022 na stadionie zostanie rozegranych sześć spotkań fazy grupowej oraz jeden mecz 1/8 finału tego turnieju. Obiekt, jako pierwsza w historii arena mundialu, będzie z założenia jedynie stadionem tymczasowym i po mistrzostwach zostanie w całości rozebrany. Elementy obiektu mają później posłużyć do budowy innych konstrukcji"
Przecież to jest świetne rozwiązanie. Po co w Katarze tyle stadionów? Po mistrzostwach zostanie rozebrany. Nie rozumiem o co Ci chodzi? Co w tym złego? Może powinien popaść w ruinę tak jak działo się z obiektami po Igrzyskach Olimpijskich?
https://www.housebeautiful.com/lifestyle/g37144663/abandoned-olympic-venues/
2
@HighestInTheRoom Uważam, że jeżeli w każdym meczu strzelimy więcej bramek od przeciwnika to mamy szansę na 9 pkt w grupie.
3
Po wylosowaniu grupy C kibice w Argentynie, Meksyku, Arabii Saudyjskiej i Polsce odetchnęli z ulgą, bo było to dla nich szczęśliwe losowanie i ich kraje mają dużą szansę wyjść z grupy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Coutinho007 Chłopie. Nas Słowacja pokonała. SŁOWACJA. Więc tak, Meksyk to dla nas absolutna potęga.
4
Dobrze, że trafiliśmy taką łatwą grupę, a nie jakieś potęgi futbolu jak Słowacja, która ostatnio nas pokonała.