Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Mr8lack I jednocześnie na grającego trenera.
0
@koksik2700 Tylko, że Lewego by już za 2 sezony u nas pewnie nie było, a Uliczny Zabójca mógłby grać w Realu ponad 10 lat.
0
Brawo Freiburg!!!
1
@Hellrider Zaczekaj zaczekaj. Zaraz P$G wyczaruje miliardy euro i zobaczymy Benzema-Vini-Mbappe w Ligue 1.
3
@YouTuber $ity, P$G, RB Lip$k, Real Madryt
11
@ObiwanKenobi Wydaje mi się, że "szanowni państwo" też było nieszczere.
0
@YouTuber Oczywiście. Miał lepszą lewą nogę od Messiego i był o krok od Złotej Piłki.
0
@AmigoBlancos Zdecydowanie Arsenal. Może też As Roma. Byle nie szejki.
1
@YouTuber @VamosRakieta Rabini są w tej kwestii niezdecydowani.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
10
Nie żyje Vangelis, jeden z najwybitniejszych kompozytorów muzyki filmowej w historii. Zdobywca Oscara za muzykę do filmu "Rydwany Ognia". Stworzył także wspaniałe ścieżki dźwiękowe do filmów "Łowca Androidów" oraz "1492: Wyprawa do raju"
Vangelis - Chariots Of Fire
Vangelis - 1492: Conquest of paradise
Vangelis - Rachel's Song (Blade Runner)
1
@Kgorecki2500 Kosowo szybciej przyjęło Euro niż Polska, a jeszcze nawet w UE nie są.
2
@YouTuber Zażyłem APAP Noc w dzień.
3
@Clue Red Dead Redemption 2.
No i Europa Universalis 4. Żałuje, bo uzależniła jak cholera :D
https://zapodaj.net/4edc8b437c223.png.html
0
@GeneralXavi Sienkiewicz jest wieczny. A mural malowali w 2016 na rok Sienkiewicza. Jeżdżę obok niego codziennie :)
2
@Deviler Skąd wiadomo, że to osoba prowadzi? Patrząc na manewry to może być np. szympans za kierownicą.
1
@AmigoBlancos Bramka na 6:0 podcięła naszym skrzydła. Próbowali odrobić strzelając na 6:1, ale przeciwnicy strzelili zbyt dużo bramek, co utrudniło Polakom wygranie spotkania.
17
@Jacu327 Za takie coś kierowca powinien mieć zakaz prowadzenia pojazdów przez następne 30 lat.
1
@vangoor Tak, wystarczy remis.
3
Koeman OUT! Przegiął pałę tym meczem! A nie, czekaj...
2
Wspaniały to był mecz. Nie zapomnę go nigdy.
2
Mecz dla koneserów.
15
Clément Lenglet I Defending MasterClass I Getafe - Barcelona 15-05-2022r. I Elektryczne Gitary - Co Ty Tutaj Robisz remix
4
Lenglet ma to coś. Każde jego podanie może się skończyć świetną okazją do strzelenia bramki. Xavi i Iniesta to mogą mu buty czyścić.
1
@Uukasz_93 Ankara Theo, Ankara Theo, Ankara Theo
1
@AmigoBlancos Wisła Kraków 1:0 FC Barcelona, 26 sie 2008
0
Żegnaj Wisło. Nie będę tęsknić.
0
Można powiedzieć, że Wisła popłynęła.
1
@Kitek1640 Dźwięki harfy, wiatru szum, wodo wodo zmień się w rum
0
Nie podpuszczam was West Ham, ale jeszcze 2 nie wsadzicie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Vamos Live po kwartet!