1

@DaPidejpi 14:19 - I defenestracja praska – została dokonana w czasie powstania husyckiego, podczas sporu w Radzie Miasta, kiedy zostało wyrzuconych przez okno Ratusza Nowomiejskiego w Pradze siedmiu katolickich rajców.

2

@bebeto77 Czyli trzeba obstawić Seville. Dzięki.

63

@sebasek99 Antypolka. Zamiast jeść pierogi czy gołąbki to zdrajczyni je kuchnie włoską.

1

Słaby mecz Realu, ale jeszcze gorszy Celty.

1

@NoziX1 Przecież zdjął koszulkę, co z tego, że anulowana bramka? Zasłużona kartka.

1

@BART97 Oprócz niepewnego karnego to dwa razy skrzywdził Real - odgwizdał rzut rożny w sytuacji gdy piłka całym obwodem nie opuściła boiska (sytuacja z Courtois) oraz był strzał po którym piłka odbiła się od nogi piłkarza Celty, a sędzia nie odgwizdał rzutu rożnego dla Realu, tylko kazał wznowić od bramki.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Uukasz_93 Napisz po meczu, bo zniknie w tłumie.

0

@POLAK12345 Jak rozumiem Ty jesteś już po tym zabiegu i dlatego nie widziałeś oczywistego karnego?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Dobrze, karma wraca za tego dzbana Rodrygo.

1

Piękna akcja Celty.

2

@Gavinho Barcelońscy Atmosferovicie.

0

Nasz potężny, były zawodnik Jason Murillo póki co nie zatrzymał Realu.

0

@WiernyKibic2012 No to po co to przywołujesz w tej sytuacji. Przecież gdy zawodnik będący na pozycji spalonej nie przeszkodzi nikomu i nie dotknie piłki to gra jest kontynuowana. O co w takim razie chodzi, bo chyba nie rozumiem?

0

@WiernyKibic2012 No, ale blokował Alabę będąc wcześniej na spalonym.

5

Nie powinno być bramki.

6

Thibaut Courtois Airlines

6

Komentarz usunięty

4

Oczywisty karny dla Realu. Bez żadnej dyskusji.

Benzema na 1:0.

1

@Krystian1588 Tomasz Hajto. Kadrze przydałoby się doświadczenie takiego eksperta jak Tomek.

4

@Cule1234 Jeden z kluczowych kibiców Barcelony - @Hosh, także nie chce przedłużenia umowy z Roberto.

2

@Emhyr Zdecydowanie Kimmich.

1

@barcelonaLM Chyba, że liczą jakieś testy na lotniskach i granicy. Raczej niemożliwe, żeby przebadali aż tyle osób z samej Polski. Albo po prostu to jest suma testów, a nie przebadanych osób.

7

@PatrychoO Śmiejesz się, ale jednak Puchar Quidditcha, który zdobył Harry Potter i Gryffindor, jest bardziej prestiżową i rozpoznawalną nagrodą niż Indywidualne Mistrzostwo Świata w Żużlu, które zdobył Bartosz Zmarzlik.

4

@Pawlak1992 "Stadion powstał z dużej ilości elementów stalowych, z prefabrykatów, a także z kontenerów transportowych. Dwupoziomowe, w pełni zadaszone trybuny obiektu mogą pomieścić 40 000 widzów. W trakcie Mistrzostw Świata 2022 na stadionie zostanie rozegranych sześć spotkań fazy grupowej oraz jeden mecz 1/8 finału tego turnieju. Obiekt, jako pierwsza w historii arena mundialu, będzie z założenia jedynie stadionem tymczasowym i po mistrzostwach zostanie w całości rozebrany. Elementy obiektu mają później posłużyć do budowy innych konstrukcji"

Przecież to jest świetne rozwiązanie. Po co w Katarze tyle stadionów? Po mistrzostwach zostanie rozebrany. Nie rozumiem o co Ci chodzi? Co w tym złego? Może powinien popaść w ruinę tak jak działo się z obiektami po Igrzyskach Olimpijskich?

https://www.housebeautiful.com/lifestyle/g37144663/abandoned-olympic-venues/

2

@HighestInTheRoom Uważam, że jeżeli w każdym meczu strzelimy więcej bramek od przeciwnika to mamy szansę na 9 pkt w grupie.

3

Po wylosowaniu grupy C kibice w Argentynie, Meksyku, Arabii Saudyjskiej i Polsce odetchnęli z ulgą, bo było to dla nich szczęśliwe losowanie i ich kraje mają dużą szansę wyjść z grupy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Coutinho007 Chłopie. Nas Słowacja pokonała. SŁOWACJA. Więc tak, Meksyk to dla nas absolutna potęga.

4

Dobrze, że trafiliśmy taką łatwą grupę, a nie jakieś potęgi futbolu jak Słowacja, która ostatnio nas pokonała.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?