0

@Medium Wszystko oprócz radarów pogodowych :D

0

Tylko u mnie nad Podlasiem nie działają radary? Już od kilku dni, a nie widziałem, żeby ktoś zgłaszał taki problem...
https://radar-opadow.pl/

https://zapodaj.net/e9d18fb87c7c0.png.html

5

@marcin62 No i gdzie tu napisał, że powinny być obowiązkowe? xD

7

ARK: Survival Evolved za darmo na steam do 19 czerwca.

11

@endriuuu2 " Wspierasz protest który bije w zarobek polskiej firmy, a co za tym idzie Polaków, z niewiedzy albo głupoty."

No jasne, niech paliwo kosztuje 15 zł za litr. Ważne, że pieniądze zostają w Polsce.

Mózg wyprany do granic możliwości.

25

@Kgorecki2500 Ja wolałbym przez 8h liczyć te pieniążki niż obsłużyć 100 osób.

1

@Bocheno1 Oni jeżdżą w lewo na rondzie. To jest dopiero nieporozumienie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Grande Silnik Ferrari.

8

Ten moment, gdy twój Golf VI jest bardziej stabilny i komfortowy niż taczka Mercedesa z F1.

3

I cyk Russel na podium xDDD

3

Grande Machina Ferrari

1

@ptrx Bo to jest taczka nie bolid.

0

@DonMatteo901 Liverpool zamiast United.

5

@GeneralXavi No i czego kłamiesz? Przecież wyszedł Windows Vista. Najbardziej niezawodny system jaki powstał.

9

Ten moment, gdy tankujesz paliwo i uświadamiasz sobie, że twój samochód rozpędza się do setki wolniej, niż dystrybutor na Orlenie...

5

@tomek8756 Smutny system. Biedny pozostanie niewyedukowany.

0

@Emhyr Myślałem, że ten na De Jongu. Tutaj to nawet bezpośrednią czerwoną można gwizdnąć.

0

@Emhyr Tak samo ten faul w polu karnym Krychowiaka. Przecież to jest #escandalo. Wyobraź sobie, że coś takiego robi Casemiro. Media jechałyby przez kilka tygodni o tym.

0

Kwiaty dla sędziego obowiązkowe za to, że nie wywalił Krychowiaka i nie gwizdnął karnego.

1

@MSN30 ???? Gdyby nie on to byśmy w 10 grali i do przerwy byłoby pewnie 1:1.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Oczywisty karny. Podbił ręką piłkę nad nogą Depaya.

1

Uwielbiam to sapanie, że drużyna nie wybiła piłki. Przecież od tego jest sędzia. Gra się do gwizdka.

1

Dobrze Depay. Podbijaj cenę.

4

I cyk Skorupski rasizm.

1

Holendrzy stwierdzili, że koniec zabawy i trzeba uciszyć Polaków, bo się panoszą.

2

Sędzia ****, ale gdyby nie on to byśmy grali w 10 i prawdopodobnie byłby remis 1:1 :D

3

Oczywisty karny i druga żółta kartka dla Krychowiaka. #escandalo

1

Lekkie muśnięcie, niezasłużona żółta kartka - Bednarek kopie od tyłu i przerywa kontrę.
Tak trzeba grać - Krychowiak prawie złamał nogę De Jongowi.

Co to za komentatorzy? xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?