0

@FCB_dimiC W FIFIE tak się da, więc nie rozumiem twojego oburzenia.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

9

@Clue Wierni po przegranej, zdziwieni po zwycięstwie.

28

@Hubsao Wcisnął wcześniej kwadrat na padzie i mu zapamiętało. Zdarzyło mi się parę razy, to wiem co mówię.

1

@Rhaan Nie można winić trenera za każdą porażkę. Ale za porażkę 6:1 trzeba gościa jechać od góry do dołu. Zawalił mecz, zrobił z Polski pośmiewisko, a jeszcze są ludzie, którzy go bronią.

0

@Comentateiro Dziwisz się, ze w gminie Kobylin-Borzymy ludzie głosują na PiS? Oni nawet w nazwie miejscowości mają "pieniążki"

https://zapodaj.net/79e21b6292e11.png.html

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

Messi jak zobaczył wynik to usiadł, otworzył Laysy i popił Pepsi.

3

Messi sobie króla strzelców mundialu już w fazie grupowej zapewni.

3

Vamos Messi. 3 mecze grupowe i 12 bramek na mundialu całkiem realne.

4

Polska płaci rachunek za Holandię.

0

Ostatnio tak słabą obronę widziałem, gdy Araujo nie grał w Barcelonie.

0

Dobrze, oszczędzaj Robercika, żeby w Barcelonie był w pełni sił.

0

Ależ asysta drugiego stopnia Lewandowskiego.

1

Drągowski > Szczęsny. Nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym.

0

Taktyka Tysiąca i jednej Lagi.

2

Witsel lubi perfidne ataki na Polaków.

0

Prawie jak Real - Liverpool. Czerwoni* grają, biali strzelają.

Tu czarno-czerowni.

1

@Kgorecki2500 Pijesz herbatę mrożoną do gorącej herbaty? :D

0

@lampa16 Windscribe - 10 gb po rejestracji, 2 gb bez.

4

@Hubsao Szczerze współczuję Ukraińcom. Taka tragedia w ich kraju, a oni jeszcze na dobitkę będą Polskę na mundialu oglądać.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

7

@_catalan Adama Traore w tym samym zbiorze co Messi Neymar Zidane i Ronaldo xD

0

@Kgorecki2500 6 lat temu zdałem prawo jazdy na manualu. Od tego czasu ani razu nie wsiadłem do manuala. Na automacie lewa noga odpoczywa, prawa ręka spoczywa na udzie partnerki. Cud techniki.

0

Nie wiem czemu, ale uwielbiam takie klipy z rajdów. Samir to genialny kierowca. I szacun dla pilota, że mimo wszystko nie zabił Samira.


7

@Joe_Pesci No i od tego momentu Neymar zdecydował o odejściu, bo Suarez ukradł mu bramkę.

0

@Mns21 Zdecydowanie Grecja

1

@Hubsao A co jeżeli dupiarz to GigaChad, który ma powodzenie u kobiet?

https://i.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/026/152/gigachad.jpg

8

@Kgorecki2500 Porwali ich źli, biali ludzie i sprzedali w niewolę. Myślę, ze to Tolkien miał na myśli.

11

Coraz ciekawsze te kadry z serialu "Władca Pierścieni: Pierścienie mocy" w wykonaniu Amazona.



Niecierpliwie czekam na takie ekranizacje :D

https://img.ifunny.co/images/edadc8821504dc0f2548acca98f151bf60cf617c7240345d018398b669904e76_1.jpg

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@MesQueUnClub96 Jedyne co, to usprawnili dystrybutory, bo szybciej nalewają.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?