Hosh
Dołączył/a: sierpień 2017
Białystok
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FCB_dimiC W FIFIE tak się da, więc nie rozumiem twojego oburzenia.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
9
@Clue Wierni po przegranej, zdziwieni po zwycięstwie.
28
@Hubsao Wcisnął wcześniej kwadrat na padzie i mu zapamiętało. Zdarzyło mi się parę razy, to wiem co mówię.
1
@Rhaan Nie można winić trenera za każdą porażkę. Ale za porażkę 6:1 trzeba gościa jechać od góry do dołu. Zawalił mecz, zrobił z Polski pośmiewisko, a jeszcze są ludzie, którzy go bronią.
0
@Comentateiro Dziwisz się, ze w gminie Kobylin-Borzymy ludzie głosują na PiS? Oni nawet w nazwie miejscowości mają "pieniążki"
https://zapodaj.net/79e21b6292e11.png.html
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
Messi jak zobaczył wynik to usiadł, otworzył Laysy i popił Pepsi.
3
Messi sobie króla strzelców mundialu już w fazie grupowej zapewni.
3
Vamos Messi. 3 mecze grupowe i 12 bramek na mundialu całkiem realne.
4
Polska płaci rachunek za Holandię.
0
Ostatnio tak słabą obronę widziałem, gdy Araujo nie grał w Barcelonie.
0
Dobrze, oszczędzaj Robercika, żeby w Barcelonie był w pełni sił.
0
Ależ asysta drugiego stopnia Lewandowskiego.
1
Drągowski > Szczęsny. Nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym.
0
Taktyka Tysiąca i jednej Lagi.
2
Witsel lubi perfidne ataki na Polaków.
0
Prawie jak Real - Liverpool. Czerwoni* grają, biali strzelają.
Tu czarno-czerowni.
1
@Kgorecki2500 Pijesz herbatę mrożoną do gorącej herbaty? :D
0
@lampa16 Windscribe - 10 gb po rejestracji, 2 gb bez.
4
@Hubsao Szczerze współczuję Ukraińcom. Taka tragedia w ich kraju, a oni jeszcze na dobitkę będą Polskę na mundialu oglądać.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
7
@_catalan Adama Traore w tym samym zbiorze co Messi Neymar Zidane i Ronaldo xD
0
@Kgorecki2500 6 lat temu zdałem prawo jazdy na manualu. Od tego czasu ani razu nie wsiadłem do manuala. Na automacie lewa noga odpoczywa, prawa ręka spoczywa na udzie partnerki. Cud techniki.
0
Nie wiem czemu, ale uwielbiam takie klipy z rajdów. Samir to genialny kierowca. I szacun dla pilota, że mimo wszystko nie zabił Samira.
7
@Joe_Pesci No i od tego momentu Neymar zdecydował o odejściu, bo Suarez ukradł mu bramkę.
0
@Mns21 Zdecydowanie Grecja
1
@Hubsao A co jeżeli dupiarz to GigaChad, który ma powodzenie u kobiet?
https://i.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/026/152/gigachad.jpg
8
@Kgorecki2500 Porwali ich źli, biali ludzie i sprzedali w niewolę. Myślę, ze to Tolkien miał na myśli.
11
Coraz ciekawsze te kadry z serialu "Władca Pierścieni: Pierścienie mocy" w wykonaniu Amazona.
Niecierpliwie czekam na takie ekranizacje :D
https://img.ifunny.co/images/edadc8821504dc0f2548acca98f151bf60cf617c7240345d018398b669904e76_1.jpg
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@MesQueUnClub96 Jedyne co, to usprawnili dystrybutory, bo szybciej nalewają.