Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
12
@ChampionLW Po czym wnosisz?
3
@Deviler Trofeum zdobywa ta drużyna, która wygra finał/zdobędzie najwięcej punktów w sezonie ligowym.
2
@MesQueUnClub96 "szwecki" xD
0
@LloretDeMar Z tą historią a'la Leicester to bym nie przesadzał. Przecież to Ekstraklasa - tu każdy może wygrać z każdym. Przecież nawet najbogatsze i najbardziej rozpoznawalne ekipy grają tutaj dno np. Legia, Wisła, Śląsk...
1
@Emhyr Wyciągnij z Barcy Messiego i będzie to średnia drużyna... Oh wait.
2
@michal26 Finał Ligi Konferencji wygląda jednak na piłkarsko lepszy od finału Ligi Europy, więc aż tak bym nie przesadzał :D
0
@Emhyr Nie chcecie jeszcze Umtitego, Lengleta i Roberto?
0
@bartekvisca Wtedy mecze mogłyby trwać ponad 2 h, czego raczej nikt nie chce.
0
@lampa16 Gramy to za dużo powiedziane.
22
Nie dość, że Barca zrobiła szpaler Betisowi, to jeszcze Jordi Alba im wystrzał armatni zafundował.
8
Ależ MENTAL Barcelony.
8
Nawet jakbyśmy grali przeciwko drużynie niskorosłych to drżałbym ze strachu o stałe fragmenty gry...
2
Żeby tak Bartra wtedy w Bale'a wszedł jak teraz w piłkę...
0
To się nacieszyli haha xD
0
@JohnnyBarca Oby nie brał tacierzyńskiego jak będzie u nas grał.
2
A ja narzekałem na grę Barcy gdy Valverde wygrywał mistrzostwo z zaledwie jedną porażką...
0
Brawo Liverpool! Jeszcze jedna!
2
Barcelona Valverde miała więcej DNA Barcelony niż to co teraz gramy.
0
@Nazio87 Możesz pojechać na Borussie Dortmund. Bliżej :D
1
@OsamaDembele No co? Pep kolejny raz w łeb, to musi się znowu wybrać na zakupy, bo bez najlepszej generacji piłkarzy w historii Ligi Mistrzów nie wygra.
2
@KarwanLaMasia Ale w tym roku to już na pewno.
0
@Kitek1640 Zgodnie z przepowiednią nikt inny nie mógłby zabić Harrego. Tylko Voldemort mógł to zrobić.
0
@draxidox Auchan, bo zdecydowanie najlepiej zaopatrzony i w miarę tani sklep.
1
W Ekstraklasie już się zaczynają tzw. "kolejki cudów". 13 bramek w 135 minut.
1
@Kgorecki2500 Nic by to nie dało, bo inflacja była druga w kulach.
5
@bartas97 Stary a głupi. Real ma oczywiste prawo do grania w finale. City miało pełne gacie i zasłużenie przegrało.
3
@Przemek2323 "Ludzie, pracujecie normalnie tak jak zawsze, żyjcie ciut skromniej, jak coś jest drogie to po prostu tego nie kupuje i tyle. "
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11172397#comment-11172397
1
@Bagsik88 W takim stylu w jakim odpadali? Kompromitacja. W czapę z Lyonem 1:3 na własnym boisku xDˣᴰ, wygrać z Monaco 5:3, żeby przegrać potem 1:3, Tottenham to już kwintesencja wstydu, finał z Chelsea, gdzie z takim składem oddali 1 celny strzał... ale przynajmniej mieli większe posiadanie piłki.
No i mecz z Realem to także idealny przykład pełnych gaci w ekipie szejków.
2
@arasz1819 Wybitnie też radzą sobie w LM. Rok w rok w czapę. Z takim budżetem to kompromitacja.