1

@Pedri16Future No to chyba tak jak Ty, Pjanicia. Ewentualnie Roberto.

3

@Pedri16Future Żeby to tylko jednego. Tu trzeba 1/3 składu sprzedać.

0

@LionelM95 No to w takim razie wystarczy.

0

@LionelM95 Zależy co rozumiesz przez dużo. Bo jeżeli chcesz zrobić postać max, z kompletnym arycmistrzowskim rynsztunkiem i odbudowaną Corvo Bianco, to myślę, że nawet na NG+ 30-40k to minimum. Samo zrobienie Arcymistrzowskiego rynsztunku (ulepszenie z mistrzowskiego itd.) kosztuje 50k. A to nie będą jedyne koszta :D

24

@Nano22 W końcu jakieś słuszne stanowisko w tej sprawie.

0

@LionelM95 Zdecydowanie lepiej gra się na NG+. Masz już pieniądze, specjalnie przedmioty, które rozwijają ci postać np. te od Guntera O'Dima czy Regisa. No i przede wszystkim masz mutacje z dodatku Krew i Wino. Zupełnie inny styl gry. Nie lubię zaczynać od 0 gry, bo ograniczona jest możliwość buildu postaci.

0

@Culers Odbijanie piłeczki przez kilka godzin na drugą stronę siatki. Ekstremalnie ciekawy sport. Czego nie rozumiesz?

9

Uff koniec spamu o odbijaniu przez kilka godzin piłeczki z jednej strony siatki na drugą.
( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Sau_Ron Unforgivable

1

@SamuraJack Moim zdaniem jednak Tupac. Nawet sam Eminem wielokrotnie powtarzał, że nie rywalizuje z 2Pac'iem, bo to właśnie ten drugi jest niekwestionowanym mistrzem.


3

To teraz kupić solidnego ŚO i odseparować Pique od składu.

4

1

@Medium Może jest światowej sławy survivalowcem?

3

@barcelonaLM #MimoWszystkoDuda pamiętajcie

12

@kamilop Gdzie Benzema do Suareza. Suarez jako jedyny siedział przy jednym stole z Messim i Ronaldo w ich prime.

5

Polska zapłaci rachunek w meczu z Belgią.

1

@Krystian1588 Zlatan

1

@agaFCB No, ale jednak na Mistrzostwo Świata wystarczyło.

1

@Essos Puchar Quidditcha

5

@Rust_Cohle Ależ wsadziłeś kij w mrowisko.

3

@Sulimo Był taki Austriak, co potrafił zmienić stan skupienia ciała człowieka, więc z francuskiego naukowca bym się nie śmiał.

0

@barcelonaLM Tomasz Musiał sędziował?

edit. Tak. Warto oglądać ekstraklasę.

5

@Nano22 A co jeżeli Bóg istnieje i po prostu jest sadystą? Jakieś powodzie, niszczenie całych miast, mordowanie narodów w jego imię. To jak to jest z tą wolną wolą ludzi? Czasami działa czasami nie? Wybiera sobie, kiedy mu pasuje?

1

@taris Potwierdzam. To ja byłem z jego matką w tym czasie.

0

@vangoor Z Ter Stegenem na bramce pewnie by tak było.

1

@333tricampeones333 Dobrze, że nie z matką Stiflera.

0

@Pogba Jeszcze zrozumiałbym, gdyby to była matka Stiflera. Matka Gaviego to tak średnio.

15

@Arkon A kto to przyszedł? Pan maruda, niszczyciel dobrej zabawy, pogromca uśmiechów dziecI

7

@Joe_Pesci Powinien mieć 3 asysty, ale Lo Dzbanso nie trafił na pustą.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?