1

@Mr8lack I jednocześnie na grającego trenera.

0

@koksik2700 Tylko, że Lewego by już za 2 sezony u nas pewnie nie było, a Uliczny Zabójca mógłby grać w Realu ponad 10 lat.

0

Brawo Freiburg!!!

1

@Hellrider Zaczekaj zaczekaj. Zaraz P$G wyczaruje miliardy euro i zobaczymy Benzema-Vini-Mbappe w Ligue 1.

3

@YouTuber $ity, P$G, RB Lip$k, Real Madryt

11

@ObiwanKenobi Wydaje mi się, że "szanowni państwo" też było nieszczere.

0

@YouTuber Oczywiście. Miał lepszą lewą nogę od Messiego i był o krok od Złotej Piłki.

0

@AmigoBlancos Zdecydowanie Arsenal. Może też As Roma. Byle nie szejki.

1

@YouTuber @VamosRakieta Rabini są w tej kwestii niezdecydowani.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

10

Nie żyje Vangelis, jeden z najwybitniejszych kompozytorów muzyki filmowej w historii. Zdobywca Oscara za muzykę do filmu "Rydwany Ognia". Stworzył także wspaniałe ścieżki dźwiękowe do filmów "Łowca Androidów" oraz "1492: Wyprawa do raju"



Vangelis - Chariots Of Fire


Vangelis - 1492: Conquest of paradise


Vangelis - Rachel's Song (Blade Runner)

1

@Kgorecki2500 Kosowo szybciej przyjęło Euro niż Polska, a jeszcze nawet w UE nie są.

2

@YouTuber Zażyłem APAP Noc w dzień.

3

@Clue Red Dead Redemption 2.

No i Europa Universalis 4. Żałuje, bo uzależniła jak cholera :D

https://zapodaj.net/4edc8b437c223.png.html

0

@GeneralXavi Sienkiewicz jest wieczny. A mural malowali w 2016 na rok Sienkiewicza. Jeżdżę obok niego codziennie :)

2

@Deviler Skąd wiadomo, że to osoba prowadzi? Patrząc na manewry to może być np. szympans za kierownicą.

1

@AmigoBlancos Bramka na 6:0 podcięła naszym skrzydła. Próbowali odrobić strzelając na 6:1, ale przeciwnicy strzelili zbyt dużo bramek, co utrudniło Polakom wygranie spotkania.

17

@Jacu327 Za takie coś kierowca powinien mieć zakaz prowadzenia pojazdów przez następne 30 lat.

1

@vangoor Tak, wystarczy remis.

3

Koeman OUT! Przegiął pałę tym meczem! A nie, czekaj...

2

Wspaniały to był mecz. Nie zapomnę go nigdy.

2

Mecz dla koneserów.

15

Clément Lenglet I Defending MasterClass I Getafe - Barcelona 15-05-2022r. I Elektryczne Gitary - Co Ty Tutaj Robisz remix

4

Lenglet ma to coś. Każde jego podanie może się skończyć świetną okazją do strzelenia bramki. Xavi i Iniesta to mogą mu buty czyścić.

1

@Uukasz_93 Ankara Theo, Ankara Theo, Ankara Theo

1

@AmigoBlancos Wisła Kraków 1:0 FC Barcelona, 26 sie 2008

0

Żegnaj Wisło. Nie będę tęsknić.

0

Można powiedzieć, że Wisła popłynęła.

1

@Kitek1640 Dźwięki harfy, wiatru szum, wodo wodo zmień się w rum

0

Nie podpuszczam was West Ham, ale jeszcze 2 nie wsadzicie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Vamos Live po kwartet!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?