0

@Nazio87 Tidal, PH Premium, Viaplay, HBO Max, Prime Video, Disney+, Netflix

15

@norbi77 Nie spodziewałem się, że Morawiecki jest zdolny do takiej samokrytyki. Szacun.

3

@NaFazieHitman Myślę, że np. Guardiola czy Klopp zrobili by z niego piłkarza z topu.

Dałbym mu jeszcze szansę na grę u Xaviego. Ale 80 mln też piechotą nie chodzi. Trudny wybór.

2

@Krystian1588 Oferta Jagiellonii Białystok. Morawiecki to wszystko przewidział.


0

@Sau_Ron Pewnie też Balotelli

2

@Sau_Ron Salah. W końcu byśmy mieli skrzydłowego.

0

@endriuuu2 Starczy na 90% Neymara.

3

@Barca1992 Gdyby nie było innych aut na ulicach, to komunikacja miejska byłaby punktualna i nieporównywalnie szybsza niż obecnie. Autobus nie musiałby stać w korku. W takim wypadku jest to mądre rozwiązanie, szczególnie w ścisłych centrach największych miast. Pomijając fakt, że w mieście będzie czyste powietrze i mniej hałasu. Ale trzeba skrytykować, bo tak.

4

@supraomnes1 Albo rozdarte serce Matiego Borka podczas El Classico.

8

Największym plusem Lewandowskiego w Barcy będzie to, że często w TVP obejrzymy nasz klub.

2

@MesQueUnClub96 Jakby ta oferta była roczna to sam bym Laportę na taczce wywiózł za odrzucenie tego xD

6

@FC1899Barca Jestem pełen podziwu jak tacy ludzie to robią. Ja nawet baterii w nowym telefonie nie umiałbym wymienić, a tu gość wymienił innemu człowiekowi serce.

0

@cris2706 Gdyby nie święto to pewnie bym pracował, a z racji tego, że zakład pracy dzisiaj nie funkcjonuje, to nie mam jak pracować ;x

2

@Oskar00 Kraj powinien być świecki, bez żadnego wyjątku. Nie powinien decydować kto ma jakie święta obchodzić ani nie faworyzować ŻADNEJ religii. Religia to sprawa osobista każdego człowieka.

0

@cris2706 A z jakiej racji katolicy powinni mieć wolne akurat w tym dniu? Bo jakaś religia sobie tak postanowiła i już? Równie dobrze 4 stycznia powinni zrobić dniem wolnym, bo Pastarafianie obchodzą światowy dzień spaghetti. Albo 4 maja ustanowić dniem wolnym, żeby ludzie o wyznaniu Jedi mogli świętować.

28

@Krystian1588 Ci, którym spadochron się nie otworzył, raczej nie odpiszą :D

2

@ZwyklyKibicBarcy04 Przestań deprecjonować Audi Cup. Obaj mają po jednym trofeum.

2

Ależ Walia ma pecha do końcówek xD

2

Walia 2:2 Holandia!

0

Żurkowski weź zejdź, bo wstyd. To samo Klich.

3

@Rust_Cohle Ależ to było celne.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Sau_Ron Breathtaking ale nie ma drugiego T.

0

@Herato To nie Ronaldinho zdobył te osiągnięcia. To osiągnięcia zdobyły Ronaldinho.

13

@macio_944 Wspaniały piłkarz. Do dziś najlepszy strzelec reprezentacji Hiszpani i nie zanosi się, żeby w ogóle ktoś się zbliżył do niego.

7

@macio_944 Dobrze, że PO nie rządziło w czasach światowego kryzysu z którego Polska wyszła obronną ręką.

1

@Kondziubarca Pewnie rozważają wprowadzenie tam demokracji.

11

@Comentateiro Tak. Ja umarłem, a na dowód mam akt zgonu.

18

@Janas11224 Tomasz Hajto już się rozpędza na pasach.

2

@Peciak Każdy decyduje za siebie. Jedni chcieli walczyć to walczyli i chwała im za to. Ci co uciekli podjęli taką decyzję i należy ją uszanować.

Kawałek gleby nigdy nie będzie warty więcej niż życie mojej rodziny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?