0

Komentarz usunięty przez użytkownika

12

@ChampionLW Po czym wnosisz?

3

@Deviler Trofeum zdobywa ta drużyna, która wygra finał/zdobędzie najwięcej punktów w sezonie ligowym.

2

@MesQueUnClub96 "szwecki" xD

0

@LloretDeMar Z tą historią a'la Leicester to bym nie przesadzał. Przecież to Ekstraklasa - tu każdy może wygrać z każdym. Przecież nawet najbogatsze i najbardziej rozpoznawalne ekipy grają tutaj dno np. Legia, Wisła, Śląsk...

1

@Emhyr Wyciągnij z Barcy Messiego i będzie to średnia drużyna... Oh wait.

2

@michal26 Finał Ligi Konferencji wygląda jednak na piłkarsko lepszy od finału Ligi Europy, więc aż tak bym nie przesadzał :D

0

@Emhyr Nie chcecie jeszcze Umtitego, Lengleta i Roberto?

0

@bartekvisca Wtedy mecze mogłyby trwać ponad 2 h, czego raczej nikt nie chce.

0

@lampa16 Gramy to za dużo powiedziane.

22

Nie dość, że Barca zrobiła szpaler Betisowi, to jeszcze Jordi Alba im wystrzał armatni zafundował.

8

Ależ MENTAL Barcelony.

8

Nawet jakbyśmy grali przeciwko drużynie niskorosłych to drżałbym ze strachu o stałe fragmenty gry...

2

Żeby tak Bartra wtedy w Bale'a wszedł jak teraz w piłkę...

0

To się nacieszyli haha xD

0

@JohnnyBarca Oby nie brał tacierzyńskiego jak będzie u nas grał.

2

A ja narzekałem na grę Barcy gdy Valverde wygrywał mistrzostwo z zaledwie jedną porażką...

0

Brawo Liverpool! Jeszcze jedna!

2

Barcelona Valverde miała więcej DNA Barcelony niż to co teraz gramy.

0

@Nazio87 Możesz pojechać na Borussie Dortmund. Bliżej :D

1

@OsamaDembele No co? Pep kolejny raz w łeb, to musi się znowu wybrać na zakupy, bo bez najlepszej generacji piłkarzy w historii Ligi Mistrzów nie wygra.

2

@KarwanLaMasia Ale w tym roku to już na pewno.

0

@Kitek1640 Zgodnie z przepowiednią nikt inny nie mógłby zabić Harrego. Tylko Voldemort mógł to zrobić.

0

@draxidox Auchan, bo zdecydowanie najlepiej zaopatrzony i w miarę tani sklep.

1

W Ekstraklasie już się zaczynają tzw. "kolejki cudów". 13 bramek w 135 minut.

1

@Kgorecki2500 Nic by to nie dało, bo inflacja była druga w kulach.

5

@bartas97 Stary a głupi. Real ma oczywiste prawo do grania w finale. City miało pełne gacie i zasłużenie przegrało.

3

@Przemek2323 "Ludzie, pracujecie normalnie tak jak zawsze, żyjcie ciut skromniej, jak coś jest drogie to po prostu tego nie kupuje i tyle. "

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11172397#comment-11172397

1

@Bagsik88 W takim stylu w jakim odpadali? Kompromitacja. W czapę z Lyonem 1:3 na własnym boisku xDˣᴰ, wygrać z Monaco 5:3, żeby przegrać potem 1:3, Tottenham to już kwintesencja wstydu, finał z Chelsea, gdzie z takim składem oddali 1 celny strzał... ale przynajmniej mieli większe posiadanie piłki.

No i mecz z Realem to także idealny przykład pełnych gaci w ekipie szejków.

2

@arasz1819 Wybitnie też radzą sobie w LM. Rok w rok w czapę. Z takim budżetem to kompromitacja.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?