Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pedri16Future No to chyba tak jak Ty, Pjanicia. Ewentualnie Roberto.
3
@Pedri16Future Żeby to tylko jednego. Tu trzeba 1/3 składu sprzedać.
0
@LionelM95 No to w takim razie wystarczy.
0
@LionelM95 Zależy co rozumiesz przez dużo. Bo jeżeli chcesz zrobić postać max, z kompletnym arycmistrzowskim rynsztunkiem i odbudowaną Corvo Bianco, to myślę, że nawet na NG+ 30-40k to minimum. Samo zrobienie Arcymistrzowskiego rynsztunku (ulepszenie z mistrzowskiego itd.) kosztuje 50k. A to nie będą jedyne koszta :D
24
@Nano22 W końcu jakieś słuszne stanowisko w tej sprawie.
0
@LionelM95 Zdecydowanie lepiej gra się na NG+. Masz już pieniądze, specjalnie przedmioty, które rozwijają ci postać np. te od Guntera O'Dima czy Regisa. No i przede wszystkim masz mutacje z dodatku Krew i Wino. Zupełnie inny styl gry. Nie lubię zaczynać od 0 gry, bo ograniczona jest możliwość buildu postaci.
0
@Culers Odbijanie piłeczki przez kilka godzin na drugą stronę siatki. Ekstremalnie ciekawy sport. Czego nie rozumiesz?
9
Uff koniec spamu o odbijaniu przez kilka godzin piłeczki z jednej strony siatki na drugą.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Sau_Ron Unforgivable
1
@SamuraJack Moim zdaniem jednak Tupac. Nawet sam Eminem wielokrotnie powtarzał, że nie rywalizuje z 2Pac'iem, bo to właśnie ten drugi jest niekwestionowanym mistrzem.
3
To teraz kupić solidnego ŚO i odseparować Pique od składu.
4
@Nano22 Źródło:
https://zapodaj.net/400d84fbb2e63.png.html
1
@Medium Może jest światowej sławy survivalowcem?
3
@barcelonaLM #MimoWszystkoDuda pamiętajcie
12
@kamilop Gdzie Benzema do Suareza. Suarez jako jedyny siedział przy jednym stole z Messim i Ronaldo w ich prime.
5
Polska zapłaci rachunek w meczu z Belgią.
1
@Krystian1588 Zlatan
1
@agaFCB No, ale jednak na Mistrzostwo Świata wystarczyło.
1
@Essos Puchar Quidditcha
5
@Rust_Cohle Ależ wsadziłeś kij w mrowisko.
3
@Sulimo Był taki Austriak, co potrafił zmienić stan skupienia ciała człowieka, więc z francuskiego naukowca bym się nie śmiał.
0
@barcelonaLM Tomasz Musiał sędziował?
edit. Tak. Warto oglądać ekstraklasę.
5
@Nano22 A co jeżeli Bóg istnieje i po prostu jest sadystą? Jakieś powodzie, niszczenie całych miast, mordowanie narodów w jego imię. To jak to jest z tą wolną wolą ludzi? Czasami działa czasami nie? Wybiera sobie, kiedy mu pasuje?
1
@taris Potwierdzam. To ja byłem z jego matką w tym czasie.
0
@vangoor Z Ter Stegenem na bramce pewnie by tak było.
1
@333tricampeones333 Dobrze, że nie z matką Stiflera.
0
@Pogba Jeszcze zrozumiałbym, gdyby to była matka Stiflera. Matka Gaviego to tak średnio.
15
@Arkon A kto to przyszedł? Pan maruda, niszczyciel dobrej zabawy, pogromca uśmiechów dziecI
7
@Joe_Pesci Powinien mieć 3 asysty, ale Lo Dzbanso nie trafił na pustą.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika