1

@Chaoss Orientujesz się, czy można palić w piecu cukrem?

2

@Explode Przecież obrońca może grać do 35-36 roku życia. 38 mln to dobra cena za doświadczonego, dobrego stopera.

0

@Image dwa dni pracy za to badziewie? Nie dziękuje xD

4

@Medium A jak mam kominek elektryczny to też dostanę dopłatę?

0



Nie będzie powtórek meczu na Eleven.

0

@wojopancer Pewnie Ter Stegen odda mu 1.

2

Inter Miami to chyba grał dzisiaj w soccer, a nie w futbol.

31

Lewandowski całkowicie niewidoczny. Sprzedać póki coś wart.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

To se obejrzałem mecz xDDD

4

@Arab_ek Mourinho wygrał LM, LE i Conference League. GOAT ( ͡° ͜ʖ ͡°)

16

@333tricampeones333 Za darmo to byłaby najbardziej uczciwa cena, ale i tak nie jest źle.

1

@lukas992 Kup na steam i dziala bez problemu.

1

@barcelonaLM Zapłacę za to, a ani grosz do mnie nie wróci. Piękny kraj.

2

@Sulimo Kto nie czytał książek, ale grał w Lord of the Rings: War in the North ten wie ;d

1

@bartekvisca No widzisz, a u mnie praktycznie 90% osób narzekało, bo po wfie mieliśmy raptem 10 min na przejście całej szkoły na następne zajęcia. Nie było czasu na prysznic, ani odpoczynek. Cały dzień trzeba było przesiedzieć będąc przepoconym. WF w Polsce to absolutna organizacyjna patologia.

2

@Krtg Tak, bo 3 godziny wfu tygodniowo coś zmienią. Wszystko zależy od człowieka. Jeżeli on sam nie chce być aktywnym to żaden przymusowy wf nic nie zmieni, a może nawet bardziej go zniechęcić.

5

@hayek Jestem za pod warunkiem, że WF będzie również prowadzony wyłącznie przez specjalistów. A nie gościa co rzuci piłkę i każe grać.

Taka osoba powinna także indywidualnie podchodzić do ucznia uwzględniając jego sprawność fizyczną i dostosować rozgrzewkę. Tak samo należy oceniać obiektywnie zaangażowanie i przygotowanie. Wiele razy byłem świadkiem jak ktoś z grupy rzucił piłkę lekarską 3 metry bliżej niż inna osoba i dostawał za to niższą ocenę. To nie jest olimpiada. Każdy jest inny i ma inne predyspozycje.

6

@jacobFCB Nie wiem czy udźwignie ten numer. W końcu grał z nim taki piłkarz jak Braithwaite.

2

@kiper09 Zaraz zajrzę do portfela i możemy się złożyć.

3

@GeneralXavi Potwierdzam. Byłem tym kumplem.

10

@Comentateiro Na pewno będzie to pojedynek najlepszy Argentyńczyk w historii Barcy vs najlepszy Polak w historii Barcy.

8

Czy Lewandowski tym transferem zapewnił sobie miano największego Polaka w historii? Niby Jan Paweł II jest mocnym konkurentem, ale Papież nie strzelił 5 bramek w 9 minut.

5

Ah, Viaplay :D


11

@damianex10 No bo jednak here we go Messiego było smutne i rozczarowujące. A mam wrażenie, że większość obserwujących Romano to jednak kibice Barcy.

21

Ależ to będzie rywalizacja. Lewandowski w Barcy vs Haland i Mbappe w Realu.

15

Mówcie co chcecie, ale moim zdaniem Lewandowski będzie największym Polakiem w historii Barcelony. Nawet jeżeli będzie słabo grał.

6

@Majkel34 Ultra-katolicka, zdyscyplinowana i potężna armia przegrała bitwę ze zbieraniną multikulti dowodzoną przez jakiegoś uchodzcę z Litwy, który wcześniej poślubił kilkunastoletnią dziewczynkę.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@Pawel13sz Trzeba być nieźle odklejonym, żeby nie zaliczać CR7 do najlepszych graczy w historii futbolu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?