Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
32
Bilety zawsze powinny być imienne. Kto w ogóle wymyślił, że do tej pory każdy mógł wejść bez potwierdzenia tożsamości... Hiszpania 100 lat za Polską.
9
Tak naprawdę to Luuk po wczorajszym meczu uznał, że Barcelona to za słaby klub, żeby Bóg Futboollu w nim grał.
0
@SelloutCrowd Sprawdz jeszcze ustawiania monitora bezpośrednio w monitorze. Możliwe, że w menu monitora masz ustawione max 165hz.
25
@tomcias10 Czyli autentyczność Biblii jest dowodem na istnienie Boga? W takim razie, pozostając w tematach fantasy, to autentyczność Władcy Pierścieni Tolkiena jest dowodem na istnienie Saurona.
3
@FCBparasiempre Po dwóch pierwszych członach doznałem odruchu wymiotnego.
1
Barcelona praktycznie bez walki dostaje 3 bramy. Piłkarze przypominają sobie, że grają mecz dopiero w doliczonym czasie gry. Ale to wina sędziego, że przegrali xDˣᴰ Wystarczyło grać z taką intensywnością od początku i by nie było tematu. Zasłużona porażka.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Oficjalnie: W Lidze Europy nie ma już słabych drużyn.
5
Oscar Mingueza I Welcome to Jagiellonia Białystok I The King Of Defence I Akcent - Przekorny Los remix
2
Mecz powinien zostać powtórzony z powodu braku VARu. Oczywiście zaraz po karnym Błaszczykowskiego.
0
Trzeba kupić tego Lewandowskiego. 5 bramek w 9 minut zamknęłoby mecz.
7
Co jak co, ale Dembele jest piękny z tymi wrzutkami. Chłop co piłeczki daje...
8
Jak trwoga to do Boga.
https://zapodaj.net/441bbd13ca0a3.jpg.html
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Viaplay jest tak żałosne, że nie zdziwię się, jak od 2023 będą w trakcie wyścigów F1 reklamy puszczać.
0
To już Jagiellonia Białystok lepiej organizuje mecze domowe...
3
Vamos Atletico! Wypad z szejkami z LM!
18
@Gavinho No i od tego czasu Bóg ukarał Kamila za dyskryminację i temu krótko lata.
4
@Przemek2323 Moim zdaniem jednak Marcin Gortat. 2 metry 11 cm wzrostu przesądziło o tym, że jest największy.
3
@BART97 A Morawiecki to Alemany.
24
@tristan87 Podobno Luuk de Jong odradzał mu przyjazd, bo szkoda aby Lewandowski marnował się na ławce będąc zmiennikiem wielkiego Holendra.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Messibestplayerintheworld Aubameyang w punkt.
5
Po dzisiejszym meczu Barcelony zapadła decyzja o renowacji Statui Chrystusa Zbawiciela w Rio de Janeiro.
Wyciekł wstępny projekt przebudowy.
https://zapodaj.net/441bbd13ca0a3.jpg.html
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Dajcie mu kontrakt Lengleta
1
Po cholerę on wprowadzał tego paralityka na boisko?
3
Dembele proszę zostań.
3
Komentarz usunięty przez użytkownika