Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Można powiedzieć, że znowu Putin wygrał Ukrainie Eurowizję.
2
Jutro Putin iskanderami wszystkie sale koncertowe zrówna z ziemią, żeby nie mieli gdzie Eurowizji zorganizować.
2
Żenada 12 pkt dla Ukrainy.
4
Żydzi najlepszym przyjacielem Polski. Oj ironio.
4
Ukraińcy od jutra wracacie do siebie.
1
Brawo Liverpool! Jeszcze 2 puchary!
26
Oprawa na stadionie Jagiellonii. Kto rozwiąże?
5
Pięknie Krystian. Wielki talent, wspaniały głos. Bardzo dobry występ. Witamy w finale.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@macio_944 Wiem, że to ogromne osiągnięcie wykonanie takiego "zdjęcia", ale chyba zostanę przy Nolanie :D
0
@Grubson06 Najlepszy transfer w historii Barcelony. Nie zapomnę go nigdy. Szczególnie, gdy strzelił dwie bramki w pamiętnym meczu Bayern Barca.
2
Dzisiaj przypada 9 rocznica powstania tego legendarnego teledysku - pierwszego teledysku nagranego w pełni w kosmosie.
Tego dnia, 9 lat temu, Com. Chris Hadfield zakończył swoją misję na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej i powrócił na Ziemię. Na pożegnanie nagrał swoją wersję “Space Oddity” Davida Bowiego. Chris sam nagrał wszystkie sceny, zagrał na gitarze, a także zaśpiewał. To wszystko na ISS, w stanie nieważkości. Montażem zajęła się ekipa wspierająca kosmonautę na ziemi, w Kanadzie.
Space Oddity - Com. Chris Hadfield - 12.05.2013r.
1
@kempnou W tej sytuacji warto zadać pytanie:
https://ktopytal.info
0
Oby nie Frenkie...
4
@Gappeq Już sobie wyobrażam te pojedynki Vinicius vs jakaś randomowa kobieta na boku obrony. Przecież to nie ma najmniejszego sensu.
4
Garcia dobry rozgrywający. Świetna piłka do napastnika na wolne pole.
2
Potężny EX-BARCELOŃCZYK Jeison Murillo xDD
5
Stracić bramkę muszę, bo się uduszę.
1
@DaPidejpi Trzeba się zapytać u źródła. @szpaler
0
@Rewolucja123 Sunderland i powrót do PL.
1
@MesQueUnClub96 Liverpool i Milan
1
@draxidox Trzeba panią Katarzynę prześwietlić, czy aby nie jest sponsorowana przez Kreml.
5
@Kidd Gotówka, bo mogę wydać na co chcę, a i skarbówka nie zobaczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
@NaFazieHitman Na dodatek dajemy sprzęt wojskowy ich wrogowi. Jeszcze pomyślą, że nie chcemy aby wygrali z Ukrainą...
0
@IronSanHybrid Dziwię się, że jeszcze ich ambasadora nie wywaliliśmy z kraju.
1
@Fabik87 Dziwię się, że ten typ jest jeszcze w naszym kraju jest. Powinniśmy już dawno go wyrzucić.
9
Czyli uciekali nie tylko do Argentyny, ale też do Brazylii...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
12
@ChampionLW Po czym wnosisz?
3
@Deviler Trofeum zdobywa ta drużyna, która wygra finał/zdobędzie najwięcej punktów w sezonie ligowym.