2

Można powiedzieć, że znowu Putin wygrał Ukrainie Eurowizję.

2

Jutro Putin iskanderami wszystkie sale koncertowe zrówna z ziemią, żeby nie mieli gdzie Eurowizji zorganizować.

2

Żenada 12 pkt dla Ukrainy.

4

Żydzi najlepszym przyjacielem Polski. Oj ironio.

4

Ukraińcy od jutra wracacie do siebie.

1

Brawo Liverpool! Jeszcze 2 puchary!

26

Oprawa na stadionie Jagiellonii. Kto rozwiąże?

5

Pięknie Krystian. Wielki talent, wspaniały głos. Bardzo dobry występ. Witamy w finale.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@macio_944 Wiem, że to ogromne osiągnięcie wykonanie takiego "zdjęcia", ale chyba zostanę przy Nolanie :D


0

@Grubson06 Najlepszy transfer w historii Barcelony. Nie zapomnę go nigdy. Szczególnie, gdy strzelił dwie bramki w pamiętnym meczu Bayern Barca.

2

Dzisiaj przypada 9 rocznica powstania tego legendarnego teledysku - pierwszego teledysku nagranego w pełni w kosmosie.

Tego dnia, 9 lat temu, Com. Chris Hadfield zakończył swoją misję na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej i powrócił na Ziemię. Na pożegnanie nagrał swoją wersję “Space Oddity” Davida Bowiego. Chris sam nagrał wszystkie sceny, zagrał na gitarze, a także zaśpiewał. To wszystko na ISS, w stanie nieważkości. Montażem zajęła się ekipa wspierająca kosmonautę na ziemi, w Kanadzie.

Space Oddity - Com. Chris Hadfield - 12.05.2013r.


1

@kempnou W tej sytuacji warto zadać pytanie:

https://ktopytal.info

0

Oby nie Frenkie...

4

@Gappeq Już sobie wyobrażam te pojedynki Vinicius vs jakaś randomowa kobieta na boku obrony. Przecież to nie ma najmniejszego sensu.

4

Garcia dobry rozgrywający. Świetna piłka do napastnika na wolne pole.

2

Potężny EX-BARCELOŃCZYK Jeison Murillo xDD

5

Stracić bramkę muszę, bo się uduszę.

1

@DaPidejpi Trzeba się zapytać u źródła. @szpaler

0

@Rewolucja123 Sunderland i powrót do PL.

1

@MesQueUnClub96 Liverpool i Milan

1

@draxidox Trzeba panią Katarzynę prześwietlić, czy aby nie jest sponsorowana przez Kreml.

5

@Kidd Gotówka, bo mogę wydać na co chcę, a i skarbówka nie zobaczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

@NaFazieHitman Na dodatek dajemy sprzęt wojskowy ich wrogowi. Jeszcze pomyślą, że nie chcemy aby wygrali z Ukrainą...

0

@IronSanHybrid Dziwię się, że jeszcze ich ambasadora nie wywaliliśmy z kraju.

1

@Fabik87 Dziwię się, że ten typ jest jeszcze w naszym kraju jest. Powinniśmy już dawno go wyrzucić.

9

Czyli uciekali nie tylko do Argentyny, ale też do Brazylii...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

12

@ChampionLW Po czym wnosisz?

3

@Deviler Trofeum zdobywa ta drużyna, która wygra finał/zdobędzie najwięcej punktów w sezonie ligowym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?