0

@pt9 Super, skąd jedziesz? Ogólnie ścieżki rowerowe w Augustowie są świetne - do Przewięzi, Studzienicznej - bajka.

4

@Janas11224

10

@Janas11224 Pierwsza zasada jazdy samochodem. Nigdy nie wjeżdżamy pomiędzy dwie ciężarówki.

18

@burixgm Nie boję się, bo jeszcze nie zdarzyło się, żeby jakiś samolot nie wrócił na ziemię.

1

@DaPidejpi Niech robi co chce, bylebym nie musiał go w reprezentacji oglądać.

1

@Sau_Ron Netherlands

24

@tobiasson92 Bardzo dobra decyzja PZPN. Wymazać z pamięci wszystko co związane z rosją.

0

@Kamilos84 A to Litwini nie rozkręcili przypadkiem torów, więc Ruscy i tak nie mają po czym jeździć swoimi pociągami? :D

6

@DonMatteo901 E tam, pewnie o pogodzie rozmawiali.

@Azi "Bez obrazy ale pokażcie mi takich ludzi którzy robili wtedy przy piłce i nie pobrudzili sobie"

Nieważne ilu ich było, wsadzić wszystkich bez sentymentów. Przeprowadzić rzetelne procesy i wsadzić na długie lata. Michniewicza też, ale najpierw odsunąć od kadry, póki nie skompromitował nas na mundialu.

0

@mekston Fakt, były błędy sędziowskie w tym sezonie. Ale bronić oczywistego wydrukowania tytułu mistrzowskiego do którego de facto FIA się przyznało to już trzeba mieć nieźle na bani. Ale Hamilton jest nielubiany przez kibiców, to przeciw niemu można robić jeden z największych wałków w historii F1.

5

O, teraz wszyscy muszą się oddublować. Ciekawe dlaczego w Abu Dhabi tylko konkretni mogli.

1

Ależ chciałbym zobaczyć w przyszłym sezonie walkę Russel vs Verstappen. Tylko niech Mercedes ogarnie swoją taczkę...

1

Łomża Vive Kielce - Poznań Brawo Warszawa. Ależ to byłby pojedynek zespołów.

Vamos Barca, jazda ze śmiesznymi nazwami klubów :D

0

@Hubsao Zegarek na prawą rękę też założył dla atencji.

2

@Arab_ek Szlachta wychodzi na dwór, a plebs na pole.

1

@Roobo To na polu czy nad jeziorem? Czy na dworze?

6

@Kamilos84 Najman i Szpilka w jednym ringu? Przecież średnia ich IQ nie przekroczy średniej numerów ich butów.

0

Wściekli kierowcy F1 atakują bandy.

1

Robert Kubica nigdy nie był w punktach niżej niż George Russell.

Jednoręki Bandyta > Lewis Hamilton.

1

Ależ jednoręki bandyta z Polski stworzył potwora.

1

Vamos Radczenko, jedziesz z tym dzbanem!

7

@Kgorecki2500 No i to jest bardzo dobra inicjatywa, żeby ludzi ograniczonych komunikacyjnie wspierać. Ileż było takich ludzi, którzy mieli predyspozycję i umiejętności na naukę w lepszej uczelni/szkole, ale nie mogli podjąć się nauki ze względu na czas/koszty dojazdu.

3

@GeneralXavi Pepsi Mango jest świetne. Boski napój.

1

@NeKenI Strzelałbym, gdyż taka osoba to terrorysta, który usiłuje doprowadzić do katastrofy w ruchu lądowym. Pozdrawiam.

1

Top 10 najgłupszych nazw zespołów.

1. Łomża Vive Kielce

14

Kalidou Koulibaly I Welcome to Barcelona I The Great Wall I Akcent - Przekorny los remix

6

@ranger3120 To jest KOBIAŁKA.

18

Ależ te skrzydełka będą chodziły. Z lewej nikt, a z prawej pusto.

9

Komentarz usunięty

5

@sokot Ja do niego nic nie mam. Niech gra gdzie chce, nawet w Korei Północnej. Byle bym nie musiał oglądać go w reprezentacji. Rosje trzeba odciąć od wszystkiego i niech siedzą tam i żrą chleb z cebulą przez następne dziesięciolecia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?